Rabbi Mendel Kessin w jednym z ostatnich kazań do synagogi w Jerozolimie, powiedział, że Mesjasz już się  urodził, a “świat jest w  98% gotowy” do jego przyjęcia.

 

Rabbi Mendel Kessin, który mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale często naucza w Izraelu, poświęcił wiele lat na badanie czasach ostatecznych (eschatologia). On mówił o znakach  przyjścia Mesjasza, ponieważ wyznaję  linię judaizmu, który nie wierzy, że Jezus spełnił wymagania prorcze..

Kessin wyjaśnia, że ​​”Boski Plan”, ponieważ Adam zgrzeszył, Bóg zamierza poprawić świat, coś, co może się stać tylko z nadejściem wiecznego króla.

“W pierwotnym planie stworzenia, Bóg chciał ludzkość, aby wykonać pracę sprostowania. Nie Żydzi, lecz ludzkość, “powiedział. Prace Tikkun – dosłownie czyszczenia – po raz pierwszy podano do Adama w ogrodzie Eden, było zjednoczenie fizyczne i duchowe

 

Chociaż, zgodnie z rabinem, że jest już na Ziemi, to Mesjasz nie został jeszcze  ujawniony, ponieważ ludzie nie są przygotowani do jego nauk. Jednak, jak najszybciej rozpocznie erę mesjańską “” będzie zagłębić się w zbiorowej świadomości świata duchowego.

“Bóg stworzył wszechświat, aby pokazać nieskończoną ilość życzliwości dla ludzi”

Ostatnio rabin rozprzestrzenia ostrzeżenia, że o walce z Gog, prorokowano przez Ezechiela. Dla niego ten konflikt rozpocznie się  przez Iran od próby  zniszczenia Izraela. “Oni przysięgają zabijać Żydów z bronią jądrową. To jest koniec wojny Gog “.

Choć twierdzi, że ten szturm się nie uda, to też jest określony znak, że niewiele brakuje do rozpoczęcia nowej ery mesjańskiej tym. Wykład rabina w języku angielskim, można zobaczyć Breaking News Izrael.

__________

Jak widzimy oni już mają swego mesjasza, a gwiazda Remfana na fladze Izraela emanuje wszędzie gdzie tylko jest to możliwe. Jesteśmy o krok od systemu bezgotówkowego.

W filmie poniżej człowiek co do którego mam pewne zastrzeżenia prorokuje wojnę w tym roku oraz wielkie trzęsienie ziemi. Pomimo proizraelskich poglądów poglądowo polecam ten film:

 

W innych filmikach na tym kanale opisuje czasy końca.

Proszę o traktowanie tych wykładów z rezerwą.