Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sejm chce uczczenia objawienia w Fatimie.

 

“W uzasadnieniu posłowie przekonują, że choć od 1917 roku wiele się zmieniło, to “wciąż istnieje jeszcze niebezpieczeństwo, że miejsce marksizmu zająć może ateizm w innej postaci, który wychwalając wolność zmierza do zniszczenia samych korzeni moralności ludzkiej i chrześcijańskiej”. (http://www.tvn24.pl)”

 

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/objawienia-fatimskie-poslowie-pis-chca-uchwaly-sejmu,723863.html

 

Niepokojąca jest ta dominacja religii w państwie.. Nie wszyscy utożsamiają się z działaniem nie tylko sejmu ale i z kościołem rzymskim, a statystyki ilości katolików są fałszowane.

Obecnie dokonywana jest masowa apostazja, ale statystyki są niezmienne.

 

Świętowanie objawień demonicznych jest hołdem złożonym demonów i nie każdy ma tego świadomość. Co możemy robić? Poszerzać królestwo Boże na ziemi, głosić prawdę. To nasza nadzieja.

 

 

Updated: 20 marca 2017 — 08:25

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  I modlić się za ludzi, którzy ulegli zwiedzeniu tego typu demonicznych objawień.
  Bóg otwiera oczy, i oby otworzył ich jak najwięcej – co nie tylko zapewni tym ludziom szczęśliwsze życie tu na ziemi, oraz życie wieczne, ale obnaży obłudę Babilonu. Amen.

 2. A ja jestem ciekawa, czy ta cała matka odstawi jakiś teatrzyk w rocznice swych rzekomych objawień. Przykładowo, jak Putin zaanektował Krym, to w Rosji i na Ukrainie, w kilku klasztorach i cerkwiach, ikony zaczęły płakać „krwawymi” łzami. Mam nadzieję, że jak najwięcej ludzi otworzy oczy i dłużej nie da się robić w balona tym samozwańczym bożkom.

 3. Wiecie jaka jest jakosciowa roznica miedzy chrzescijaninem, a katolikiem, mahometaninem czy innym babilonczykiem? Ten pierwszy nie narzuca sila swojego pogladu dotyczacego wiary w Boga, co tym drugim sie czesto zdarza…

 4. Sojusz tronu i oltarza, ktory dawal/daje czesto koszmarne rezultaty np. kult jednstki w Rosji Stalina lub rezim snietych Kimow w Korei Polnocnej…

  1. Nikt nie odwołuje, bo kasa się liczy :/

 5. Czy przy dokonywaniu apostazji przychodzi jakieś pismo do domu?

  1. Nic nie dostałam, ale podobno w księdze chrztu mnie odhaczyli jako apostatkę. Według kościoła rzymskiego apostazja równa się porzuceniu wiary w Boga.

   1. To dobrze wiedzieć. Dziękuje za odpowiedź 🙂 Chcę iść i to załatwić w najbliższym czasie.

 6. Tak by the way Omnium in mentem
  9 kwietnia 2010 roku[5] weszło w życie motu proprio papieża Benedykta XVI Omnium in mentem[6], które m.in. usunęło z Kodeksu prawa kanonicznego wzmianki o formalnym akcie wystąpienia z Kościoła. W rezultacie nie można już dłużej formalnie wystąpić z Kościoła katolickiego[7] – Kościół całkowicie wycofał się z przywiązywania prawnego znaczenia do pojęcia „formalny akt wystąpienia z Kościoła”[8]. Oznacza to także – z punktu widzenia prawa kanonicznego – odzyskanie pełnej mocy kanonu 11[9][10], mówiącego o tym, że ustawom kościelnym podlegają wszyscy ochrzczeni w Kościele katolickim. Powodem poprawek wprowadzonych do kodeksu były problemy z interpretacją kanonów dotyczących prawa małżeńskiego[11].

  Krk ma znamiona sekty, nie da się wystąpić na zawsze.

  1. A gadają inni, że to te pozostałe “wyznania” są sektami…a tu proszę :/

   1. No właśnie – formalności niczym w korporacji czy urzędzie a i tak niczego nie da się załatwić…
    Czytałem natomiast kiedyś, że przyjęcie chrztu przez zanurzenie powoduje “z automatu” ekskomunikę i wpycha pod klątwę jednego z papieży. Postaram się dotrzeć do źródła, gdyż jak widzę, temat często wraca.

 7. Robiąc takie rzeczy, wprowadzając oficjalnie w Państwie Polskim rok 2017, jako rok objawień fatimskich, katolicy łamią zasadę neutralności światopoglądowej państwa – mówił w programie “Newsweek Opinie” Tomasz Piątek. – Dla chrześcijanina jedynym objawieniem jest pismo święte. Wszystkie inne pojawiające się duszki i dziwne istoty muszą być efektem halucynacji lub innym jeszcze gorszym diabelstwem. Dlatego uważam taką inicjatywę za satanistyczną, nie tylko niedemokratyczną – dodał publicysta”
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tomasz-piatek-to-inicjatywa-satanistyczna-nie-tylko-niedemokratyczna/ls01vv8
  Tomasz Piątek publicysta, który pisuje też dla Gazety Wyborczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: