Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 27.02.2017

Możesz spać w ziemiance jak ten człowiek:

 

Możesz wierzyć w Boga jedząc chipsy, wieprzowinę, nie uprawiać sportu, a nawet nie myć się. Bóg dał człowiekowi wolę. Do Ciebie należy wybór jak chcesz żyć.

 

 

 

Updated: 27 lutego 2017 — 18:58

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Tyrania “spolecznych wyznacznikow prestizu” dowolnego rodzaju doprowadza ludzi do obledu i moralnego rozkladu.

 2. Polskie spoleczenstwo jest spoleczenstwem kastowym ( z zamknietymi grupami spolecznymi ) wbrew szumnie oraz obludnie deklarowanej jego otwartosci/egalitarnosci… Jak sie urodziles w tej biedniejszej materialnie czesci wspolnoty, to masz male szanse by sie z tego stanu wydzwignac…

 3. Rzucilem palenie , .

  1. Chwała Bogu,to o jeden grzech mniej!

 4. Polska nie jest wartosciowym partnerem gospodarczym dla liczacych sie na swiecie podmiotow ekonomicznych tzn. traktuja na one jako rezerwuar taniej sily roboczej oraz rynek zbytu ( produktow o obnizonej/gorszej jakosci ). Zawazyly na tym czynniki materialne ( spoleczno-gospodarczo-historyczne ) oraz duchowe ( katolicki kult nierobstwa i nieuctwa… ). Recepta na nasza biede nie jest ponowne uprzemyslowienie ( pod fatalnym panstwowym kierownictwem ), a edukacja ekonomiczna oraz gromadzenie oszczednosci na przyszlosciowe inwestycje pod prywatnym zarzadem. Po prostu panstwo lzedemokratyczne ma przestac gnebic tuziemcow oraz skonczyc faworyzowanie zagraniczniakow.

 5. Znam takiego pustelnika, żyjącego w warszawskich lasach 🙂 Co ciekawe, jest Australijczykiem i całkiem poukładanym młodym chłopakiem w wieku około 32 lat.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Las to lepsze miejsce do poukładania myśli niż praca w jakiejś korporacji, stąd stan jego umysłu 😉

  2. A ja bym chciał spróbować takiego życia, w tym roku zapewne już zacznę 🙂 Podziwiam tego chłopaka, mnie ogranicza trochę strach przed głodem.

   1. Człowieku małej wiary!
    25 Dlatego powiadam wam: Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? 26 Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one? 27 Kto z was przy całej swej trosce może choćby jedną chwilę7 dołożyć do wieku swego życia? 28 A o odzienie czemu się zbytnio troszczycie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ani przędą. 29 A powiadam wam: nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich. 30 Jeśli więc ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, to czyż nie tym bardziej was, małej wiary? Wierzysz, że nie będziesz robić moc,a pokarm od Boga otrzymasz? Nie? Przypatrz sie ptakom!

 6. Paradoksalnie najbardziej nikczemni sa ludzie obojetni na krzywde blizniego. To za ich cichym/niemym przyzwoleniem dzieje sie tyle zla na swiecie…

 7. Duzo za duzo Polakow zarabia w przedziale miedzy 1600-2000 zl netto ( za malo zeby zyc za duzo zeby umrzec ). Zycie ponizej 1600 plus majac rodzine na utrzymaniu to juz naprawde sport ekstremalny. No coz, kraj krolowej niebios…

 8. Zazdroszczę mu. Troszczy się tylko o relacje z Bogiem. Ma czasu ile zechce, można powiedzieć zero kłopotów, ponieważ przyjmuję bez sprzeciwu to co ześle mu Pan. I wypatruje swojej nagrody tzn. końca świata.
  To jest piękne żyje jak chce i upiększa swój teren według własnego upodobania i dostępnego surowca.
  Dobrze, że nadgorliwe władze mu nie przeszkadzają.

 9. http://czarownice.com/dzien-kobiet/

  ttps://pl.m.wikipedia.org/wiki/Matronalia
  Może daty się zmieniają ale przesłanie pogańskich świąt nie.Taki początek znalazłam -dnia kobiet

  1. przykro to brzmi, ale odbieramy chrześcijanom ostatnie święto…

  2. Muszę przyznać, że jestem w szoku, nie wiedziałam o tym… 😮
   A tak serio, czy zbliżonego terminu z “dniem kobiet” nie ma przypadkiem święto Purim? chyba że się mylę…

 10. Troche o sposobie wypowiadania sie. Przykladowo robotnik nie klnie bo jest tepy, tylko dlatego iz innego stylu komunikowania sie nie zna.

 11. Co nalezaloby zrobic by nasz kraj przestal byc taki biedny ( oprocz wyrzucenia z niego rzymu )? Skonczyc wreszcie z budowaniem socjalizmu z ludzka twarza ( ktory jest maska zakrywajaca twarz demonicznego potwora babilonskego ) czyli przestac dlawic podatkami i regulacjami drobna inicjatywe prywatna. To wystarczy.

 12. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Pomimo sporej wiedzy tego człowieka dotyczącej Biblii, niestety Dekalog cytuje on z katechizmu, a nie z Pisma Świętego, pomimo wyraźnej podpowiedzi nagrywającego materiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: