Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polska opuści Unię Europejską do 2020 roku.

Ryszard Schnepf, który pełnił funkcję ambasadora RP w Waszyngtonie, przeanalizował sytuację Polski i po konsultacji z ekspertami z areny międzynarodowej dyplomacji przekazał, że wszystko wskazuje na to, iż do 2020 roku Polski nie będzie już w Unii Europejskiej.

 To się nie może dobrze zakończyć. Gdzieś tam w planie mogę określić ten rok, to będzie 2020, Polska będzie poza Unią Europejską – zdradził Ryszard Schnepf.”

źródło: pikio.pl

 

Wiem, że taka informacja na dzień dzisiejszy jest szokująca i poza ramami niby zdrowego rozsądku, ale przypominam, że w roku 1988 nikt nie przypuszczał, że Polska opuści ZSRR i że rosyjskie wojska zlikwidują swoje bazy u nas.

Świat się zmienia. Sataniści mają swój plan i Bóg swój.

Moim zdaniem ten scenariusz jest o tyle realny, że doskonale wpisuje się w scenariusz dziesięciu królestw czasów końca, gdzie Polska ma być według Klubu Rzymskiego w strefie Rosji, o czym wielokrotnie pisywałem.

Wszystko jest możliwe, a specjaliści od manipulacji społeczeństwem będą podgrzewać odpowiednie nastroje tak, aby społeczeństwo chciało tego, czego oni chcą. Mają oni do tego nie tylko arsenał w postaci władzy politycznej, ale w postaci organizacji politycznych rzekomo opozycyjnych jak wszelkie quasi prawicowe ruchy.

 

 

 

 

Updated: 16 marca 2017 — 09:34

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak jak przez rządy Jaruzelskiego w latach 80 byliśmy ostro w plecy, tak przez traktat stowarzyszeniowy z eurokołchozem z 1991 roku (!) i wejście do niego w 2004 nie staliśmy się tak bogaci jak moglibyśmy być…

 2. Wdg. Mnie jeszcze jak mieszkałem i pracowałem w Polsce to ludzie już byli przeciwko UE a w recz przeciwnie uważali ze za komuny było lepiej.
  Jakby nie mogłoby by być za polski lepiej 🙂

 3. Ten pan -na szczęście już były ambasador z ramienia po, jest co najmniej nieprzychylny Polsce. Od lat cechowały go brak reakcji na niszczenie wizerunku Polski i Polaków po zmianie rządu i krytyce jego osoby ze strony mediów tvp i prawicowych oraz za zachowanie sugerujące wypowiedzenie posłuszeństwa został odwołany. Jeśli ktoś ma inne zdanie na jego temat to jestem otwarty. Jest też z pochodzenia żydem więc biorąc pod uwagę politykę państwa Izrael i jego dobre stosunki w USA może wiedzieć coś więcej nt naszej przyszłości. Tak tylko spiskuje… 😉

  1. Też to zauważałam…
   a propos “Żydów”- jest mimo wszystko różnica między np. ortodoksyjnymi (nieuznającymi państwa Izrael chociażby) a ich innymi grupami… (chyba nie tylko co do wyglądu, ale też i tej mentalności, poglądów politycznych itp.)-tak na marginesie 🙂

 4. Polska bylaby niezlym miejscem do zamieszkania ( pomijajac pogode ) jakby spoleczenstwo nie bylo az tak zatrute biernoscia i marazmem ( a nie aktywizmem i dzialaniem ) wyplywajacym z nauk rzymskokatolickich. W krajach o odmiennej strukturze duchowej niz nasza zyje sie zdecydowanie lzej.

 5. Czesto rozni swiatowcy stawiaja chrzescijanstwimu zarzut, iz nie daje natychmiastowej wszelakiej gratyfikacji, a zamiast tego mydli oczy wedlug nich mrzonkami o zbawieniu po smierci i szczesliwosci wiecznej. Odpowiadam. Nie jestesmy obywatelami tego swiata, tylko pielgrzymami zdazajacymi do niebianskiego domu Jezusa Chrystusa, ktory jest ponad te wszystkie ziemskie wspaniale marnosci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: