Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znaki czasów ostatecznych.

 

 

Updated: 14 lutego 2017 — 08:52

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Po obejrzeniu tego filmiku, dotarło do mnie, że z pewnością mamy jeszcze mniej czasu niż nam się wydaje…a w ramach tego, chciałąm złożyć świadectwo, jak Wielki i Wspaniały jest Bóg, który odmienia moją niewierzącą rodzinę w niesamowicie szybkim tempie. W ciągu ostatnich 2 miesięcy 3 ludzi, którzy zaczęli czytać Pismo Święte i szukać właściwej drogi. To pokazuje tylko, że wszystko przyśpiesza… Chwała Panu Naszemu, który przemienia te serca kamienne.

  1. To może jeszcze chwile potrwać. Pomyśl co myśleli ludzie podczas jednej i drugiej wojny światowej. Mogę się założyć, że większość chrześcijan czuło, że to wielki ucisk i blisko przyjścia Pana Jezusa.

   1. Możliwe,że tak czuli.
    Tym bardziej my mamy być gotowi,dostaliśmy wyraźny nakaz od Pana Jezusa Chrystusa.

 2. Niedawno natknąłem się na taki filmik:

  https://www.youtube.com/watch?v=1PFY6CNgsso

  Nie wiem, co o tym sądzić. Bóg z jednej strony zabronił astrologii, lecz z drugiej ten znaj wręcz idealnie pasuje do Obj 12:1: “I ukazał się cud wielki na niebie: Niewiasta obleczona w słońce, a księżyc pod nogami jej, a na głowie jej była korona z dwunastu gwiazd”.

  1. Jesli są jakies zależności ukladu planet i gwiazd to Bóg je stworzył

   1. Czyli że jak na jakiś dzień ma być unikalny układ planet czy tam gwiazd (że np. w jednej linii) to to też Bóg stworzył? z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

    1. tak, ale Bóg zakazał sie nam tym interesowac podobnie jak jeść z drzewa poznania dobra i zła. Adam i Ewa po złamaniu nakazu Boga poznali prawdę o złu, ale co ono ijm dało? jaki byl tego zysk….

     1. A, chyba że tak 🙂

  2. Dla mnie to jest nowość, że Bóg zabronił astrologii. Teraz rozumiem dlaczego NASA posiada satanistyczne logo. Oni się w astrologii kochają.

  3. Znak pasuje idealnie, bo widocznie jest to właśnie ten znak, wypełnienie proroctwa z Objawienia Jana 12:1-3, Niewiasta i smok. Znaki te były około 2 lata temu lecz ja dopiero teraz, w lipcu odkryłam to i jestem naprawdę zdumiona, dlatego szukałam czegoś na ten temat, co inni chrześcijanie o tym sądzą ? Więc szukałam informacji w internecie, ale widzę, że nie ma tego za wiele, czy może tutaj na tym blogu jest coś na temat tej Niewiasty i smoka ?

 3. Radujmy sie w Bogu, iz nie jestesmy krajem tak dotknietym i naznaczonym na chwile obecna jak pogrozona w pozodze wojennej Syria. Wieczna chwala Jezusowi Chrystusowi.

 4. Radujmy sie w Bogu, iz Polska nie podzielila losu Ukrainy i nie jest w az tak zlym stanie.

 5. dziękuję w imieniu Jezusa za wstawienie filmiku, obrazuje dokładnie jak te obecne czasy, są tymi ostatnimi, dzieje się tak jak za dni Noego. Dziękujmy Bogu że pociągnął nas ku sobie i prośmy aby jak najwięcej poruszył serc. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: