Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przebłysk wieczności Cały Film

 

 

Updated: 22 lutego 2017 — 11:10

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Obejrzałem wszystkie wykłady ks.Murzińskiego.
  Ciekawe spojrzenie. Zupełnie odmienne od protestanckiego, chociaż mamy tam punkty wspólne.
  Ale nie to zwróciło moją uwagę. Ksiądz na początku powiedział, że przyszedł do niego facet, który twierdził, że znajduje się pod wpływem Ducha Świętego i ów Duch każe mu, żeby ksiądz nauczał o objawieniach maryjnych.
  Wszystkie te wykłady o Ks.Objawienia są tylko wstępem do omówienia objawień maryjnych. Ksiądz twierdzi, że objawienia maryjne mówią dokładnie o tym samym – tylko jakoś ja tego tam nie widzę.

  Drugie co zwróciła moją uwagę to z ust księdza padło nazwisko Błaszkiewicz. Poszukałem w sieci i okazało się, że Pan Błaszkiewicz to były jezuita prowadzący swój kanał na YT pod nazwą Tajemny Plan.

  Co łączy tych dwóch panów ?. Zarówno do pierwszego jak i drugiego przyszedł ktoś, kto twierdził, że znajduje się pod wpływem Ducha Świętego który, nakazał mu przekazanie informacji tym panom o konieczności nauczania.

  1. Czyli coś jest na rzeczy. Już chyba nie sposób ukryć faktu iz zyjemy w czasach ostatecznych i oni chca to wykorzystać….ale Bóg tak skonstruował świat, że każde zło chcąc oszukać musi powiedzieć częściową prawdę. Tak jak dziala kosciol rzymski. Przedstawiają ewangelie robiąc swoje. Summa summarum nauczają o Bogu choc trochę w innym zwierciadle. Tak i w tej kwestii gro katolików zacznie się nawracać zapewne szukając filmow na stronach protestanckich

  2. Pan Bałaszkiewicz także odrzuca Maryję i choć idealny nie jest (bo wiemy kto jest) to jednak warto i polecam jego konferencję (tak nazywa swoje nauczanie). Jeśli trzymamy się Słowa to możemy tylko zyskać na jego (Blaszkiwicza) nauczaniu. A że czasem może coś pomylić to ludzka to rzecz. Po to mamy Biblię aby sprawdzać różnych głosicieli.

   1. Pisze z tel – oczywiscie Błaszkiewicz Fabian

  3. Prosze z uwaga wysluchac licznych nauczan Fabiana. To, ze jest bylym jezuita nic nie znaczy w swietle tego jak i o czym TERAZ naucza, bo jest nowonarodzonym. Warto najpierw dobrze poznac, zbadac pozniej ferowac wyroki o ile powinnismy kogokolwiek oceniac…. jak mowi Biblia “nie oceniajcie…”
   Pozdrawiam

 2. Też to zauważyłem. Jakby istniało niepisane prawo w którym siły zła muszą przedstawić jakąś cześć prawdy ale oczywiście później przykryją ją swoimi oszustwami.

  W jednej części ksiądz wyraźnie mówi, że niewiasta ze ST to kościół Pana (wprowadzę niezgodę pomiędzy potomstwem niewiasty a twoim potomstwem)ale w następnej robi wszystko aby ukazać, że ową niewiastą jest Maria. Podobnie z apokaliptyczną niewiastą. Niewiasta obleczona w słońce i księżyc i mająca wokół głowy 12 gwiazd. I dowodem na to mają być obrazy, figurki maryjne. Na Boga przecież w tamtych czasach nikt jeszcze nie malował takich obrazów. Co było pierwsze ?. Ks. Objawienia czy obrazy.
  W ST mamy mowę o słońcu, księżycu i 11 gwiazdach w ujęciu snu Józefa.

  Owszem ksiądz czasami wprost nawołuje do wystąpienia z fałszywego kościoła i tutaj dosadnie wskazuje, ze jest nim KRK pod rządami aktualnego Papieża ale pytam do jakiego kościoła mają udać się ci ludzie ?. Kościoła Maryjnego ?. Bo przecież w tych objawieniach zjawa wyraźnie mówiła, że istnieje jej kościół z jej apostołami i kapłanami.

  To taki jeden wielki miszmasz. Owszem zbawienie z łaski, owszem Pan Jezus Chrystus głową kościoła, owszem konieczność przestrzegania Prawa ale zaraz dowiadujemy się, że mamy polegać na rzekomych objawieniach maryjnych bo to stanowi fundament kościoła. Dlatego pytam – fundament jakiego kościoła ?.

  1. Mój komentarz będzie krótki. Zgadzam się z Fxx.all. W pierwszych wiekach po Chrystusie chrześcijaństwo zaczęło rosnąć w siłę i szatan postanowił się nim “zaopiekować”. Owoc tej opieki to kościół rzymski, który tak bardzo obciążają nagromadzone przez wieki manipulacje, kłamstwa i skandale, że stał się się on instytucją, która bardzo skutecznie odstrasza wielu od chrześcijaństwa. Teraz szatan za wszelką cenę próbuje sterować tym tytanikiem, ale to do czasu. Już niedługo będzie mu niepotrzebny.

 3. Chciałem Wam pokazać jak zwyczajna ludzka solidarność i chęć wprowadzenia w naszej smutnej rzeczywistości zmian, potrafi drążyć SKAŁĘ, która słowami TOTALNIE zatrwożonego i zaskoczonego OJCA dyrektora jest nawet łaskawie chwalona i gorąco polecana jako warta naśladownictwa.
  ZATEM w związku z DOBREM nas wszystkich PODAJCIE DALEJ !
  https://youtu.be/9Zu9CoyK4Mk

 4. Ujmujące świadectwo mężczyzny dotkniętego całkowitym paraliżem trawającym 13 lat

  https://www.ted.com/talks/martin_pistorius_how_my_mind_came_back_to_life_and_no_one_knew?language=pl#t-836706

  1. rzeczywiście ujmujące 🙂

 5. Zerknijcie na to świadectwo, to niesamowite w jaki sposób działa nasz Pan 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: