Dla znających angielski Johnny Deep ze swoimi fascynacjami:

 

Próbowałem znaleźć potwierdzenie powyższych informacji i oto znalazłem wymowną scenę z udziałem Johnny Deepa w amerykańskim programie telewizyjnym:

 

Dzisiejsi bogowie, których podziwiają w większości katolicy, jak na przykład Van Damme, Segeal, Deep i tysiące innych są zdemoralizowanymi ludźmi działającymi na rzecz ich pana, który jest przeciwnikiem Boga Wszechmogącego.

Biblia mówi nam, że cały świat pogrążony jest w Złym i tak jest.

Wielu oglądało film “Piraci z Karaibów” i nie przeszkadzała im wymalowana twarz pirata geja, którego grał Deep.

Poniżej ciekawy komentarz pod filmem o Deepie:

Ludzie  nie chcą przyjąć prawdy. Prawie wszystkie gwiazdy są lub były zaangażowane w podobne związki seksualne, rytuały i obrzędy masońskie. Uważają, że nie jest to żaden grzech, aby angażować się w te czyny.

Nie tylko jest to powszechne, ale w pewnym momencie  kariery jest to wymagane. Jeśli znasz się  z heteroseksualistą w tej branży, wcześniej lub później będziesz prezentowany z homoseksualizmem w jednym miejscu.  Te gwiazdy nie są takimi jak ty i ja. Są “bogami” tej ziemi, a ludzie uwielbiają ich, kochają, naśladują i czczą … I to jest grzech przed Bogiem!

 

 

W Polsce tymi, którzy się nie kryją są: Piasek, Tomasz Raczek, Bogusław Kaczyński, Michał Piróg, Tomasz Jacyków, Mariusz Szczygielski, Maciej Nowak.