Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Naucz mnie pełnienia Twojej woli, bo Ty jesteś moim Bogiem.

Naucz mnie pełnienia Twojej woli, bo Ty jesteś moim Bogiem.

Niech mnie Twój dobry duch prowadzi po równej ziemi.

Ze względu na swoje imię zachowaj mnie przy życiu,

przez swą sprawiedliwość wyprowadź mnie mą duszę z ucisku” Psalm 143.

 

 

Cała rzecz w tym w życiu chrześcijanina, aby pełniona była wola Boga, a nie nasza. Psalm 143 mówi dlaczego. Otóż Duch Boży jest dobry i przeciwnie duchy demonów są złe. Tak więc mamy wybór poddania się jednemu z nich.

Nie tylko ten, ale i wiele innych psalmów jest błaganiem o ratunek z różnych form ucisku.

W następnym Psalmie widzimy to, kim jest lub powinien być dla nas Bóg:

On moim zmiłowaniem, ucieczką moją

On moim schronieniem i moim wybawcą

On mnie osłania swą tarczą, w Nim moja nadzieja.

 

Żyjemy w niebezpiecznym świecie gdzie świat duchowy przeplata się ze światem cielesnym. Tym samym jesteśmy atakowani przez ludzi z krwi i kości, którzy są kierowani przez owe duchy. Na nic w tym nasze dyplomy i umiejętności.

Nasze prababcie powiadały “bez Boga ani do proga” co jest w innym Psalmie:

 

„Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą””:

 

Jeśli więc szwankuje nam jakaś dziedzina życia, winniśmy powiedzieć “Boże Ojcze oddaje Ci (np) moją pracę lub związek. Niech się w tym dzieje Twoja wola, a nie moja”.

Bóg widzi wszystkie zagrożenia duchowe, których my nie widzimy. Tylko on jest zbawcą i takie jest Jego imię – Bóg zbawia.

Chwała Jezusowi Chrystusowi.

 

 

 

Updated: 3 marca 2017 — 07:28

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Najlepsze w tej metodzie jest to, że po 1 to zupełnie nic nie kosztuje, po 2… to działa 🙂

 2. “Naucz mnie pełnienia Twojej woli, bo Ty jesteś moim Bogiem” Psalm 143

  Piękna modlitwa na poczatek dnia.

  1. Piękne, mi też się podoba! 🙂

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Naucz ludzi którzy mnie otaczają, aby dali mi pełnić Twoją wolę, lub – a to byłby prawdziwy cud – aby sami zaczęli ją wypełniać.
  W kraju przesiąkniętym katolicyzmem pełnienie woli Boga jest traktowane jak herezja, którą trzeba zwalczać na wszelkie sposoby. No i oczywiście jednocześnie zachęcać do pełnienia woli proboszcza.

 4. Czlowiek Jezusa Chrystusa dopoty nie moze byc niezalezny swiatopogladowo od rzymskiej wiekszosci dopoki nie jest wolny finansowo. Powinnismy przeto przedkladac oszczedzanie ( by inwestowac w rzeczy dajace owa niezawislosc ), nad konsumpcje ( by zludnie albo obludnie blyszczec wsrod zwiedzionego otoczenia ). Jednakze przede wszystkim musimy miec silna wiez z Bogiem. Bez tego ani rusz.

 5. Dziś myślałem o wolności i przypomniałem sobie to jak zobaczyłem ten artykuł. W tytule jest o pełnieniu woli Pana. Osoba która nie rozważa Boga mogłaby powiedzieć że nie ma w tym wolności, ponieważ nie ma tam naszej woli tylko jest kogoś innego, że wolność to wybór własny płynący z wnętrza siebie, nie kierowany przez osoby z zewnątrz… itp. Lecz dla nas którzy pokładamy ufność w Panu, wiemy że to Pan i tylko Pan jest źródłem tej wolności, owszem należymy do tego świata tak fizycznie jak wszyscy, bez względu czy jesteśmy świadomymi czy nieświadomymi swojej wolności. Płacimy podatki, mamy nad sobą przysłowiowych szefów, uczestniczymy w kołowrotku napędzającym ten system światowy, problemy światowe; zagrożenie wojny, kryzys finansowy, błędna polityka itp. To naprawdę dotyczy nas tylko dlatego że taka jest wola Pana, to On powiedział nam byśmy podlegali władzy świeckiej( denar cezara) i moje dzisiejsze przemyślenia są takie; Dzięki pełnieniu woli Bożej mam 100% wolności w tym systemie, ponieważ to nie system mi każe robić to, tylko Bóg jeszcze chce bym mu podlegał. Wola Boża pozwala mi się nie bać żadnych zagrożeń światowych, bo tylko ciało moje mogą zabić a jest większy od nich co ciało i dusze może zatracić. Nikt dosłownie nikt żaden szef, polityk, potężny bogacz mający całą władze sądowniczą, osobisty wróg mający ostry jak miecz język, Trump i Putin razem wzięci nie mogą mi nic zrobić, bom jest wolnym człowiekiem dzięki Najpotężniejszemu Władcy, Który sprawuje Wolę w Niebie i na ziemi. Jestem człowiekiem grzesznym,nie narodziłem się jeszcze w Panu, ale wiem że dopóki (metaforycznie) chociaż za skrawek szaty trzymam Jezusa mam przyszłą nadzieje i Bezwzględną Wolność

 6. Czy osobnik, ktory po zaznajomieniu sie z prawami Boga, zawartymi w Pismie, ( a wiec juz nie nieswiadomie zwiedziony ) i je mniej lub bardziej swiadomie odrzuca, jest przeklety? Moim zdaniem tak…

 7. Latwo sie mowi o Bogu i sprawach z Nim zwiazanych gdy nie ma sie powaznych klopotow dowolnej natury.

  1. Nie nam sądzić co i dla kogo jest cierpieniem. Dla jednych będzie to zmarnowana zapałka przy odpalaniu kuchenki gazowej, dla innych utrata jeszcze nienarodzonego dziecka. Bóg Ojciec nas zna lepiej niż my sami.

 8. Polska tylko z pozoru jest krajem wolnosci slowa mowionego i drukowanego ( pisanego ). Sprobuj miec ( to jeszcze nic ) i jeszcze wyglaszac poglady sprzeczne ze zdaniem wiekszosci spolecznej np. w sprawach odnoszacych sie do sposobu oddawania czci Bogu to moga cie spotkac rozne malo przyjemne rzeczy…

 9. Jednostki ktore sa swiadomymi wrogami Boga-plemie zmijowe/synagoga szatana albo nieswiadomymi-zwiedzeni sa coraz bardziej bezczelne ( o tych drugich trzeba sie modlic, by Bog Ojciec otworzyl im oczy na Prawde Ewangeliczna ). Trudno jest to czasem juz wytrzymac… Na pewno bez mocy Jezusa Chrystusa nie sposob tego zniesc/zdzierzyc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: