Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Janusz Korwin-Mikke w PE o Żołnierzach Wyklętych – “śmierć komunistom”.

Korwin Mikke przez większość ludzi postrzegany jest co najmniej jako kontrowersyjny człowiek. Dla osób pozbawionych logiki “świrem”. Dla wolnościowców ikoną polskiego liberalizmu gospodarczego.

Jakkolwiek jednak ma on rację co do systemu komunistycznego, takie słowa dyskwalifikują go jako chrześcijanina. Korwinowi obce są biblijne słowa: “zemstę zostaw Bogu”, gdyż żyje on Starym Przymierzem. Nie chce zła zwalczać dobrem wg Pawła “«Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj» (12,21)”

My musimy się uczyć rozdzielać emocje od racji, ponieważ kiedyś może dojść do takiej sytuacji jak w Niemczech przed II wojną światową, gdzie w imię ideologii protestanci i katolicy oddali władzę jednemu z największych morderców na świecie – Hitlerowi.

Chrześcijaninowi obce być powinny: nienawiść i zemsta. Proszę mnie dobrze zrozumieć, nie popieram lewicy i socjalistów co widać po moich wpisach z kategorii “polityka”. Na pewno moim przyjacielem nigdy nie będzie lewicowiec, ale nie będzie nim także bezbożny prawicowiec.

 

Updated: 3 marca 2017 — 09:02

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Wy tez zyjecie Starym Przymierzem jesli chodzi o pokarmy)

  1. Robin przepraszam, ale po dziesiątkach Twoich komentarzy musze to napisać. Choćby czytanie ich to jest strata mojego i innych czasu. Nie dość, że nie logiczne, to jeszcze monotematyczne, ponieważ 70% z nich dotyczy nierządnicy.
   Dlaczego nie logiczne? Ponieważ po pierwsze to nie ejst jakaś hermetyczna grupa i są w niej zarówno jedzący wieprze jak i niejedzący. Po drugie to, że ja np nie jem świń nie robi ze mnie judaisty i chyba gimnazjalista nie miałby problemu z takim rozumowaniem. Równie dobrze, mogę powiedzieć, że Ty jesteś pod starym przymierzem bo przestrzegasz (mam nadzieję) przykkazań. Non sens.

   Przepraszam, ale Twoje komentarze są bezwartościowe i w ogole dziwie się, ze tu wracasz mimo, że się z NAMI nie zgadzasz.

  2. Kochanieńki robinku…Nie głoś kłamstwa i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przestudiuj Ewangelie Jana rozdział 14.

   “Jezus: «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę”

   “A nauka, którą słyszycie, NIE JEST MOJA, ale Tego, który Mnie posłał, Ojca”

   JA i Ojciec JEDNO jesteśmy , JA sam NIC z siebie nie głoszę. To co mówię, nie jest moją nauką , jest to nauka OJCA.

   Czy Ojciec który posłał Jezusa Chrystusa na świat, był jakimś schizofrenikiem, który zmienia swoje zdanie – raz zabrania ludziom jeść świnie, a potem mówi że jest wszystko Ok i można jeść ???

   Skoro Jezus nie głosił Swojej nauki tylko Boga Ojca, to sam sobie odpowiedz na pytanie czy świnia jest pokarmem i czy wolno ją jeść i przede wszystkim zbadaj w Biblii co to jest POKARM.

   Jeśli uważasz że Jezus oczyścił świnie i można ją jeść – to w takim razie Jezus zbuntował się przykazaniu Ojca o pokarmach…. Nie swoją naukę głosił lecz Ojca, a skoro Ojca to przeczytaj co jest pokarmem według Słowa Bożego.

   Bóg mówi – nie jedzcie nieczystego, świętymi bądźcie bo JA Jestem Święty,Ja Jestem PAN który was uświęca, nie zanieczyszczajcie się… Przeczytaj w Piśmie co Bóg nazywa nieczystym.

   Słowo Boga jest wieczne i niezmienne – jak zatem można twierdzić że nagle można jeść coś co nie jest pokarmem – nonsens, to co piszesz to są ludzkie nauki.

   Otwórz swoje oczy na Prawdę Słowa Bożego które jest niezmienne.

   PS. uczeń / naśladowca Pana Jezusa nie nazwałby nikogo “fraje…” jak to uczyniłeś poniżej.. Widać twoje owoce..

 2. Całą politykę już dawno zostawiłem w koszu na śmieci. Obiecałem sobie, że już nie będę sobie nią nerwów szarpał. Wszyscy aż do skonczenia świata sa dla mnie po jednych piniądzach.

  1. Oj tak, nieważne kto jakiej jest opcji i tak “coś” ich łączy :/

 3. Ja akurat mam dwoch ulubionych blogerow chrzescijanskich,bo sa tacy co w paru rzeczach maja racje a w 10ciu innych nie mają,albo frajerzy od płaskiej ziemi a w Biblii pierwsze mądrale

  1. “Frajerzy”, “mądrale”…

  2. Robin 🙂
   A Ty słoneczko wszystko wiesz najlepiej 🙁 Potrafisz bezbłędnie ocenić kto ma rację a kto nie. Gratuluję mądrości i wiedzy 🙁 Grunt to zjeść wszystkie rozumy 🙁

   1. Jak powiedziałby mój “ziemski” tata-
    “Zjeść wszystkie rozumy, włącznie z baranim”
    🙁

    1. Admin nie udostepnia mej odpowiedzi a wy mozecie pluć na mnie. Opuszczam ten frajerski blog

     1. Robin nie publikuje Twoich komentarzy z kilku powodów:

      1. Nie wpisują się one w kulturę tego bloga.
      2. Jesteś monotematyczny ( vide nierządnica).
      3. Jesteś osobą nienarodzoną a jednocześnie uważasz się jak domniemam za chrześcijanina. Owoce Twoje mówią coś innego.

      Bardzo chetnie zablokowałbym Ciebie i takich obserwaqtorów i innych wściekłych pewnych jadu ludzi, którym wydaje się że są osobami wierzącymi w Boga. Niestety nie ma takiej technicznej możliwości i wrogowie moi odwiedzają mnie codziennie gdyż wiedzą dobrze,że takie informacje i teksty jak u mnie ciężko znależć gdzie indziej. Problem w tym, że nic im to nie pomaga bo wybieracie sobie to co jest korzystne dla Waszego stylu życia będącego zaprzeczeniem nauczania Jezusa. Nie spiski zbawiają, ale wiara owocująca dobrymi uczynkami. Jeśli nie upodobniłeś się do Jezusa, to marne Twoje czytanie Biblii i bloga i innych tekstów czy filmików.

      Z radością Cię żegnam i bądź proszę konsekwentny i nie zaglądaj tutaj. Żyje wg własnej filozofii i daj nam żyć.

      ” Wszelka gorycz, wybuchowość, gniew, krzyki i przekleństwa, i jakiekolwiek zło niech u was zniknie” Ef 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: