Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Legion” – serial FOX TV zdradzający charakterystykę demonów.

Jakże wymowny jest tytuł filmu…

W tym całym świecie poza garstką chrześcijan, najbardziej wierzą biblii sataniści. Podstawiają pod nos prawdę, ale ludzie bardziej lubią odczuwać fikcje w filmach niz wierzyć biblii, z której to pochodzi imie “legion” bo wiele osobowości, demonów było w opętanym człowieku, który tutaj jest super bohaterem.

 

Oto opis filmu

 

Legion, czyli David Charles Haller, to mutant w uniwersum X-Men. Nie był zbytnio związany z głównymi członkami tej organizacji. W jego ciele żyje wiele różnych osobowości – stąd jego pseudonim, Legion – z których każda ma inne supermoce. David z trudnościami próbuje utrzymać nad nimi kontrolę i jest uznawany za jednego z najpotężniejszych mutantów, jakich nosiła marvelowska Ziemia. To pozytywny bohater, ale zmaga się z wieloma problemami, a wielokrotnie jego działania przynosiły opłakane skutki dla całego świata.

Kim są rodzice Davida?

Ojcem Davida Hallera w komiksach jest sam Charles Xavier, czyli Profesor X: twórca X-Menów i wieloletni mentor mutantów. Jego matką jest z kolei mało znana postać imieniem Gabrielle Haller. To kobieta, która pochodziła z Izraela i w katatonii od czasu Holocaustu. Charles Xavier pomógł jej się przebudzić, a młody David był owocem ich znajomości. Biologiczny ojciec nie dowiedział się jednak o poczęciu przez niego potomka przed rozstaniem z partnerką.”

źródło: www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/02/09/kto-to-legion-fox-marvel-komiksy/

 

 

 

Co ciekawe jest wątek ataku terorystycznego w Paryżu:

 

“Legion po raz pierwszy ukazał swoje supermoce podczas ataku terrorystycznego w Paryżu. Zabójcy wyśledzili Izraelczyków mieszkających w stolicy Francji i zabili przybranego ojca Davida. W szale wykorzystał swoją nieopanowaną moc, by zniszczyć umysły terrorystów, ale w rezultacie jego psychika się pofragmentowała, bo wchłonęła zabitych przez niego ludzi. Od tego czasu w jego głowie spierają się cały czas różne osobowości, a każda ma dostęp do innych supermocy, do których zalicza się m.in. telepatia i telekineza.”

 

To taka ich zabawa w pokazywanie prawdy tak blisko, że nikt nie wierzy.

 

 

 

 

Updated: 16 lutego 2017 — 19:35

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ostatnio do kin wszedł film pt. Split, w którym schizofrenia została przedstawiona właśnie jako forma opętania demonicznego. Film z kiepską końcówką, świetną rolą McAvoya, dla mnie nie była to żadna nowość, ale no – dzieje się 😉

 2. Dziękuję za ostrzeżenie 🙂

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Pokazywanie prawdy jako fikcji filmowej.
  W tego typu zagrywkach kiedy mówisz komuś o Biblii i tym co jest w niej zapisane, taki człowiek odpowiada “Nie, nie. Pomyliło ci się z serialem”.

 4. Ostatnio oglądałem serial 3%. Pokrótce przedstawię fabułę. Raz w życiu każdy człowiek w wielu 20 lat przechodzi przez serię testów. Ich pozytywne zakończenie wiąże się z przystąpieniem do grona 3% super bogatych ludzi na świecie, ludzi żyjących w super nowoczesnym mieście podczas gdy reszta ludzkości pozostaje biedakami żyjącymi gdzieś na uboczu. Oczywiście serial pokazuje charaktery i zachowania głównych bohaterów oraz to co są w stanie zrobić aby kupić tą utopie 3%.

  Najlepsze jest zakończenie serialu. Nie będę go zdradzał ale jest ono jawnie przeciwko Słowu i Prawu Bożemu. Taka jest cena za przystąpienie do owych 3%…

  1. Napisz jakie jest… Skoro jest jawnie przeciw Slowu Bożemu to po co tracic na niego czas 😉 No wiadomo albo złużymy mammonie albo Jezusowi..

   1. Jakie jest ?. Ci, którzy chcą zostać owymi 3% muszą przejść ostatni test zwany rytuałem oczyszczenia. Rytuał ten polega na dostaniu zastrzyku który nieodwracalnie powoduje bezpłodność.

    Jak dla mnie stanowi to wyraźne zaprzeczenie Słowa, które mówi mnóżcie się i rozradzajcie, napełniajcie ziemię.

    1. haha, to ciekawe jak oni chcą by ktoś przejął po nich ową fortunę? chyba że przyjmują też zastrzyk z “wieczną” młodością w pakiecie… 😀
     swoją drogą, dzięki za ostrzeżenie! 🙂

 5. Warto też zwrócić uwagę że w logo tego serialu jest krzyż baala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: