Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 13.02.2017.

Oto jak ludzie nienarodzeni na nowo postrzegają siebie nawzajem a jak chrześcijan:

 

 

 

 

 

Updated: 13 lutego 2017 — 11:45

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Trafne spostrzeżenie, ciekawy mem.

  1. Otóż to 🙂

 2. Tak, to prawda. Dziś właśnie słuchałam o tym w kazaniu. Znow zgranie w czasie, wiec jest to sprawa, którą Duch Święty pragnie nam w tym momencie przedstawic jako coś do przemyślenia.

 3. Dwa dni na fb maglowalem sie z katolikiem i jest nie do przekonania-twierdzi ze posługuję sie antykatolickimi publikacjami więc to głupoty) nawet winę za inkwizycję zrzucil na protestantów. Zaprzeczal tez jakoby Kosciol przesladowal za posiadanie Biblii i wiele innych spraw. To choroba nieuleczalna?

  1. Ja usunołem fb i mam spokój bo nie mogłem patrzeć na to co chrześcijanie udostępniają. Więcej czasu mam dla Boga.

  2. Robin

   Uleczalna, ale w tym przypadku nikt z nas nie może zrobić nic, poza modlitwą. Odpuść dyskusje.

  3. To choroba uleczalna, ale większość chorych nie ma świadomości choroby a wręcz uparcie twierdzi, że jest zdrowa…Ps. W dyskusji z takimi osobami argumenty merytoryczne nie mają znaczenia dla nich zazwyczaj. Jak ktoś jest zamknięty to sam Pan Bóg nie pomoże ( oczywiście w Swojej mocy mógłby, ale nie chce nikogo zmuszać- że tak pozwolę sobie przypuszczać względem Pana Boga), a tym bardziej człowiek nic nie wskóra. Sam prowadzę sporo rozmów i jak są osoby zamknięte to choćby komuś dać dowód czarno na białym to nic to nie zmienia. Mur, beton…zbrojony 🙂

   1. Dokładnie jest tak jak piszesz Wojtek.Dlatego tak ważne jest,abyśmy wołali do Pana Jezusa Chrystusa.Aby otwierał oczy na prawdę wszystkim tym,którzy nie widzą.
    Czasami lepiej wycofać się z dyskusji i ten czas poświęcić dla osób,które prawdziwie szukają Boga.Zazwyczaj debaty nie prowadzą do niczego,każda ze stron pozostaje przy swoim zdaniu.

    1. Zgadza się! Modlitwa jest najważniejsza, a w takich przypadkach zarazem jedyna. Dyskusje naprawdę stanowczo odradzam. Lepiej odpuścić i spróbować po jakimś czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: