Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 17.03

Tożsamość chrześcijanina.

Kim jestem?

„światłem świata”

„miastem położonym na górze”

„światłem na świeczniku”

My jesteśmy gwiazdami w sensie biblijnym, nie światowym. Tam gdzie jest prawdziwy wyznawca Jezusa, powinno porażać innych nasze światło, a w nim Chwała Boga. Mamy się różnić pozytywnie od rodzin i znajomych i to my mamy rozświetlać ciemność.

„Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.” Mt 5

 

Dobrym sercem, serdecznością, prawdą i wielbieniem Boga. Niech widzą inni różnice między światłem a ciemnością.
Co za radość będzie później widzieć uśmiech na twarzy jeszcze niezbawionych. Wtedy rzekniemy jeszcze raz: Bóg to sprawił.

Updated: 17 marca 2017 — 09:58

7 komentarzy

Add a Comment
    1. Ciekawej rzeczy dokonał ten człowiek… 😮

  1. Proszę o to Boga by moje światełko było z każdym dniem coraz większe, ku Jego chwale. Niech tak się stanie.

  2. https://youtu.be/kB6D3CvQ_xw Polska 1989 Charakterologiczne przedstawienie Polaków w formie balu na dworcu kolejowym ( “Wesele” końca XX wieku ). Czy zmieniliśmy się mentalnie na plus czy raczej na minus?

  3. Tak zastanawiałam się nad tym… I gdzie po obietnicy zesłania DS w nowym przymierzu jest ze apostołowie rozmawiali z duchem świętym. Pouczeni przez DS jest ale rozmowy z nim? W ST prorocy rozmawiali z Bogiem ale w NT jakoś tego nie znalazłam w tym sensie żeby z nim prowadzić dialog. Jest również o modlitwie ze nie bądźcie gadatliwi, a później mamy wierzyć że otrzymamy jeśli to będzie wolą Boga jeśli nie to tego nie otrzymamy- wydaje mi się ze to jest odpowiedź Boga na modlitwę. A nie dialogi. ..równorzędne do podszeptow. Takie jest moje zdanie. Miłego dnia

  4. Rzymscy Polacy uskarzaja sie, iz rdzenni ludzie Zachodu ( szczegolnie protestanci, a zwlaszcza Niemcy ) sa tacy oschli i nieczuli na ich biadolenie. Mowiac szczerze tamtejszym jednostkom czlowieczym mozna zaimponowac tylko praktyczna solidnoscia i pracowita pomyslowoscia, a nie wystawnym kretactwem i leniwym kombinatorstwem.

  5. Zycie na tym swiecie ( wsrod przeroznych ludzi ) to ani bajka ani koszmar. Predzej przypomina basn z przeplatajacymi sie watkami dobrymi i zlymi. Oby tych pierwszych z pomoca Jezusa Chrystusa bylo wiecej. Czego sobie i wam zycze. Z Bogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: