Chrześcijanie biblijni. “Nie wierz tak jak autorytety świata. Wierz tak jak Jezus"

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Klątwa Jessabelle – film.

Gdyby to nie był horror, poszedłbym do kina obejrzeć ten film.

Filmem zainteresował mnie w komentarzu Kamil.

Szukałem dość długo odpowiedniej recenzji i się doszukałem w końcu. W większości przypadków oceniono ten obraz pod kątem sztuki filmowej.

Ktoś kto nie rozumie przesłania duchowego jak ten recenzent, może stwierdzić:

 

“Denerwowało mnie też eksponowanie jej kobiecych walorów (czyt. biustu) oraz zadziwiający fakt, że co by się nie działo (zarwana noc, czyjaś śmierć), nasza bohaterka wygląda ciągle świeżo i kwitnąco”

 

Tak działa Duch Jezebel. Eksponuje cielesność i pomaga tym kobietom długo ją zachować aby dostać to co chce: zniszczenie.

Na czym polega klątwa Jezebel?

 

“Jessabelle (Sarah Snook) ledwie uszła z życiem z tragicznego wypadku, w którym zginął jej chłopak i ich nienarodzone dziecko. Dziewczyna na jakiś czas zostaje przykuta do wózka. Nie mając innego wyjścia przenosi się do domu ojca, którego nie widziała od lat. W położonym na odludziu domu w rodzinnej Luizjanie Jess odkrywa taśmy zostawione jej przez nieżyjącą matkę. Nie udaje jej się jej jednak obejrzeć w całości. Jednocześnie zaczynają ją prześladować dziwne sny oraz trudne do wyjaśnienia wizje. Okazuje się, że na jej powrót od lat czeka przerażająca siła.

http://www.canalplus.pl/film-klatwa-jessabelle_44998#ixzz4a55PBLCT

 

Jezebel zawsze doprowadza do zniszczenia rodziny, upodlenia dziecka i wykorzystuje do tego seks i manipulacje. Z opisu wygląda na to, że kimkolwiek są twórcy tego filmu, to skoncentrowali się na skutkach tego ducha, a nie przyczynach. Przeciętny widz oczekiwał emocji, strachu, dobrej fabuły, ale nie rozpoznał zamiaru reżysera.

Pytanie od kogo mają takie wizje…

 

 

“Dziewczyna odnajduje tam kasety wideo, na których jej matka rozkładając karty Tarota stara się przewidzieć przyszłość swego nienarodzonego dziecka. A ta niestety nie jest zbyt… przyjemna. Ojciec dziewczyny na widok kaset wpada w niezrozumiały dla niej szał. Wkrótce okazuje się, że w domu poza Jessie i jej tatą jest jeszcze ktoś, jakaś obecność, która wyraźnie czegoś chce od dziewczyny…”

magicznyswiatksiazki.pl/recenzja-klatwa-jessabelle-jessabelle-2014/

 

Co tu jest znamienne, to chyba przyklejenie ducha Jezebel, dziedziczność.

Tylko Pan Jezus może zbawić od takich sił

 

 

 

 

 

Updated: 1 marca 2017 — 15:01

2 komentarze

Add a Comment
  1. Nie dalej jak wczoraj prosiłam Pana Jezusa o przerwanie klątwy na mojej rodzinie. Myślę, że wielu z nas ma przodków którzy zrobili coś złego i może my po części za to pokutujemy. Pomyślałam, że jak będę się starać to Pan Jezus mi wybaczy i moim przodkom.

  2. Brzmi ciekawie, jednak zdaje się ciut zakrawać o horror-a do tego typu filmów raczej się nie garnę 🙂
    Zostawiam ciekawy link do poczytania:
    http://www.trzcinska.neon24.pl/post/137267,historia-rozpasania-biblijnej-wielkiej-nierzadnicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: