Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bulla papieska jest niezbożna i fałszywa.

 

Mem wykonał Piotr. Dziękuję.

 

Updated: 4 kwietnia 2017 — 10:19

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Wiecie czym się różni przeciętny tuziemiec od swojego zachodniego odpowiednika? Ten drugi przynajmniej na siłę nie udaje kogoś kim nie jest. Nasi za bardzo chcą być szanowani na świecie przez co skutki są odwrotne od zamierzonych ( zaciekłe kłótnie na arenie międzynarodowej o pietruszkę, a totalne olewanie spraw istotnych itp. )…

 2. Jednym z bardzo niewielu “plusow” katolickiego zeszmacenia Polski jest fakt, iz nie mamy zadnego kaca postkolonialnego-poczucia winy i checi zadoscuczynienia roznym kolorowym za wiekowe ciemiezenie tj. m.in. pozwalanie im na rozne hasanie u siebie np. uzywanie miejscowej plci pieknej w dowolny sposob ( wybaczcie mnie te drastyczne slowa, ale one oddaja najlepiej istote rzeczy ). Chwileczke. Chyba sie myle. A Ukraincy? Juz tlumacze o co chodzi. Chlopstwo ukrainskie kilka pokolen zylowano bez najmniejszej litosci co doprowadzilo do wielu powstan onego wspieranych przez Kozakow. Nie oznacza to jednakze im moga oni u nas sie czuc jak u siebie. Co to to nie!

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Ale tylko do jednego miasta płyną “jak rzeki ludy i tłumy, narody i języki” i tylko z jednym miastem “upili się władcy ziemi winem jego nierządu” (Ap 17).

   1. Tak. Ciekawe po co w ogóle taka strona na Wikipedii powstała. Chyba po to, żeby odwrócić uwagę od Rzymu. Ale tak jak zauważyłeś kierujemy się więcej niż tym jednym kryterium aby “namierzyć” to miasto.

  2. Nie 😮 jestem w szoku… ale to i tak jest ciekawe…

 3. Zachod odszedl od Boga w osobie Jezusa Chrystusa na skutek wrogiej dzialanosci synagogi szatana-plemienia zmijowego. Owocem tego jest jego zapasc cywilizacyjna na rzecz m.in. Chin oraz uleglosc wobec roznych dzikich barbarzyncow ktorzy wyprawiaja w starej Europie, USA ( tam troche mniej ) co im sie zywnie podoba…

  1. Szczerze powiedziawszy to zachód stworzył sobie podobna religię do rzymskiej.Odkąd tylko prześladowani chrześcijanie zaczęli uciekać do Ameryki,stwarzali sobie tam kolejną instytucje religijną.Nie nauki Chrystusa tylko ludzkie wymysły z częścią tego co pasowało w Biblii danej denominacji.
   Dzięki Bogu ,za DŚ i tych ludzi,którzy wskazywali błędy innym.
   Nasz Pan ma swój lud rozsiany po całym świecie i wszystkich denominacjach.I to my mamy nieść to światło,aby Chrystus był w nas widoczny.

 4. Zarzuca sie Chrystianom, iz nie chca walczyc przeciw np. zbzikowanym mahometanom. Pytanie jednak kto by na tym wlasciwie skorzystal? Czy aby nie ci ktorzy sa bezposrednimi wrogami Jezusa Chrystusa ( i nas samych ) czyli plemie zmijowe-synagoga szatana?

 5. Polacy skazeni katolicyzmem wykoncza sie sami. Nie potrzebuja do tego celu zadnej “pomocy” z zewnatrz. Glodowe pensje, zbyt mala ilosc izb mieszkalnych, sfrustrowani nie moznoscia zmiany stanu rzeczy krajanie i mozna by tak bez konca wymieniac. Jedyna nadzieja jest to, iz te meki nie beda trwac bardzo dlugo, ze Jezus Chrystus je skroci ze wzgledu na wybranych z tego i innych narodow/szczepow/plemion.

 6. Ludzie którym oczy się świecą ( jak u napitego ) duszy nie mają, nie mylić z zamglonym wzrokiem zakochanych 😉 .

 7. Rosjanie tak jak Polacy mają podobny kryzys duchowej tożsamości narodu. Po prostu nie za bardzo wiedzą kim są i co gorsza nie mają pojęcia kim chcieliby być…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: