Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

WAT o tajnych broniach kontroli umysłu. Broń energii skierowanej.

 

Temat przybliża new age owska NTV, aczkolwiek jest tam wiele prawdy. Temat broni energii skierowanej nie jest żadną teorią spiskową. Można znaleźć ten temat na stronach rządowych:

wat.edu.pl/?p=9493

 

Poniżej pismo specjalizujące się w militariach również pisze o tym:

 

 

  Prognozuje się, że budżet całego programu (broni energii skierowanej), niezbędny do sfinansowania wszystkich sześciu projektów nie przekroczy kwoty 400 mln zł, a okres ich realizacji będzie wynosił od 6 do 10 lat od chwili rozpoczęcia programu.

 

http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,1,7326,aktualnosci-z-polski,systemy-uzbrojenia-w-zakresie-energii-skierowanej

 

W filmie poniżej mowa o tym jak taką bronią można: zaburzyć sen, zabić człowieka na odległość, spowodować, że będzie mówił od rzeczy.. Brón energiii skierowane ponoć dostała się już w ręce przestepców a także developerów.

 

 

 

Poniżej ciekawostki o BES:

 

Jeśli projekty zakończą się pomyślnie, zamiast pociskami będziemy strzelać wiązkami fotonów – mówi w „Pulsie Biznesu” Ryszard Kardasz, prezes Przemysłowego Centrum Optyki oraz PIT Radwar.

Nową broń do rażenia elektromagnetycznego będzie można wykorzystać zarówno w warunkach pokoju, wojny oraz przejściowych. W przypadku pokoju, broń (zwłaszcza obezwładniająca) będzie mogła (po przyjęciu właściwych rozwiązań legislacyjnych) być użyta przez służby mundurowe, zwłaszcza Policję, do opanowania agresywnych jednostek/tłumu podczas imprez masowych (…). Broń taka nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a jej skutki odczuwane są tylko podczas bezpośredniego bycia poddanym jej rażeniu. W warunkach przejściowych przedmiotowa broń będzie mogła zostać wykorzystana do zwalczania działań terrorystycznych, na przykład w przypadku wzięcia przez terrorystów/agresorów zakładników –czytamy w założeniach do projektu „Nowe systemy uzbrojenia i obrony w zakresie energii skierowanej” opublikowanych przez NCBR.

http://evertiq.pl/news/13719

 

Jakże łatwo będzie można zwalczać chrześcijan, choc podejrzewam na pierwszy rzut pójdą buntownicy systemowi.

Jak to działa?

 

070125_activedenial.jpg

Wolność słowa będzie niebawem wyperswadowana…

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Ci zbrodniarze zaprzedani diablu nie cofna sie przed niczym…

 2. Projekt specjalnie przygotowany i zeealizowany na potrzeby NWO by kierować ludem, a głównym zamiarem jest kontrolowanie agrysywnych ludow euromuzumanskich po kompletnym procesie islamizacji polowy globu i wdrożeniu jednego światowego rzadu..

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Już wyobrażam sobie jak będzie wyglądać “ucisk jakiego dotąd nie było i już nigdy nie będzie” przepowiedziany na czasy ostateczne w Biblii.
   Podobnym projektem który zakładającym kontrolę ludzkich umysłów i zachowań był HAARP.

 3. nie odnośnie tematu ktoś bardzo szkaluje Twój blog w sieci wpisz w youtube

  1. tj chory z nienawiści człowiek. Specjalizuje się w szkalowaniu. To jest cel jego życia. On się w tym realizuje. Pozdrawiam.

   1. Wstydzili by się, tyle jest złego na tym świecie a oni punktują chrześcijan.
    To jest dopiero krecia robota.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   “Biada wam, gdy wszyscy ludzie chwalić was będą. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili fałszywym prorokom.” (Łk 6:26)

 4. Witam wszystkich. Odwiedzam i udzielam się czasem w tym wirtualnym zborze od dwóch lat… może dłużej- nie wiem. Dzisiaj chciałem prosić was ja o modlitwę za mamę mojego kolegi, a także ewentualne wsparcie finansowe. Jeśli ktokolwiek może i chce to podam linki gdzie można się zapoznać ze sprawą. Dzięki wszystkim za to, że jesteście i pozdrawiam w Jezusie Chrystusie.

  https://www.siepomaga.pl/halinaferenc

  lub tu

  http://www.kawalek-nieba.pl/choroba-ktora-odbiera-nam-mame/

   1. Dzięki w imieniu kolegi i jego mamy.

  1. Będę się modlić o jego mamę, aby wyzdrowiała 🙂 Oby Bóg ich wsparł Swą pomocą 🙂

  2. Oczywiście Łukasz że pomożemy. Także się cieszymy że jesteś z nami 🙂 Niech Pan ma Cię w opiece i strzeże od złego. Wstawiam się za Panią Haliną u Boga wszechmocnego…niechaj nasz Tata ma o nią staranie.

 5. Przypomina mi się film “Wojna światów” z 2005 z Cruisem. Na początku kosmici w maszynach, którzy wychodzili spod ziemi (demony) strzelali do ludzi wiązką laseru i kto nią dostał ten zamieniał się w kupkę prochu. Obecnie jesteśmy już w końcowej fazie przed rozpoczęciem ucisku, gdzie fale elektromagnetyczne oplatają świat. Maszty telefonii komórkowej są wszędzie, na dachach budynków publicznych jak szkoły i na blokach czy kamienicach. Telefony komórkowe i inne urządzenia oparte na przesyłaniu danych zaburzają funkcjonowanie człowieka i powodują nowotwory. W tym świecie szatana nie ma się gdzie ukryć, gdzie schować. Maszty i linie wysokiego napięcia przecinają świat. Maszty telefonii komórkowej umieszcza się nawet w górach jak np. Tatry. Dlatego Bóg zniszczy Ziemię ogniem. Musi to zrobić. Z każdym miesiącem coraz bardziej czuję zbliżający się ucisk. Właściwie ucisk odczuwam codziennie. To przekonanie ludzi, że wszystko jest wspaniałe, wszyscy zabiegani, że tak ma być, że ten świat jest jeden i nie będzie innego. Oby jak najszybciej powstała nowa Ziemia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: