De Niro i Kennedy ofreuje 100 000 dolarów dla tego , kto wykaże ze rtęć w szczepionkach jest dla organizmu zasadna i pomocna.

Przypominam, ze Kennedy jest powolany przez D.J. Trumpa do zbadania kwestii szczepionek.

 

 

 

 

Robert De Niro dołączył do  Roberta F. Kennedy Jr. w Waszyngtonie 15 lutego na konferencji prasowej na temat bezpieczeństwa szczepionek.

Para szuka dowodu na to, że szczepionki są bezpieczne i połączyli oni siły, aby zaoferować  100,000 dolarów  dla każdego, kto może udzielić takich informacji.

Aktor uczestniczył w panelu wokół szczepień, które powodują, że  wysoki poziom rtęci w szczepieniach może sprawić że dzieci chorują na autyzm i inne groźne choroby.

 

“Z jednej strony, rząd mówi kobietom w ciąży, które jedzą rtęć w rybach, aby unikały takich ryb, że to zaszkodzi ich płodom, a z drugiej strony, CDC obsługuje wstrzykiwanie szczepionek zawierających rtęć dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci” Kennedy powiedział na wspólnej konferencji prasowej w środę.

“To przeczy wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi.”

Kennedy, syn zmarłego Prokuratora Generalnego USA i senator, podkreślił, że dziennikarze i rząd są w  zmowie aby zatuszować prawdę o bezpieczeństwie szczepionek oraz że “strzały szczepionek spowodowały epidemię autyzmu.”

 

De Niro, którego syn ma autyzm i Kennedy zawołał użycie tiomersal, który jest środkiem konserwującym na bazie rtęci.

 

źródło: http://globalnews.ca/news/3253840/robert-de-niro-robert-f-kennedy-jr-offer-100g-to-anyone-who-can-provide-proof-vaccines-are-safe/

 

 

 

Przeczytałem tego newsa i jeszcze bardziej utwierdzam się w sensie modlitwy za ludzi tego świata. Módlmy się za tzw gwiazdy tego świata, które może niekoniecznie nawrócą się, ale poznają prawdę o kłamstwach tego świata przyczyniając się do złagodzenia ucisku na ziemi, a w przypadku szczepionek wielu ofiar.