Temat przybliża new age owska NTV, aczkolwiek jest tam wiele prawdy. Temat broni energii skierowanej nie jest żadną teorią spiskową. Można znaleźć ten temat na stronach rządowych:

wat.edu.pl/?p=9493

 

Poniżej pismo specjalizujące się w militariach również pisze o tym:

 

 

  Prognozuje się, że budżet całego programu (broni energii skierowanej), niezbędny do sfinansowania wszystkich sześciu projektów nie przekroczy kwoty 400 mln zł, a okres ich realizacji będzie wynosił od 6 do 10 lat od chwili rozpoczęcia programu.

 

http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,1,7326,aktualnosci-z-polski,systemy-uzbrojenia-w-zakresie-energii-skierowanej

 

W filmie poniżej mowa o tym jak taką bronią można: zaburzyć sen, zabić człowieka na odległość, spowodować, że będzie mówił od rzeczy.. Brón energiii skierowane ponoć dostała się już w ręce przestepców a także developerów.

 

 

 

Poniżej ciekawostki o BES:

 

Jeśli projekty zakończą się pomyślnie, zamiast pociskami będziemy strzelać wiązkami fotonów – mówi w „Pulsie Biznesu” Ryszard Kardasz, prezes Przemysłowego Centrum Optyki oraz PIT Radwar.

Nową broń do rażenia elektromagnetycznego będzie można wykorzystać zarówno w warunkach pokoju, wojny oraz przejściowych. W przypadku pokoju, broń (zwłaszcza obezwładniająca) będzie mogła (po przyjęciu właściwych rozwiązań legislacyjnych) być użyta przez służby mundurowe, zwłaszcza Policję, do opanowania agresywnych jednostek/tłumu podczas imprez masowych (…). Broń taka nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a jej skutki odczuwane są tylko podczas bezpośredniego bycia poddanym jej rażeniu. W warunkach przejściowych przedmiotowa broń będzie mogła zostać wykorzystana do zwalczania działań terrorystycznych, na przykład w przypadku wzięcia przez terrorystów/agresorów zakładników –czytamy w założeniach do projektu „Nowe systemy uzbrojenia i obrony w zakresie energii skierowanej” opublikowanych przez NCBR.

http://evertiq.pl/news/13719

 

Jakże łatwo będzie można zwalczać chrześcijan, choc podejrzewam na pierwszy rzut pójdą buntownicy systemowi.

Jak to działa?

 

070125_activedenial.jpg

Wolność słowa będzie niebawem wyperswadowana…