Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ON NAS CZYNI ODWAŻNYMI

David Wilkerson

Duch Święty pobudził mnie żebym przeczytał 2 Mojżeszową 12, gdzie jest opisane wyprowadzenie Izraela z Egiptu.

Na drzwiach każdego domu Izraelitów była krew baranka, na obu odrzwiach i nadprożu. To miało na celu ochronę ludu Bożego przed przechodzącym aniołem śmierci. Kiedy nadszedł ten dzień, mnóstwo Izraelitów wyszło z niewoli, włączając w to 600.000 mężczyzn plus kobiety i dzieci. “dokładnie w dniu, kiedy ten czas mijał, wyruszyły wszystkie zastępy Pana z Egiptu” ( 2 Mojż. 12:41).

W następnym rozdziale zatrzymałem się na wersecie 3, gdzie jest napisane:  “To Pan swoją mocną prawicą wyprowadził was stamtąd” (13:3). Lud Boży został wybawiony tylko mocą Pana, a nie przez ludzkie wysiłki.

Dawid oświadcza, ” Bóg jest moją twierdzą warowną, prowadzi mnie bezpiecznie przez życie. Wyciągnął z wysoka swą rękę i pochwycił mnie, i wydostał z wodnej otchłani. Uwolnił mnie od groźnego wroga, od tych, co mnie nienawidzili, a byli mocniejsi ode mnie. . . Tyś tarczą dla wszystkich, którzy Ci ufają” (2 Samuela 22:33,17,18,31).

Nasza wiara i siła mogą słabnąć, ale w naszych chwilach słabości Bóg dał nam cudowne obietnice, że odnowi nas i wzmocni.

Umiłowani, czy wierzycie, że nasz Bóg jest mocny? Jeżeli On jest mocny, to żadna moc nie może się ostać przed Nim. Dlatego powierzcie wszystko w Jego potężną rękę siły i mocy. On otworzy drogę. Ponad wszystko, wierzcie Jego Słowu: ” Wysłuchałeś mnie w dniu, gdy do Ciebie wołałem, i umocniłeś bardzo moją duszę” (Psalm 138:3)

Niech ci Bóg błogosławi!

Updated: 14 kwietnia 2017 — 08:50

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Cały czas powtarzam Jezu, Panie mój prowadź mnie w każdej minucie i sekundzie, ze wsząd słychać o zbliżającej się wojnie, a ja się nie boje, bo wiem, że Pan jest moją mocą, nie wlewajmy do Naszych serc strachu, cieszmy się i radujmy bo Pan jest z Nami i nie pozwoli by Jego sługom stała się krzywda. Fizyczna śmierć, cierpienie to wszakże nic wielkiego w porównaniu z zagładą duszy jaką chce nam wyrządzić zły. Czasem mam myśli, że śmierć za imię Jezusa, za wiarę w Niego to istny zaszczyt. Gdy słucham rzekomych “proroków” czasów końca, którzy mówią, że mamy sie przygotować, robić zapasy i inne to włącza mi się lampka ostrzegawcza, przecież skoro Pana mają to po co im jakieś przygotowania i ludzkie wysiłki, wiara i modlitwa to jedyne potrzebne Nam oręże 🙂 Dziękuje Panu Jezusowi każdego dnia, że wyciągnął mnie z mroku, naprawił relacje z mężem, uzdrowił z nałogu (pół życia ćpałam, mam za sobą odwyki i inne terapie, a On swą mocą ściągnął ze mnie to brzemię). Jego siła i moc jest nieogarnięta i cudowna, Chwała Panu!!!!

  1. Chwała Panu Jezusowi

  2. Sarna kochana ❤ napisz swoje świadectwo dla zbudowania nasz wszystkich i na chwałę naszego cudownego Boga.
   Pozdrawiam w miłości Chrystusowej😊

   1. Z miłą i nieukrywaną chęcią to uczynię, zacznę pisać jak tylko będę mieć wolną chwilę, bo chciałabym wszystko dobrze opisać, a mam nadzieje moje świadectwo przyda się nie tylko dla ludzi z nałogami, ale także dla kobiet, które mają w sobie ducha Izabel – teraz już jestem świadoma,że byłam pod jej wpływem i jak bardzo mieszała w mym życiu, jak zbeszcześciła me ciało, świątynie Bożą. Jezus mnie wyciągnął z bagna duchowego, teraz dostrzegam jak bardzo o mnie walczył i długo pukał za nim się obudziłam do życia :)Chwała mu na wieki, Jezus Panem Mym <3
    Proszę tylko o małą wskazówkę gdzie umieścić takie świadectwo jak już go całego napiszę. Ściskam ciepło w miłości Chrystusowej <3

    1. admin @ detektywprawdy.pl

      1. fęk ju wery mucha.
       Mucha nie siada 🙂

       1. Nic się nie ukryje 😉

 2. Sarna-Niech Dobry Bóg cie Blogosławi .

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  0 (my) + nieskończoność (Bóg) = nieskończoność
  😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: