Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znaleziono posąg faraona Ramzesa II.

 

W wyniku wspólnych poszukiwań egiptologów egipskich i niemieckich znaleziono dwa posągi faraonów z  XIX dynastii w wykopie w Kairze.

Jedna z rzeźb, którą uważa się za z Ramzesa II, została znaleziona podzielona na duże kawałki kwarcytu i mierzy łącznie około 8 metrów/

 

Drugi kawałek jest w górnej części pomnika naturalnej wielkości w King Seti I, syna Ramzesa I i wspomnianego drugiego faraona swojej dynastii, wykonany z wapienia i wymiarach około 80 centymetrów. Odkrycie miało miejsce w archeologicznym Ain Shams, wokół pozostałości świątyni Remsés II w starożytnym mieście Heliopolis, który jest obecnie na przedmieściach stolicy Egiptu.

 

Ramzes II był najpotężniejszym i słynnym egipskim faraonem. Rządził między 1279 a 1213 AD .Niektórzy badacze uważają, że to jest ten faraon, którego imię  jest powiązanr z historią exodusu Izraelitów. Ramzes II prowadził kilka kampanii wojskowych i rozszerzył granice państwa egipskiego z Syrii na wschodzie do Nubii na południu.
Minister historii Khaled Al Anani powiedziałże przeniesie posągi do nowego Muzeum Egipskiego, gdzie zrestauruja i będą dostępne dostępny dla innych dopiero w 2018 roku.

Według mojej oceny, w czym mogę się oczywiście mylić i co może zabrzmieć szokująco jest to zapowiedzą rządów upadłych i być może porwania kościoła Boga, o którym coraz częściej się mówi.

 

 

 

Updated: 14 marca 2017 — 08:09

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Adminie, czyzbys byl zwolennikiem teorii o pochwyceniu przed uciskiem?

  1. Nie jestem zwolennikiem żadnej opcji. Po prostu biorę pod uwagę porwanie przed Wu.

 2. posąg faraona w błocie, czyli tam gdzie jego miejsce.

  🙂

  1. Nie dość że w błocie, to jeszcze w ukryciu… 😀

  2. Dokładnie 🙂

  3. 🙂 😉

   Galeusz… Ty smyku,,,
   🙂

   dla Ciebie:

   Puiu Chibici – Lauda mea e pentru Imparatul,

  4. błotem szie niektórzy podniecają
   a przecież Zbawiciela mają
   wolą gips i pieniądze
   wydać na NIC
   ale…

   wybór Woli jest szanowany
   przez Ojca i dlatego
   JEST ŻYWY
   a, nie
   z pcv
   🙂

  5. wnuczek Papuszy wierny
   Ojcu….

   …seler
   uśmiechnij szie 🙂
   ———————————

   La manouche -20-09-2009-Nijmegen
   .https://www.youtube.com/watch?v=0_36AFV2Ct4

   znaleziono posąg faraona, powiadasz..
   nieszamowite…
   🙂

  6. dla Wszystkich, oprócz faraona
   i tej koparki, co jego wykopała
   z gipsu…

   Djelem Djelem (La Manouche)

   .https://www.youtube.com/watch?v=VQEh3fmaDFw

 3. Jeżeli spojrzy się na humanoidalny gatunek o gigantycznym wzroście przedstawiony na rozlicznych rzeźbach i statuach w Egipcie to można konkludować, że tak właśnie wyglądali owi boscy synowie, których dziś żałosnego wzrostu potomków można poznać po rozlicznych zewnętrznych cechach.
  Zadziwiające wnioski antropologiczne można wysnuć z obserwacji wydobytych, już widocznych części rzeźby Faraona. Otóż przodkowie OBCEGO, panującego ówcześnie w Egipcie, humanoidalnego gatunku mieli ogromny, dosłownie gigantyczny kilkumetrowy wzrost, pochyłe czoła, wydłużone ku tyłowi duże, owalne czaszki, małe uszy ze zwisającymi opuszkami, długie szyje, charakterystyczne płaskie, horyzontalne ramiona i w stosunku do swej wysokości raczej drobną budowę z nawet zauważalnymi, pewnymi androgenicznymi cechami ciała. Natomiast głębokość z której wydobywana jest rzeźba świadczy, że w Egipcie po jej wykonaniu i ustawieniu, miał miejsce ogromny kataklizm, prawdopodobnie powódź lub/i trzęsienie ziemi, która spowodowała wywrócenie rzeźby, jej zniszczenie i przykrycie jej kilkumetrową warstwą mułu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: