Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

WYLEWANIE SERCA

Następujące słowo, które dał mi Duch Święty, jest dla tych, którzy potrzebują odpowiedzi na modlitwę, którzy potrzebują pomocy w kłopotach i którzy są gotowi i ochotni, by poruszyć serce Boga zgodnie z Jego Słowem.

Uchwyć się obietnicy przymierza z Psalmu 46:2: „Bóg jest ucieczką i siłą naszą, Pomocą w utrapieniach najpewniejszą.”

Zwrot najpewniejszą oznacza „zawsze obecną, natychmiast dostępną.” Wiara musi polegać na pewności, że Duch Boży przebywa w nas każdej godziny dnia i nocy, stale. Ponieważ On zamieszkał w nas, to słucha każdej naszej modlitewnej myśli i wołania. Możemy być pewni, że jeżeli On nas słyszy, to spełni nasze prośby. Rzeczywiście Duch Święty poruszy niebo i ziemię dla dziecka Bożego, które poświęci czas na wylanie swojego serca przed Ojcem.

Wierz i czytaj Psalm 62:5-7. To jest modlitwa Dawida, która dotykała serca Bożego. Dawid w gruncie rzeczy powiedział, „Oczekuj tylko na Boga! Nie oczekuj pomocy z żadnego innego źródła. Tylko On musi być twoim zaopatrzeniem, twoją jedyną nadzieją i obroną. Tylko On może dać ci siłę, byś wytrwał, aż przyjdzie odpowiedź.

To jest sedno wszystkiego, tajemnica usilnej modlitwy, której nauczył się każdy święty w historii: wylewanie serca przed Panem. „Ufaj mu, narodzie, w każdym czasie, Wylewajcie przed nim serca wasze: Bóg jest ucieczką naszą!” (Psalm 62:9). Przykładem dla nas jest Hanna. Zdesperowana, pragnęła mieć dziecko i „wylewała” swoją duszę przed Panem (patrz 1 Sam 1:15). I pismo mówi, „A nie wyglądała już na przygnębioną” (1:18)

Updated: 23 marca 2017 — 12:16

3 komentarze

Add a Comment
 1. O stylu wypowiadania się w czasie głoszenia słowa Boga. Trzeba mówić twardo i konkretnie, ale nie chamsko i sarkastycznie.

 2. Mi utkwił w głowie werset z Psalmu 42:

  “Czemu jesteś zgnębiona, moja duszo,
  i czemu jęczysz we mnie?
  Ufaj Bogu, bo jeszcze Go będę wysławiać:
  Zbawienie mego oblicza i mojego Boga”.

  Chwała Panu, ta notka jest odpowiedzią na moją modlitwę…

  1. Piękny werset, nawet pasuje tutaj 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: