Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijna ewolucja.

Po częśći wierzymy w ewolucję 😀

 

Updated: 19 lutego 2017 — 10:47

9 komentarzy

Add a Comment
 1. A każdy z naukowców zastanawia się co było na początku. Odpowiedz znajdziemy na początku Ewangelii sw Jana

  1. Arczi 🙂
   Naukowiec zastanawia się, zastanawia, zastanawia i tworzy teorię. Tak długo tworzy, że zaczyna w nią wierzyć i podaje dalej jako “prawdę objawioną” 🙁 I to dopiero jest “prawda”. 🙁
   Tak jak z jajkiem i kurą. Wszyscy próbują rozwikłać zagadkę i kręcą się w kółko.
   Dla wierzącego sprawa jest jasna. Najpierw była kura 😀

 2. Mich 6, 9-16 Donosny glos Pana wola do miasta (a madroscia jest bojazn Twego Imienia); Sluchajcie, pokolenie i zgromadzenie tego miasta, ktorego bogacze tucza sie krzywda, ktorego mieszkancy oszukuja,(a jezyk w ich ustach zdradliwy)! Czyz mialbym zapomniec o domu bezboznego, o nieuczciwie zdobytych bogactwach, o przekletej, uszczuplanej efie? Czyz moglbym nie karac za oszukancza wage i za falszywe ciezarki w sakiewce? Teraz przeto ja poczne zadawac ci ciosy i siac spustoszenie z powodu twych grzechow. Jesc bedziesz-ale sie nie nasycisz, wnetrznosci twoje bedzie trawil glod; mozesz ukrywac-ale nie zdolasz nic uratowac, cokolwiek zas uratujesz, dam na pastwe miecza; zasiejesz-ale zbierac nie bedziesz; wytloczysz oliwe-ale sie nia nie namascisz, i moszcz-ale winas sie nie napijesz. Przestrzegales zasad Omriego i wszystkich zwyczajow domu Achaba, (postepowaliscie wedlug ich rad), wiec dam cie na straszliwe spustoszenie, a twych mieszkancow-na posmiewisko, (bedziecie musieli znosic wzgarde narodow).

 3. Krzysztof,żołnierz

  WIEM żE NIE NA TEMAT ale chciałbym wszystkim braciom i siostrom w Chrystusie podziękować za modlitwy,dopiero odpisuję gdyż dałem tablet Justynie do szpitala a nic więcej w domu nie mam ,bo nie lubię tych elektronicznych zabawek i gadzetów,bardzo dziękuję za modlitwy naprawdę cieszę się z tego że kręgosłup mnie nie boli,dzięki temu efektywniej mogę się modlić i żarliwiej a naprawdę kocham to robić na chwałę Boga i Jego Syna,co do Justynki jest już w domu dziś ją przywiozłem,okazało się że lekarz który ginekologicznie określił palcami że za krótka jest szyjka macicy,i grozi przedwczesnym porodem,to pilęgniarka w szpitalu która porobiła badania mojej żonie powiedziała,że tak się nie sprawdza długości szyjki,tylko za pomocą sprzętu,i powiedziała pokazała Justynie że wszystko jest idealnie,dziecko kopie że hej ktg to chyba serce sprawdzali u dziecka w pożądku,mówiłem mojej żonie żeby do tego gościa nie chodziła bo ma słabe opinie,wsród kobiet w Giżycku,no ale się uparła nie chciała czekać na inny termin,co ciekawe dziecko mi się rozchorowało w czwartek w piątek miało iśc do szkoły na zabawę jakąś choinkową,dzieci sięprzebierały za jakieś czarownice trup-oszcze,i podczas modlitwy bodaj przedwczoraj Duch święty wyjaśnił mi że to z woli Bożej się dzieje,a ostrzegałem Justynę że dziecko nie może na coś takiego chodzić,a skoro uparta jak osioł,a ja w modlitwie oddaję całą rodzinę i wszelkie nasze plany i ściezki Bogu to by pokonac nasz upór sprawił że i tak wyszło jak chciał Bóg i dobrze,dziś powiedziałem żonie ostatni raz coś podobnego chciałaś zrobić,widocznie mogło się to inaczej skończyć gdyby poszedł na tą zabawę,i tak w piątek dziecko nie poszło gardło go bolało z nosa ciekło jak z kranu,żonę zawiozłem do szpitala,i obawiałem się że w poniedziałek nie będę mógł pojechać na rehabilitację bo jeżdzę,gdyż z woli Boga po wyjściu ze szpitala normalnie trzeba trochę poczekać na rehabilitacjęa tu od razu mnie przyjeli i bardzo dobrze mi to służy,a dodatkowo jeszcze wydawało mi się że bendę musiał pożyczyć ze 200 zł od brata bo mogło by mi nie starczyć do pierwszego,a ty się okazuję że Bóg pobudził mamę Justyny i ta przelała Justynie 200 zł,żona jest zdrowa to był fałszywy alarm spowodowany złą diagnozą przez lekarza,i już jest w domu zadowolona,dziecu przechodzi i katar i kaszel i to wszystko w ciągu trzech dni,widzę działania Boga Ojca i Jego Syna na każdym kroku i bardzo ale to bardzo się z tego cieszę,jak patrzę jak działa Bóg to nawet chwilowe ciepienie ma jakiś cel u Boga, musimy o tym pamiętać zresztą Hiob wypowiedział wspaniałe słowa do swojej żony gdy ta mu powiedziała “Czy jeszcze trwasz w swej pobożności,złorzecz Bogu i umrzj”a Hiob odparł”Mówisz jak mówią kobiety nierozumne.Dobre przyjmujemy od Boga,czy nie mielibyśmy przyjmować i złego?W tym wszystkim nie zgrzeszył Hiob swymi usty”

  Jeszcze raz dziękuję każdemuz osobna tobie Piotrze,Aldonie,Magdalenie,Ewie,Agnieszce,Lenie,selerowi dziekuję za dedykację Cohena :),dziękuję Martuli (swoją drogą wspomogę cię w tych modlitwach za twoją siostrę kiedy rodzi? ),dziękuję NNrozumiem,tobie Grzegorzu,Londyn (napisałeś że to super że nie boli ,a ja ci napiszę to potęga modlitwy tylko Pismo uczy by trwać w modlitwie jeżeli o coś prosimy,może ja bym mógł tobie w czymś pomóc lub komukolwiek z was,w końcu jak to Piotr powiedział jestem kozakiem modlitewnym 🙂 )kocham się modlić tylko czekam jak ktoś coś napiszę :),dziękuję tobie Asiu nie wiem czemu czuję w tobie dużo pokory,i skromności mylę się ?,Velvet byłaś w podobnej sytuacji dlatego dziękuję ci za zrozumienie,szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej na pewno bym cię wspomógł modlitwą,dziękuję też tobie DianaZ jak zawsze pomocna 🙂 oczywiście dziękuję serdecznie wszystkim którzy już wcześniej modlili się za mój kręgosłup i za moją rodzinę,niech wam wszystkim Bóg Ojciec błogosławi tego wam życzę w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

  1. I wam Niech Bóg Błogosławi, kochani 🙂 Dzięki Bogu, że już u was wszystko dobrze, bardzo się cieszę. Bóg czuwa nad wszystkim 🙂

  2. Ojej, jak fajnie wszystko się ułożyło! ☺ wszystkiego naj dla ciebie i twej rodzinki 🙂

  3. Szczesc Boze Krzysiu!
   Tak potega modlitwy to jest niesamowita moc,jestem szczesliwy ze to wszystko sie wyjasnilo , jeszcze teraz, przed chwila sie za Was modlilem przed wejsciem na detektywa, a jesli chodzi o modlitwe za mnie , to….bede mial jedna prosbe , ale to jakos pozniej napisze.
   Z Bogiem!!

  4. Krzysiu, moja siostra ma termin porodu na 2 września, ale lekarze mówią, że 5-6 miesiąc będzie najgorszy, bo wtedy ze względu na jej problemy z ciążą może dojść do poronienia. Dziękuję, że będziesz wspierał ją modlitwą.
   W kupie (grupie) siła! 😉 Ja też o Was pamiętam 🙂 

 4. bardzo podoba mi się ta biblijna ewolucja 🙂 na początku jest Słowo, potem ono mieszka w nas, trafiając do naszych serc przemienia nas w naśladowców Naszego Pana i Zbawiciela 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: