Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Barany już tak mają, stworzone do walki.

Barany stworzenia Boże,  są stworzone do walki.

Pozdrowienia dla Krzyśka Żołnierza wojownika modlitwy 🙂

 

 

Updated: 14 kwietnia 2017 — 17:46

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Franciszek powiedział że zawsze nosi w kieszeni “historię porażki Boga” :- /

  https://gloria.tv/video/7maLcnfZdm7L3JUQdHW6udqax

  1. Wiadomo dlaczego trzymają Zbawiciela na krzyżu. Mówią to jasno i wyraźnie i niczego już nie ukrywają. Dla nich (tak jak dla ich pana) Bóg poniósł porażkę. I są pewni zwycięstwa wtedy i obecnie. I oto objawia światu się syn zatracenia (papież) – ten, który wynosi się ponad wszystko. Prości ludzie tego nie widzą 🙁 upojeni winem nierządnicy 🙁 Na razie widoczne to jest dla znających Boże Słowo, jeszcze moment i ogłoszą to wszem i wobec i wielu za nim pójdzie 🙁 Oby PAN wyrwał jak najwięcej ludzi z łap szatana i jego popleczników.

   Cieszmy się i podnieśmy głowy, bo PAN jest u drzwi 😀 Coraz więcej wydarzeń na to wskazuje.

   1. “Cieszmy się i podnieśmy głowy, bo PAN jest u drzwi 😀 Coraz więcej wydarzeń na to wskazuje.”
    Podzielam Twoją radość <3

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Ja z jednej strony się cieszę że Pan nadchodzi, ale z drugiej ręce opadają gdy słyszę jak Jezus jest poniżany.
     I to nie tylko w wypowiedziach “dostojników” kościelnych, ale i w formie w jakiej niby Go czczą – zajączki, jajeczka, bałwanki, mikołaje i wszystko tylko nie On. Ten którego zostawili na krzyżu i tak Go zawsze przedstawiają. A na “krzyżu papieskim” został przedstawiony w taki sposób że nie da się na to patrzeć 🙁

     1. Mam identycznie,mimo że cieszy mnie ze Ten dzień jest coraz bliżej, to nie ma dnia żebym nie była zasmucona albo nie chciało mi się płakać z powodu tego co widzę dookoła…

 2. I teraz mnie nie dziwi, że barany mają rogi 😀

 3. Witam
  Obejrzałam niesamowity wykład niemal 4h. Bardzo dobry i ciekawy. Bardzo ważny dla wszystkich Polaków. Może wśród naszych przyjaciół katolików będzie szansa rozpropagować szokujące treści zawarte w tym wykładzie.
  Piotrze, zamieszczam tu ale jeśli będziesz chciał to możesz zamieścić ten film jako temat główny aby więcej osób mogło obejrzeć.

  1. Z tym pastorem trzeba uważać, bo jego nauczanie często nie jest biblijne.

   1. Stawiając zarzut,powinnaś go czymś poprzeć. Piszesz że ” często” – więc nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem dowodów. Ja uważam że odkąd zrzucił habit, mocno trzyma się prawdy. Jeśli przywołasz jakiś wykład z czasów gdy był zakonnikiem, to owszem… jak cały krk, opowiadał wtedy bzdury, do czego się sam przyznaje nawet w tym wykładzie.

    1. Co Według Biblii Stanie Się z Tobą Po Śmierci? to jest wykład z Tajemnego Planu, pan Fabian twierdzi, że dusze (te zbawione) pośmierci idą do nieba i tam chwalą Pana, nie cytuje w swoim wykładzie najważniejszego cytatu Koh 9:5-10
     Szuka natomiast w Biblii cytatów do wytłumaczenia swojej teorii, a konkretnie teorii pochodzącej z KRK. W jego wykładach jest wiele błędów. poza tym nie sądzę, że były jezuita nie zna symbolu 666, którego sam bardzo często używa. Nawet w tym wykładzie, o którym wspomniałam 2:01:55 h.

     1. Psalmista w 115 powiada: 17 To nie umarli chwalą Pana,
      nikt z tych, którzy zstępują do Szeolu
      18 lecz my błogosławimy Pana
      odtąd i aż na wieki.
      Również i Kohelet w 3:11 powiada iż wieczność mamy włożoną w serca.
      Przywoływany przez Ciebie 9:5-10 mówi o fizyczności życia i śmierci, konkretnie fizyczności ciała ludzkiego, jak z niego korzystać w radosny sposób: 9:8 Każdego czasu niech szaty twe będą białe,
      olejku też niechaj na głowę twoją nie zabraknie!
      2Kor 4:13-18
      13 Cieszę się przeto owym duchem wiary, według którego napisano: Uwierzyłem, dlatego przemówiłem; my także wierzymy i dlatego mówimy, 14 przekonani, że Ten, który wskrzesił Jezusa, z Jezusem przywróci życie także nam i stawi nas przed sobą razem z wami. 15 Wszystko to bowiem dla was, ażeby w pełni obfitująca łaska zwiększyła chwałę Bożą przez dziękczynienie wielu. 16 Dlatego to nie poddajemy się zwątpieniu, chociaż bowiem niszczeje nasz człowiek zewnętrzny, to jednak ten, który jest wewnątrz, odnawia się z dnia na dzień. 17 Niewielkie bowiem utrapienia naszego obecnego czasu gotują bezmiar chwały przyszłego wieku 18 dla nas, którzy się wpatrujemy nie w to, co widzialne, lecz w to, co niewidzialne. To bowiem, co widzialne, przemija, to zaś, co niewidzialne, trwa wiecznie.
      Co do tajemnych znaków…czy nikomu nie wolno dotknąć palcem do palca by kogoś nie urazić ? Gestykulację ma Fabian bogatą, to fakt, ale czy z tego będzie zdawać sprawę przed Panem ?
      Szczęść Boże.

     2. Ten film do którego link podałam, był pierwszym, jaki zobaczyłam u tego człowieka. Usłyszałam dużo nowych dogmatów maryjnych /czytał jakieś pisma kościelne/. Jeśli, to prawda a wygląda, że tak, to zaplanowane zwiedzenie jest b.poważne. Zresztą i bez tego jest tego ogrom o czym wiemy. Wciągają podstępnie Polaków w jakieś szatańskie gierki. Niestety katolikom jest wszystko jedno, ksiądz ma rację. W ostatnich dniach oglądałam jeszcze kilka jego filmów. To prawda, że gdzieniegdzie mija się z prawdą biblijną, tylko czy świadomie czy, to pozostałość po kościele katolickim/był jezuitą/. Jeden film opatrzony jest fotą tytułową z palcami ułożonymi w 666 a z tyłu jest piramida. Ludzie pod filmem zwrócili uwagę, ale ekipa robiąca te filmy, wyśmiała ich. Zapytali też czy obchodzi sabat, też odpowiedzi nie udzielił. Ja cokolwiek oglądając od razu większość niebiblijnych rzeczy wyłapuję. Od wielu lat jestem w temacie, niemal każdego dnia żyję tymi sprawami. Tak, jak pisze Bożena, trzeba uważać na niego.

 4. Krzysztof,żołnierz

  ☺ hahahahahahah uśmiałem się ,toże jestem zodiakalnym baranem nie znaczy że jak baran atakuje leżącego ☺ choć walczyć lubię,mam to we krwi ☺ dowcpniś z Ciebie.

  1. Jako nowonarodzony już nie jesteś zodiakalnym baranem:)

 5. Krzysztof,żołnierz

  Masz rację Bożenko

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: