Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

De Niro i Kennedy ofreuje 100 000 dolarów dla tego , kto wykaże ze rtęć w szczepionkach jest dla organizmu zasadna i pomocna.

De Niro i Kennedy ofreuje 100 000 dolarów dla tego , kto wykaże ze rtęć w szczepionkach jest dla organizmu zasadna i pomocna.

Przypominam, ze Kennedy jest powolany przez D.J. Trumpa do zbadania kwestii szczepionek.

 

 

 

 

Robert De Niro dołączył do  Roberta F. Kennedy Jr. w Waszyngtonie 15 lutego na konferencji prasowej na temat bezpieczeństwa szczepionek.

Para szuka dowodu na to, że szczepionki są bezpieczne i połączyli oni siły, aby zaoferować  100,000 dolarów  dla każdego, kto może udzielić takich informacji.

Aktor uczestniczył w panelu wokół szczepień, które powodują, że  wysoki poziom rtęci w szczepieniach może sprawić że dzieci chorują na autyzm i inne groźne choroby.

 

“Z jednej strony, rząd mówi kobietom w ciąży, które jedzą rtęć w rybach, aby unikały takich ryb, że to zaszkodzi ich płodom, a z drugiej strony, CDC obsługuje wstrzykiwanie szczepionek zawierających rtęć dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci” Kennedy powiedział na wspólnej konferencji prasowej w środę.

“To przeczy wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi.”

Kennedy, syn zmarłego Prokuratora Generalnego USA i senator, podkreślił, że dziennikarze i rząd są w  zmowie aby zatuszować prawdę o bezpieczeństwie szczepionek oraz że “strzały szczepionek spowodowały epidemię autyzmu.”

 

De Niro, którego syn ma autyzm i Kennedy zawołał użycie tiomersal, który jest środkiem konserwującym na bazie rtęci.

 

źródło: http://globalnews.ca/news/3253840/robert-de-niro-robert-f-kennedy-jr-offer-100g-to-anyone-who-can-provide-proof-vaccines-are-safe/

 

 

 

Przeczytałem tego newsa i jeszcze bardziej utwierdzam się w sensie modlitwy za ludzi tego świata. Módlmy się za tzw gwiazdy tego świata, które może niekoniecznie nawrócą się, ale poznają prawdę o kłamstwach tego świata przyczyniając się do złagodzenia ucisku na ziemi, a w przypadku szczepionek wielu ofiar.

Updated: 19 lutego 2017 — 10:31

3 komentarze

Add a Comment
  1. Zgadza sie powinnismy sie modlic o nich i ich rowniesz uswiadamiac… W zyciu czy w necie byle tylko zachowac w tym zdrowy umiar. Pamietam jak sam siedzialem i zajmowalem sie kiedys takimi sprawami… duzo takich osob bylo… A teraz dzieki udwiadamianiu z kim bym nie rozmawial kazdy cos tam wie o nikczemnosciach swiata.. nwo itd…A jak wiemy prawda rodzi prawde i moze dzieki temu otworza sie komus oczy na Jezusa. Pamietacie jak bylo z imigrantami? Ja pamietam że info na ten temat mozna bylo na poczatku znalesc tylko na chrzescijanskich forach, grupach itp… Dzieki podawaniu dalej wiadomosci widzimy teraz jak swiadomosc sie rozrosla… Wy jestescie swiatloscia swiata…. Działajcie 🙂

    1. Dobrze przekazane ☺

  2. Mi po jednej szczepionce, zostala blizna, z ktorej wyrastaja grube czarne włosy, prawie jak te z zarostu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: