Rzeczywiście Stary Testament nie podaje żadnej informacji o teatrze, kiedy pierwszy spektakl odbył się na Wielkich Dionizjach w roku ok543 r p.n. Chr. Później mocno rozwijał się a jakże w kolebce pogaństwa a więc demonów czyli w Rzymie i został przez Jezuitów wstrzyknięty do tzw chrześcijaństwa w wersji katolickiej. Wielu aktorów jest po szkołach jezuickich.

Jednak największym i najbardziej spektakularnym teatrem na ziemi jest teatr który nazywa się polityką. Na przykładzie Polski wiemy, jak bardzo nie istotne jest kto będzie rządził, czy PO mutacja UW, czy Nowoczesna, mutacja SLD, czy też PIS mutacja PC. Wszyscy oni podporządkowani są Watykanowi i Izraelowi. USA sposnsorowały Hitlera aby później go zaatakować, gro “Mendelów” emigrowała po wojnie do USA.

 

“Pieniądze dla komunistów na walkę z carem płynęły ze wszystkich stron – od japońskiego wywiadu po żydowskich bankierów z Wall Street, oburzonych usankcjonowaną przez państwo dyskryminacją mieszkających w Rosji pobratymców. Rewolucjonistów stać było na wysłanie Maksyma Litwinowa, jednego z liderów partii, do Belgii, Niemiec i Austro-Węgier na wielkie zakupy broni, która wyczarterowanym statkiem miała trafić przez Morze Bałtyckie do Rosji”

Jaki mamy teatr w TV niedawno pokazywałem na przykładzie show Gozdyry z Kowalskim.

 

Reasumując demony są mistrzami ustawiania scen i okoliczności. Nie inaczej a nawet szczególnie jest w naszym życiu prywatnym. Złe duchy znają nas lepiej niż my siebie i ustawiają tak sceny, aby dochodziło do kłótni nawet między chrześcijanami. Biblia ostrzega “nie dawaj przystepu złemu”

Wykorzystują one nasze fobie, emocje, uczucia by nas odciągnąć od Boga i zniszczyć. Dużą rolę odgrywają w tym używki: alkohol, papierosy, kawa. To one pobudzają nerwy, przyspieszają pracę serca, a wtedy jesteśmy bardziej podatni na “podkręcenie”.

Ostatnio zorganizowały mi kilka scen naraz by popsuć mi pewne spotkanie z chrześcijanami :-).

Mając to wszystko na uwadze, łatwiej nam będzie z nimi walczyć. Polecam Wam także mój tekst:

 

Władcy umysłów niezbawionych.

Przepraszam za długi wstęp do tego filmiku ale uznałem to za ważne.