Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Droga do piekła. Jak ludzie są zagłuszani.

Filmik na bis.

Uzależnienie od muzyki i częste jej słuchanie jest jednym ze sposobów zagłuszania głosu Boga, który chce nas uwolnic od sił Złego.

 

Updated: 9 lutego 2017 — 11:30

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Zgodzę się z tym jeziorem ognia i śmiercią w nim. Jest to zgodne ze słowem Bożym. Śmierć to śmierć w tym przypadku jest to śmierć druga.
  Co do drogi wąskiej i szerokiej pokazanej w filmie to już mam spore wątpliwości. Pytanie na które każdy sam powinien odpowiedzieć. Na jakiej drodze są ludzie z Ap.JANA 7:9 Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach.

 2. Uważam, że wąska droga nie stoi w sprzeczności z wielkim tłumem zbawionych stojących przed tronem Baranka. Tych, którzy przez długie lata swojego życia podążają wąską drogą i niosą swój krzyż rzeczywiście może być garstka, ale są przynajmniej dwie grupy zbawionych w t.zw. szczególnych okolicznościach, których powinno być zapewne całkiem sporo.
  Pierwsza grupa to ci, którzy wyznali wiarę w Jezusa na łożu śmierci, a druga to ci, którzy nie przyjmą znamienia Bestii i zostaną ścięci.
  Gdybyśmy tylko patrzyli na liczbę zbawionych ludzi poprzez pryzmat ich grzesznego życia i nie brali pod uwagę tego, że podobnie jak jeden z łotrów na krzyżu wielu pokutuje i prosi Pana Jezusa o zbawienie stojąc w obliczu niechybnej śmierci to faktycznie byłyby podstawy myśleć, że ogrom odchodzi z tego świata jako potępieni.
  Druga grupa będzie moim zdanie liczna z uwagi na to, że w dniach ostatnich głoszenie ewangelii /jak mówi Pismo/ będzie odbywało się po całej Ziemi i będą miały miejsce spektakularne wydarzenia z udziałem wymienionych w Apokalipsie Jana dwóch świadków. Od pewnego czasu także w kościele rzymsko-katolickim sporo mówi się o antychryście i o proroctwach odnośnie wydarzeń czasów końca.
  Jest nadzieja, że w przyszłości u wielu ludzi, którzy teraz odsuwają od siebie temat wiary i zbawienia w momencie krytycznym /wielki ucisk/ zapewne zapali się lampka ostrzegawcza i zorientują się, że muszą wybrać albo wierność Boga Ojcu albo wierność szatanowi. Skoro w Biblii jest mowa, że będzie to tłum wielki to znaczy, że wielu będzie takich, którzy nie oddadzą pokłonu posągowi Bestii.

 3. Kris Pytanie retoryczne do ciebie. Czy szatan i upadłe wierzą w Boga? Odpowiedz jest jedna Tak!! Doskonale wiedzą kim jest a mimo to nie mają szans na zbawienie. Powiem więcej:) Upadli wiedząc co zrobili prosili Boga o wybaczenia i co? wybaczył? chyba znasz odpowiedz. Dalej piszesz że wystarczy w godzinie śmierci wyznać wiarę w Jezusa i po sprawie. Taki przykład na logikę. Czy twoim zdaniem jest to sprawiedliwe? Że Ktoś kto całe życie dopuszczał się haniebnego życia np jakiś zbrodniarz
  wystarczy że przed śmiercią wyzna wiarę w Jezusa to już ma zbawienie z łaski? A jeśli ktoś całe życie
  był posłuszny, wypełniał przykazania i w godzinie śmierci dopuścił się grzechu jest na straconej pozycji? Jak była by to sprawiedliwość. Sama wiara to nie wszystko (przypomnę SZATAN TEZ WIERZY).
  Co do Łukasza przede wszystkim nie był on naocznym świadkiem Chrystusa. Nie miał z nim fizycznego kontaktu. Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ale warto się nad tym zastanowić. Łukasz spisywał wszystko z opowiadań. Nie było go pod krzyżem a więc? Ja osobiście by skupił się na świadkach którzy mieli kontakt z Chrystusem. Jan był przy krzyżu i jakoś o tym tak bardzo znaczącym szczególe nie napisał Przypadek? Nie sądzę.A co pisze w swoich lista drugi naoczny świadek Jakub.Przeczytaj proszę. Jedno drugiemu przeczy. Pytanie brzmi komu wierzyć?
  Dla mnie jest oczywiste że naocznym świadkom. I tyle w temacie z mojej strony.

  1. Tak, jak wyzna w godzinie śmierci szczerze ma szansę. To jest łaska od Boga, narodzić się na nowo. Nikt nie przyjdzie do Pana jeśli mu nie jest dane od Ojca. Łukasza jest tak samo ważna jak pozostałe ewangelie, jest w kanonie, a Słowo Boże całe jest pożyteczne do nauki, wykrywania błędów..
   Aniołowie nie są ludźmi oni właśnie już mieli łaskę być przy Bogu i mieć ciało nieśmiertelne, na które my dopiero czekamy, ale mając dowody (my mamy wiarę, oni naoczne dowody) odwrócili się od Boga. Zbluźnili przeciw Bogu.

  2. Ps. Oprócz wyznania ustami Paweł pisze też, że w sercu swoim musisz uwierzyć. Szczerze uwierzyć. Jeśli ktoś nawróci się szczerze, nawet największy zbrodniarz to niebo raduje się z niego.

 4. Musze dopisać bo coś mi uleciało:)Co do drugiej części to muszę się z tobą zgodzić w 100%. Napisałeś:Jest nadzieja, że w przyszłości u wielu ludzi, którzy teraz odsuwają od siebie temat wiary i zbawienia w momencie krytycznym /wielki ucisk/ zapewne zapali się lampka ostrzegawcza i zorientują się, że muszą wybrać albo wierność Boga Ojcu albo wierność szatanowi. Skoro w Biblii jest mowa, że będzie to tłum wielki to znaczy, że wielu będzie takich, którzy nie oddadzą pokłonu posągowi Bestii.
  Ale jest też napisane że jeśli się nie odwrócą od swoich uczynków to zginą. Tak czy owak wiara musi iść w parze z uczynkami. Sama wiara nie wystarcza.
  Nie kłanianie się posągom to przecież tez uczynek.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: