Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Radni Opoczna powierzają ziemię rzekomej Marii.

Oto akt oddania ziemi opoczyńskiej:

Maria spi jak wszyscy inni. Nie ma żadnych informacji ani biblijnych ani poza biblijnych na wniebowzięcie Marii:

 

Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny – kłamstwo

 

 

 

Coraz bardziej zgadzam się z pisarzami książek chrześcijańskich z kręgu protestanckiego w kwestii duchów terytorialnych. Nie bez kozery kapliczki stawiane są prawie w każdej wsi. Jest to zaznaczenie działania złych duchów i…przyzwolenie im na działanie. Radni są przedstawicielami społeczeństwa, a więc wyrażają ich wolę. Dlatego jednym z kłamstw szatana jest wmówienie protestantom “polityka to nie nasz świat”. Owszem nasz. Powinniśmy stronic od działań politycznych, nie angażować się w żadne ruchy polityczne, ale winniśmy być żywo zainteresowani wszelkimi duchowymi przejawami polityki, a zwłaszcza tych które dotyczą wartości i łamania Prawa Bożego, a to dotyczy złamania pierwszego i drugiego przykazania:

 

Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.

 

“Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.”

 

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

 

1 kwietnia 1656 r. król Jan Kazimierz w katedrze we Lwowie otoczony biskupami, senatorami w obecności legata papieskiego złożył swe śluby przed obrazem Matki Bożej Łaskawej i uroczyście ogłosił Maryję Królową Korony Polskiej.

 

Od tamtej pory było już tylko źle:

Pierwszy rozbiór Polski. 1772r

Drugi rozbiór Polski. 1793r

Trzeci rozbiór Polski. 1795r.

I wojną światowa

II wojna światowa

Komunizm

Przekręt okrągłostolowy trwający do dziś i dwa miliony Polaków “błogosławionych” za granicą.

Tak pomaga duch rzekomej Marii, za którym tak na prawdę kryje się Astarte (Isis, Izyda)

 

Kiedy naiwni chrześcijanie dają się nabrać na wzniosłość swych wierzeń, demony szaleją niszcząc coraz więcej ludzi.

Oto jak sieją zniszczenie w powiecie opoczyńskim:

 

Bezrobocie w Łódzkiem. W powiatach tomaszowskim, brzezińskim i opoczyńskim wzrosła stopa bezrobocia”

http://www.dzienniklodzki.pl/strefa-biznesu/pieniadze/a/bezrobocie-w-lodzkiem-w-powiatach-tomaszowskim-brzezinskim-i-opoczynskim-wzrosla-stopa-bezrobocia,11835764/

 

Po takim akcie oddania ziemi królowej Nieba, bezrobocie będzie jeszcze większe, a co za tym idzie większa przestępczość, rozpady małżeństw, zaniedbane duchowo dzieci i etc.

Czy mamy na to patrzeć? Nie. Mamy się modlić o nasze miejsca zamieszkania. Wszak tam żyjemy. Mamy modlić się o przedstawicieli władzy, wybierać mądrych i najlepiej zdystansowanych do kościoła.

Chrystianie do boju!

 

 

 

 

Updated: 30 marca 2017 — 08:29

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Oglądałem kiedyś dokument na YT w którym wypowiadał się były satanista praktykujący różne obrzędy włącznie z voodoo i innymi dziwnymi rzeczami. Mówił, że za pomocą zaklęć mógł podróżować poza ciałem i wpływać na myśli ludzi których napotykał. Może brzmi atrakcyjnie, ale los tego człowieka stał się opłakany zarówno fizycznie jak i psychicznie więc ostrzegam, że ten medal ma i drugą stronę. A może nawet głównie drugą stronę 🙂
  Ale zmierzam do tego, że powiedział on w wywiadzie, że nie miał dostępu do miejsc, gdzie ludzie się modlili (często na skrzyżowaniach ulic, w parkach, trzymając się za ręce). Nie mylić z modlitwami do Maryi przy figurkach, która nie jest modlitwą do Boga. Chodzi o modlitwę do Boga poprzez jedynego pośrednika Jezusa 🙂
  Tak że walka na polu politycznym nic nie da, ponieważ “nie walczymy z krwią i ciałem, ale z duchowymi zwierzchnościami” 🙂
  Módlmy się, kiedy tylko mamy chwilę czasu. Czasami jedno zdanie wypowiedziane do Boga może być kluczowe, ponieważ “wielką moc ma modlitwa sprawiedliwego”.
  Ktoś pomyśli “no tak, ale ja nie jestem sprawiedliwy, żeby moja modlitwa miała taką moc, muszę najpierw stać się świętym i wtedy spróbuję”. 🙂 Ja też nie jestem sprawiedliwy, nikt nie jest. Ale trwając w Jezusie oblekamy się w Jego doskonałą sprawiedliwość, i wtedy modlitwa jest POTĘŻNA 🙂
  Polecam zacząć… dokładnie w tym momencie 😉 Proste słowa, krótkie rozmowy, bo nie przez mówienie wielu słów jesteśmy wysłuchiwani.
  Wystarczy proste “Jezu Chryste, Panie nieba i ziemi ratuj nas przed podstępnymi działaniami szatana, i otwieraj ludzkie umysły na Twoją prawdę. Buduj Swój kościół i rozszerzaj Twoje Królestwo tu na ziemi, wykorzeniając wszelkie bałwany i wszystko co odbiera Tobie chwałę. Niech tak się stanie”.

  1. Nic dodać nic ująć. Amen.

 2. W 100 procentach zgadzam się z tematem. Jak zyč? Boję się, że nie wytrzymam napięcia wraz z narastającym Kaczykatolizmem ….w sumie to, co ma byč to bedzie.

 3. Niestety u mnie dzieje się to samo. Przez cały tydzień od momentu przywiezienia “cudownego” obrazu a w zasadzie jego kopii po mieście chodzą procesje i cała gromada oszukanych ludzi oddaje cześć Izydzie.

  “Akt Zawierzenia Miasta

  Jasnogórskiej Matce

  Sochaczew Anno Domini 2017

  Wpisując się w wielowiekową tradycję Polskiego Narodu, który w szczególnych momentach oddawał się pod opiekę swojej Matce i Królowej, idąc za przykładem króla Polski Jana Kazimierza, Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego oraz Świętego Jana Pawła II, Jako Burmistrz Miasta, w obliczu Twojego Cudownego Obrazu, zawierzam Tobie Maryjo Sochaczew i jego Mieszkańców.

  Proszę Cię, otocz tarczą swej opieki nasze rodziny, miejsca pracy, nauki i wypoczynku. Zawierzam Tobie Maryjo rozwój naszego Miasta i Ziemi Sochaczewskiej.

  Proszę Cię, chroń Ją i jej mieszkańców od wszelkiego zła i niebezpieczeństwa. Przyjmij naszą ufność, umocnij wiarę w sercach i złóż przed Obliczem Boga Najwyższego los naszego Miasta, każdej Rodziny i każdego z nas.

  Burmistrz Miasta Sochaczew

  Piotr Osiecki”

  https://e-sochaczew.pl/n/kopia-matki-boskiej/53976

  1. Coś strasznego, współczuję ci 🙁
   A propos obrazów i ich “chodzenia”-pamiętam, że jak miałam może z 7-8 lub 9 lat, byłam na wakacjach u cioci w Gdańsku (dopóki ona nie przeprowadziła się do mego rodzinnego miasta, z którego okolic zresztą sama pochodziła-do Gdańska wyjechała z bratem za pracą-,jeździłam tam dość często na wakacje ze względu na moją alergię- jod (?) w powietrzu nad morzem miał mi niejako ulżyć…), jak chodziłam sobie po plaży z rodzicami do mojej mamy w pewnym momencie zadzwoniła jej mama, a moja babcia (niestety już-w sensie ziemskim-nieżyjąca 😭 ), że jakiś obraz po domach “chodzi” (nawet nie pamiętam jaki) i że powinniśmy wracać…niestety, wróciliśmy 2 dni wcześniej niż planowaliśmy 🙁 co zresztą spotkało się z nieprzychylną reakcją z mej strony, ale co ja mogłam zrobić jak MIAŁAM MOŻE Z 9 LAT, NIE WIĘCEJ…i odtąd wzięła się moja uraza do “kościoła” … tyle a propos obrazów…

 4. W pewnej dyskusji widziałam takie coś:
  http://piotrandryszczak.pl/adwentysci-dnia-siodmego-drugie-przykazanie-i-szabat.html

  Gość jest katolikiem hmm gorliwym. Udowadnia, że kościół nie usunął z katechizmu przykazań tylko skrócił pierwsze w jedno zdanie.

  Tak sobie popatrzyłam, że to jest bardzo sprytne wszystko.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   To tak jak gdyby policjant rozmawiał z zatrzymanym przez niego kierowcą, który przejechał na czerwonym świetle
   – Panie kierowco, zgodnie z artykułem 15 kodeksu drogowego wymierzam Panu mandat za złamanie przepisu ruchu.
   – Panie policjancie, ale ja przepisałem kodeks na który się Pan powołuje, i po pierwsze nie posiada on numeracji, a po drugie zmieniłem trochę jego brzmienie. Oczywiście jest to nadal ten sam kodeks, jednak skróciłem ten długi i niewygodny zapis.
   – W takim razie przepraszam Pana bardzo i życzę szerokiej drogi.
   😀

   1. No to nei to samo, bo wiążący jest katechizm KK dla nich, a tam jest pełna wersja z Wyjścia, z Powtórzonego Prawa i dodatkowo skrócona formuła. Argument, że wyrzucili obalają formalnie. Ale uczą faktycznie źle. To samo oddawanie czci, w KKK stoi, że oddaje się cześć nie wizerunkowi ale osobie, którą wyobraża. Dlatego jest to sprytne, bo już nie powiem osobie, która poszukuje, że krk wyrzucił 2 przykazanie, bo jak się okazuje jest w Katechizmie, a on jest obowiązkowy jak kodeks drogowy dla kierowców, który przytoczyłeś..

    1. Dogmaty kosciola Imperium rzymskiego sa jak rutynowa kontrola drogowa tzn. ani pierwsze ani drugie nie maja zadnego logicznego i jasnego umocowania w odpowiednio Pismie-Biblii oraz Kodeksie Drogowym.

   2. Ja to sobie zapamiętam 🙂

 5. Kiedys Polska to byl slawny wszem i wobec Lechistan, a teraz to jest zalosny kLechistan ( gorzki smiech )…

 6. Te wszystkie kapliczki zdają się coś przypominać…
  “Ustawili sobie stele i aszery na każdym wyniosłym pagórku i pod każdym drzewem zielonym. I składali ofiary kadzielne tamże (…). Spełniali czyny grzeszne, drażniąc Pana. I służyli bożkom, o których Pan powiedział im: Nie czyńcie tego!” 2Krl 17,10-12

 7. Krzysztof,żołnierz

  Oczywiście mam w zeszycie 60 prawie modlitw za różne grupy ludzi,i sprawy,i wczoraj modliłem się za miejsce w moim zeszycie oznaczone numerem 49 i 50 to jest za miejsca poświęcone diabłu,za regiony w Polsce,za miejsca kultu bałwochwalczego,do których diabeł ma przystęp ze względu na ludzi którzy mu ten dostęp ułatwiają,a tu się okazuje dziś artykuł,Piotra o powierzaniu ziemi demonom,czy to kontra odpowiedz na moje modlitwy,naprawdę zastanawiające,skoro posuwają się demony do takich rzeczy,by przy pomocy ludzi uzyskać dostęp do jakiegoś terenu regionu,to znaczy że modlitwy powodują że kurczy im się teren,i zaczyna być im ciasno,albo to zwykły zbieg okoliczności,już sam niewiem ☺

 8. dwa miliony “blogoslawionych” na emigracji to BYC MOZE zechcialo sie wymeldowac przed wyjazdem. 7siedem do 8 osmiu milionow
  polscott24.com/po-przyznaje-wyjechalo-7-mln-polakow/

  Tryumf prawdy na podsłuchu !

  To ,że Polska przepadała już dawno każdy o tym wie ! To że Tusk jest patałachem i zdrajcą , nawet 17 letnia dziewczyna wykrzyczała mu w twarz – każdy słyszał ! Dziś Polska żyje taśmami z podsłuchu kolejnego patałacha Ministra MSW , jednego z kluczowych ministrów w kraju , dał się podejść jak dziecko , skoro pierwszy lepszy dziennikarz może podsłuchowywać ministrów , to co mówić o wywiadach państw obcych ???

  Kompletny rozkład kraju , ale dla nas emigratntów z tych taśm jest co innego ważnego , wmawiano nam przy pomocy PO lonijnych gazetek , karłów medialnych z brytyjskiej PO lonii ,że jest nas do 600 000 na wyspach , faktycznie jest nas do 1.5 mln na wyspach !!

  Z PO landu dało nogę jak słyszymy ministrów Tuska – do 7 .000.000 ludzi w wieku produkcyjnym !!! Prawda wyszła na jaw , co to oznacza ? Jak powiedzieli przy szklaneczce – ” zostali tylko ci co robią na śmieciówkach , po 12 godzin na dzień , 7 dni w tygodniu , nie mają siły na to aby nawet protestować , Polski już nie ma , ten kraj już nie istnieje ”

  To oznacza ,że emigracja jest jak kroplówka dla Polski , to pieniądze emigracji , tych 7 mln ludzi , wysyłane do kraju , utrzymują zdechły budżet kraju rządzonego przez PO ! To jest taka sama retoryka , jak w Szkocji używana przez minister Hyslop i MP do PE Iana Smitha – obniżyli naszą emigrację do 3 % z 20 % populacji Szkocji , robi się takie coś celowo – jeśli przyznaliby ,że Polacy oraz Litwini to 20 % populacji Szkocji , a mówimy w dużej większości o pracujących , to tym samym przyznaliby ,że ta grupa jest bardzo dużą częścią płatników netto – podatków dla Szkocji , a tym samym należy im też coś z tego budżetu dać!

  A nie dali do tej pory absolutnie NIC ! W PO landzie to samo , jeśliby przyznali oficjalnie ,że 7 mln wyjechało , to tym samym musieliby przyznać się do tego że ludzie im uciekają z kraju , oraz do tego ,że część ich zarobków zasila rynek w PO landzie , a to nie mogło przejść , dlatego jak mantre w TVP , POlsacie , TVN etc etc wygłaszali liczbę góra do 2 mln wyjechanych ! Jest jeszcze coś , mówiąc społeczeństwu że wyjechało 7 milionów ludzi , to tak jakby powiedzieli – w razie zagrożenia atakiem na kraj – nie mamy kim się bronić !!!

  Moi drodzy , eksodus polaków na zachód trwa , nie ustępuje , kraj został spustoszony co jak słychać na taśmach – przynaje nawet Minister Spraw Wewnętrznych !

  Braun z kolei mowi o publikacji niemieckiej (nie zapominajmy kto sterowal Tuskiem)

  z ktorej wynika ze to juz osiem milionow. a bylo to w 2015 roku
  Teraz moze byc juz wiecej.
  a ze wymeldowalo sie 2 miliony……martwy przepis
  Ci mlodzi na ulicach to czesto osadnicy z sojuza szybko uczacy sie po polsku
  CZy ktos po MArczuk Pazurze pozna akcent?

 9. To jakaś plaga egipska czy jak? A gdzie rozdział państwa od Kościoła? Jak radni sobie chcą zawierzyć to niech sobie stowarzyszenie adoracji założą, albo co i niech siebie i swój majątek zawierzają. A nie rozporządzają się cudzym. Ale to zapewne by się nie udało w tej formie. Bo Izyda by ich nie nagrodziła. A tak to ich nagrodzi i będą żyli w przeświadczeniu, że dobrze zrobili, chociaż w powiecie będzie się działo źle. A przecież nawet laik wie, że polityk inaczej patrzy na świat niż ciężko pracujący ludzie.

 10. Przepraszam bardzo, czy Polska jest państwem wyznaniowym ?!? No chyba nie. To dlaczego grupa radnych uzurpuje sobie prawo do zawierzania losów powiatu jakiejś wyimaginowanej postaci z legend i guseł. To jest po prostu skandal. Do psychiatry z tymi pseudo-radnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: