“Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Ap 13.

 

Ministerstwo Finansów idzie z trendem globalnym likwidując nie tak powoli gotówkę:

 

“Wynagrodzenia przelewane na konto, a nie dawane do ręki to recepta ministerstwa rozwoju na zwalczanie szarej strefy – pisze poniedziałkowy “Puls Biznesu”.”

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-04-10/koniec-wyplat-w-gotowce-mf-chce-ograniczyc-szara-strefe/

 

 

Kraje, kontynenty pozornie ze sobą walczą wprowadzając uniwersalne prawo i przepisy. Nikt się nie wybije choćby w imię wolności. Dlaczego? ponieważ wszystkie rządy są kontrolowane przez masonerie i Jezuitów itp.

Czas Ucisku nadchodzi. Nawet nasze modlitwy będą w tym przypadku zbędne, gdyż ludzie są już tak źli, że to wszystko się stać musi. Nie zatrzymamy tego. Możemy jedynie modlić się o nawrócenie jak największej ilości osób, o naszych bliskich i znajomych.

Jak to się mówi kolokwialnie: jest już pozamiatane. Globalnie pozamiatane.