Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 21.02.2017

Nie jest prawdą, iż Bóg ma swoich ludzi tylko w kościele i to protestanckim. Bóg ma swoich ludzi wszędzie, gdzie dana grupa ma charakter ponad religijny, ale czasem Duch Jezusa działa tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał, jak na przykład wśród bandytów czy homoseksualistów, którzy za niedługi czas się nawracają. Duch Święty nie jest niczym ograniczony, a nasi znajomi mogą być po prostu jeszcze niezbawionymi.

Duch Święty jest w każdym kościele, tak samo jak w każdym kościele może być  diabeł.

Updated: 21 lutego 2017 — 14:42

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Amen 🙂 Chwała Bogu. Bóg powołuje swoich wybranych ze wszystkich denominacji, religii tego świata, z każdego narodu 🙂

 2. Jl 4, 9-21 Rozgloscie to miedzy narodami, obwiesccie swieta wojne, wezwijcie bohaterow! Niech wystapia i rusza wszyscy wojownicy! Przekujcie swoje lemiesze na miecze, a swoje sierpy na wlocznie. Niech [nawet] slaby powie:”Jestem bohaterem!” Niech powstana narody i niech podaza do Doliny Jozofat, bo tam zasiade, by sadzic wszystkie narody dokola. Wszystkie sasiednie narody, przychodzcie spiesznie i zgromadzcie sie tam! Pan kaze zstapic swoim bohaterom: Przylozcie sierp, bo zniwo juz dojrzalo, pojdzcie i depczcie, bo tlocznia juz jest pelna; kadzie az przelewaja sie-tak wielka jest ich zlosc. Tlumy nieprzejrzane w Dolinie Wyroku! Bliski jest bowiem dzien Pana w Dolinie Wyroku! Slonce i ksiezyc sie zacmily, a gwiazdy stracily swoj blask. Pan odezwie sie z moca z Syjonu, z Jeruzalem zagrzmi swym glosem; zadrzy wtedy niebo i ziemia. Ale dla ludu swego Pan bedzie ucieczka, schronieniem dla synow Izraela. Poznacie, zem Ja jest Pan, zem jest Bogiem waszym, ktory mieszka na Syjonie, na swietej swojej gorze. Jeruzalem bedzie miejscem swietym, nigdy juz obcy nie beda tamtedy przechodzic. Wtedy to, w owym dniu, gory saczyc beda wino, z pagorkow bedzie splywac mleko, a kazdy strumien judzki toczyc bedzie wode; ze Swiatyni Pana wytrysnie zrodlo, ktore nawodni doline Szittim. Egipt stanie sie pustynia, a Idume suchym stepem, dla zbrodni dokonanej na synach Judy, za krew niewinna, przelana na ich ziemi. Judea zas bedzie zamieszkana po wszystkie czasy, a Jeruzalem az do ostatnich pokolen. Pomszcze ich krew i kary za nia nie daruje! A Pan zamieszka na Syjonie.

 3. Krzysztof,żołnierz

  witojcie bracia i siostry,wiem że nieładnie dodawać komentarze nie w temacie ale wielu z was pyta komu ,gdzie pomagam i jak się angażuję w niektóre sprawy więc ujawniam 🙂
  -citizengo.org/pl podpisuję się tam pod wszystkimi petycjami prawie 🙂 dodatkowo wspomagam ich finansowo 20zł miesięcznie
  -www.maszwplyw.pl -kampanie,podpisuję petycję gdyż uważam że tak trzeba 🙂 ale to moja prywatna opinia i sprawdzam która kampanię podpisuję i czego dotyczy.
  -zycierodzina.pl (tam chyba Kaja Godek działa wraz z zespołemFundacji życie i rodzina) mają konto na które można ich wspomagać
  -www.mamatataidzieci.pl tu też się podpisuję trzeba podać dane osobowe i pesel ja nie mam z tym problemu jeżeli chodzi o to,boję się jedynie Boga a nie podawania pesel,i adresu

  więc to są strony na których trochę się angażuję wraz z moją kochaną żoną,więc ci co chcieli wiedzieć jak można działać i wspomagać tych ludzi którzy wychodzą ze swoimi akcjami do ludzi ,to te strony uważam że warto,ale każdemu zostawiam własną opinię na ten temat.
  Przepraszam Piotra z góry,gdyż jeżeli nie ma nic przeciwko to jeszcze w kilku miejscach pod artykułami które dopiero się ukażą,to samo skopiuje co teraz napisałem żeby trafić do tych ludzi którzy o te sparwy mnie wypytywali,a nie pod każdym artykułem komentują.

 4. Krzysztof,żołnierz

  No chyba że Piotrowi też się te inicjatywy spodobają i drapnie coś na detektywie ☺ ale musiałem napisać bo pytacie mnie komu można pomóc,te inicjatywy są ważne a ludzie tam pracujący cieszą się z każdego 10zł choć potrafią i 3 razy w miesiącu wysyłać o wpłatę i pomoc dla nich ☺ ale pomagam na miarę moich możliwości,zresztą wiele z tych incjatyw bardzo mi się podoba i dlatego już dość długo niektórym pomagam,a inkcjatyw już z Justyną tyle podpisałem że sam nie wiem ile ☺

 5. To prawda. Przecież w nas samych już pracował, gdy jeszcze nie byliśmy nawróceni 🙂 Pamiętam ten czas, gdy powoli mnie przygotowywał do momentu, gdy Marzena opowiedziała mi o Jezusie.

  1. Zostaliśmy w jakiś sposób wybrani, zdaje mi się (nie wiem czy dobrze)- może to przez co każdy przechodził w swym życiu, miało pomóc w odnalezieniu drogi do Niego; nawet można by rzec, że “w przeciwnościach jest życia smak i sens”, bo jeśli jedne drzwi się zamknęły to otworzyły się drugie, te Jego, lepsze 🙂

 6. Prawda nas wyzwoli.

  Niesamowita historia hiszpanskiej katolickiej kolonii Florydy. Prawdziwy Szok.

  the America untold story-450 years of african american experience in st augustine youtube.com/watch?v=PME6IMtxwZU

  Krotkie streszcenie filmu.

  Okazuje sie ze 40 lat przed Jamestown i Plymouth Rock byla osada w St. Augustine na Florydzie-hiszpanska kolonia pod jurysdykcja Hiszpanii podobnie jak Kuba i poludniowa Ameryka .
  Tak zasiedlali i kolonializowali ten lad miedzy innymi wolnI czarni hiszpancy wolni konkwistadorzy
  W ekspedycji z 1513r 2/3 to byli czarni konkwistadorzy hiszpanscy -Juan Garrido ur zachodnia afryka-pierwszy wolny czarny na kontynencie amerykanskim .Czarmi inzynierowie, wykwalifikowani robotnicy, sklepy, wybitni tlumacze i interpretatorzyu-black spaniards zasiedlali ten teren.

  Posiadaja nieruchowosci, ziemie czesto blisko rynkow (cenniejsze)W hiszpani liczylo sie czy jestes hiszpanem i czy katolikiem. Jezeli nie urodzony w hiszpani to byles klase nizej w hierarhii.

  W st Augustine prawdopodobnie mozna bylo uslyszec z 7 roznych jezykow (w tym z zach. afryki).Mendez mial zasiedlic 500 niewolnikow ale UWAGA tymi niewolnikami byli biali np. kryminalisci badz chrzescijanie, Zydzi, jeniec wojenny ktokolwiek moglbyc niewolnikiem niekoniecznie czarni SZOK . zupelnie odmienne podejkscie niz w polnocnych koloniach angielskich protestantow.

  Okazuje sie ze niewolnicy z anglojezycznej koloni na polnocy karoliny uciekali do hiszpanskiej florydy St. Augustine i w polnocne rejony florydy.
  Tak do hiszpanskich katolikow gdzie znajdowali ustawowe schronienie-azyl (zagwarantowane prawnie z Hiszpanii).
  Pierwsze szlaki ucieczek czarnych niewolnikow od angielskich kolonizatorow (protestantow) zorganizowane ze skrytkami wiodly nie na polnoc do kanady tylko do hiszpanksiej katolickiej florydy (underground railoard).

  Fort Mose -pierwsza kolonia wolnych Afrykanow pod Hiszpanska bandera . mieli przyslowiowy raj na ziemi -42 czyli universe and everything . Mieli swoich kowali, ciesli czesto zaangazowanych w publiczne projekty. Mieli swoich umundurowanych strozy prawa wyszkolonych przez wojsko hiszpanskie.
  Dziwicie sie ze stadami czarni spierniczali do hiszp. katolikow na Florydzie?

  W 1740 Brytyjczycy najechali poludnie ale przegrali -krwawa bitwa w forcie Mose. Niemniej powoli hiszpanie tracili sile i wplywy a ostatecznie w 1821 oddali Floryde a czarni zakosztowali protetsanckiego piekla niewolnictwa (plecki Gordona na google-czyli krwawa galaretka od biczowania niewolnika)
  Po tym filmie calosc rownania mi sie ulozyla dlaczego czarny Kubanczyk spotkany w stanach (tak dziwnie inny)mial pozytywnie inna dusze i mentalnosc (jasna swiecaca, emanujaca osobowowc)) w stanach niz afro-amerykanie. Podobnie czarni Haitanczycy emigranci.
  Boze dziekuje Ci ze rzeczy latami ukrywane w koncu wychodza na jaw.

  ps. wlaczcie sobie podpisy(cc-closed caption) na jezyk polski nie beda idealne ale jednak

 7. Bardzo prosze o puszczenie tego linku
  To bylo ukrywane badz zapomniane i nierozpowszechniane przez stulecia. Swiezutka buleczka z piekarni. Obejrzalem w niedziele w tv

  Prawda nas wyzwoli.
  Niesamowita historia hiszpanskiej katolickiej kolonii Florydy. Prawdziwy Szok.

  the America untold story-450 years of african american experience in st augustine

  youtube.com/watch?v=PME6IMtxwZU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: