Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadużycia Rzymu.

 

Grafikę wykonał Piotr. Dziękuję.

Updated: 9 kwietnia 2017 — 12:07

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Madry byl mezczyzna z tego przywodcy. Naszym ludziom takich zabraklo…

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   W zasadzie to był on zwolennikiem… katolicyzmu i przeciwnikiem reformacji. Niestety zamiast zobaczyć w tym systemie samego antychrysta próbował go naprawiać. Nadużycia były potężne jeśli widzieli je nawet zwolennicy KRK. Zresztą dokładnie tak samo dzieje się dziś. Wszyscy wiedzą że jest tragicznie (chociażby ostatnie przemówienie papieża porównujące Jezusa do diabła, węża. Do tego pedofilia, materializm, obłuda, wyniosłość i pycha), a i tak do kościołów biegną.
   Zresztą Marcin Luter na początku ściśle związany z religią katolicką również chciał naprawiać system, dopóki nie zorientował się, że próbuje nawracać samego diabła kryjącego się pod papieską szatą.
   Biblia mówi „wyjdźcie z Babilonu, ludu Mój, abyście nie ponieśli kar przygotowanych dla niego” a nie „postarajcie się naprawić Babilon”…
   Bóg doskonale wiedział, że ten system nigdy się nie zmieni, jakkolwiek ludzie nie mieli by genialnych pomysłów na jego reformę, ponieważ kierują nim ciemne siły duchowe.

 2. Kazdy kto chce isc za Jezusem Chrystusem niech bedzie przygotowany na to, iz jego zycie moze zamienic sie w koszmar. Po prostu stanie sie celem zazartych atakow sil cielesno-duchowych ksiecia ciemnosci, wladcy tego upadlego swiata. Oby byl tego swiadom.

  1. Pan Jezus nie dopuści żeby nasze życie zamieniło się w koszmar z każdej przykrej sytuacji którą przeżywamy rodzi się wspaniała nauka.

   1. To prawda. Trzeba umiec wyciagac wnioski. Pozdrawiam w Panu Jezusie Chrystusie.

  1. otóż to… :/

 3. Nie wiem czy to tu pasuje – bo film o kulcie maryjnym. Ale oparty o analizę wielu pism papieskich – i innych źródeł – w stosunku do Biblii. Pokazuje w jakim miejscu jest KRK i o co chodzi w ich nauce w stosunku do „królowej niebios”

  Długi materiał – ale warto oglądnąć.

 4. No i niewątpliwie tytuł artykułu „Nadużycia Rzymu” jak najbardziej pasuje do powyższego filmiku. Bo pokazane są tam NADUŻYCIA najwyższej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: