Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

MÓW DO LISÓW

Carter Conlon

Jeżeli zdecydujesz się uporządkować swoje życie, nie zdziw się, jeżeli wróg przyjdzie i powie ci, że ci się nie uda. Nawet Jezus musiał stawić czoła takim kłamstwom, ale On wiedział, że to tylko lis, próbujący zniszczyć owoc winnicy, który Bóg Mu dał.

Pismo mówi nam, że „W tym czasie przybyli niektórzy faryzeusze, mówiąc do niego: Wyjdź stąd i oddal się, gdyż Herod chce cię zabić. I rzekł do nich: Idźcie i powiedzcie temu lisowi: Oto wypędzam demony i dokonuję uzdrowień dziś i jutro, a trzeciego dnia dokończę” (Łk 13:31-32).

„Dokończę” oznacza, że On osiągnie Swój cel. Diabeł niewątpliwie będzie próbował cię odciągnąć od tego, mówiąc, „Ta droga jest dla ciebie za trudna. Obierz łatwiejszą drogę. Nie musisz robić wszystkiego po Bożemu!” Ale zauważcie odpowiedź Jezusa, „Nie!. Ja wyganiam demony i uzdrowienie płynie, a trzeciego dnia osiągnę mój cel przez moc Bożą!”

Ty też masz moc, by mówić do tych lisów w twoim życiu: „Już dłużej nie będę cię tolerował w moim życiu! Przez łaskę Bożą, pozbędę się ciebie. Otrzymałem moc, by sprzeciwić się złemu i przez moje życie przepływa uzdrowienie. Nie wezmę do mojego miejsca pracy niczego, co nazywa się chrześcijańskim, ale z daleka cuchnie. Nie, ja wezmę z sobą słodką obecność Bożą wszędzie, gdzie pójdę! Dokończę moją podróż i osiągnę pełny potencjał tego, do czego jestem w życiu powołany! Żaden mały lisek nie odpędzi mnie od Bożego planu dla mojego życia!”

Mów do lisów, a potem zaufaj łasce i zaopatrzeniu Pana!

Updated: 27 marca 2017 — 11:28

3 komentarze

Add a Comment
  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Nie ma co wchodzić w dyskusję z lisami jak to zrobiła Ewa. Lepiej brać przykład z Jezusa, który jednym zdaniem kończył dyskusję z szatanem.
    I co ciekawe – i staram się o tym pamiętać – Jezus często rozpoczynał odpowiedzi na atak od “Napisano…”. Tak że warto zapamiętać kluczowe fragmenty Pisma Świętego i w razie konieczności posługiwać się nimi 😉

  2. Zmobilizowałam się do walki o Boże błogosławieństwo i w czwartek zwolniłam się z pracy. Dziś byłam pierwszy raz w innym miejscu. Będę pracować od pn do pt na ranną zmianę, a weekendy będę miała wolne. To oznacza, że z Bożą pomocą i niesamowitym kierownictwem świętowanie szabatu nie będzie już kłopotliwe.
    Chwalcie dzisiaj ze mną Pana, że szczodrą rękę otwiera swym owieczkom, daje to, o co proszą w imię Jezusa Chrystusa, Pana naszego.

    1. Brawa dla ciebie! Gratuluję! Oby szło jak najlepiej 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: