Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ty więc przepasz swoje biodra, wstań i mów do niech wszystko, co Ja ci każę, nie lękaj się ich, abym Ja nie napełnił cię lękiem przed nimi!

” Ty więc przepasz swoje biodra, wstań i mów do nich wszystko, co Ja ci każę, nie lękaj się ich, abym Ja nie napełnił cię lękiem przed nimi!” Jeremiasza 1

 

Za każdym razem kiedy czytam Biblię czuję tę fascynację wynikającą z wiecznego Słowa. Jak kiedyś tak i dziś.

Po pierwsze o przepasaniu bioder mówi również Paweł, kiedy sugeruje nam założyć zbroję Bożą. Jednak najważniejszym przesłaniem wynikającym z tego cytatu Jeremiasza jest wsparcie Boga podczas przemowy i zwracania się przeciw całemu systemowi. W skali mikro Bóg nam mówi “nie lękaj się kiedy mówisz o moim Słowie”. Mów to, co inni powinni usłyszeć.

W Mateuszu Bóg do nas mówi podobnie:

 

“Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! 28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle:”

 

Zwłaszcza dopiero co przebudzeni boją się szczególnie. I ja przez to przeszedłem. Ile osób  potrafi sprzeciwić się temu rzymskiemu systemowi? Wielu nie lubi kościoła Rzymu, ale te same osoby obchodzą święta Sol Invictus i świętują sylwestra.

Nastolatki oglądają okultystyczne teledyski, ale Ty nie interesuj się. To jest tylko muzyka. Wcale nie musisz mówić o zagrożeniach. Wcale nie musisz innych przestrzegać przed światem demonów. Masz zbawienie z łaski raz na zawsze.

 

Dzisiaj już nikt mało kto występuje przeciw światu. Jasiów Husów i Tyndalów ze świecą szukać. Dzisiejsi pastorzy są politycznie poprawni, Nie tak dawno wydawnictwo Znaki Czasu od AD7 gościło u prezydenta Dudy. Państwo zadłużone, Polacy opodatkowani na ok 80%, dwa miliony Polaków zagranicą, demon Astarte królową Polski, przymusowe szczepionki, aparat skarbowy niszczy przedsiębiorczość, ZUS okrada małych przedsiębiorców w majestacie prawa, starsi ludzi umierają w kolejkach na zabiegi, ale co niektórzy pastorzy lśnią na salonach. Bezbożne państwo, bezbożny lud i firmujący to pastorzy.

 

Izajasz powiadał:

 

“Biada ustawodawcom ustaw bezbożnych”.

 

Jednak my pokazujemy związek między system tego świata a Biblią. Wszyscy Bozy prorocy występowali przeciw nieprawym władcom i kapłanom. W jednym z kościołów usłyszałem: nie interesuj się polityką, to jest świat. Oni mentalnie już  mieszkają w chmurach. Co za ignorancja. Społeczeństwo upada moralnie, można palić papierosy powodujące raka, ale nie można używać marihuany leczącej raka, ale Ty nie interesuj się.

W Słupsku prezydentem miasta został homoseksualista, ale Ty nie interesuj się, jesteś już zbawiony. Nieważne że inni nie.

Bóg w Jeremiaszu dodaje nam odwagi:

 

Oto Ja czynię cię dziś miastem warownym i słupem żelaznym, i murem spiżowym przeciwko całemu krajowi, przeciwko królom judzkim, jego książętom, jego kapłanom i jego pospólstwu. (19) I będą cię zwalczać, lecz cię nie przemogą, bo Ja jestem z tobą, aby cię ratować – mówi Pan. Jeremiasza.

 

 

Bóg stawia swoich ludzi przeciw politykom, władcom, księżom i pastorom. Jest to głos wołających na pustyni.

 

 

 

 

Updated: 8 lutego 2017 — 11:41

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Nowe Jeruzalem – Święte Miasto – większe niż myślałeś!
  https://www.youtube.com/watch?v=dQQREO9-VZk
  Po obejrzeniu przyszło mi do głowy czy aby opisany w Piśmie obraz nowego Jeruzalem nie jest koronnym dowodem na to, że żyjemy na płaskie Ziemi?

  1. Księga Jozuego 10
   “W dniu, w którym Pan podał Amorytów w moc Izraelitów, rzekł Jozue w obecności Izraelitów: «Stań słońce, nad Gibeonem! I ty, księżycu, nad doliną Ajjalonu!» I zatrzymało się słońce, i stanął księżyc, aż pomścił się lud nad wrogami swymi. Czyż nie jest to napisane w Księdze Sprawiedliwego: «Zatrzymało się słońce na środku nieba i prawie cały dzień nie spieszyło do zachodu?”

   Może to nie dowód na płaskość ziemi, ale wynika z tego że to słońce okrąża ziemie a nie odwrotnie (jeśli dobrze rozumiem) a to z kolei (mnie) bardziej utwierdza na możliwość płaskiej ziemi i jeszcze to:

   1 Księga Samuela 2
   “Do Pana należą filary ziemi:na nich świat położył”

 2. Bardzo miło było to przeczytać 😉

  1. Zgadzam się 🙂

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Idealną formą walki ze światem jest po prostu mentalne odłączenie się od niego. A jeśli Bóg da, taki przykład będzie iskrą zapalną dla innych aby zrobili to samo.

 4. Najgorsza w tym wszystkim jest ta przytłaczająca samotność, zwłaszcza dla kogoś, kto niedawno poznał prawdę. Sam odwróciłem się od prawie wszystkich znajomych, którym tylko w głowie bezmyślne życie tym światem oraz podążanie za nim. I w zasadzie zostałem sam 🙁 Nie znacie może jakichś wartościowych zborów w Krakowie lub w Kielcach, które zachowują prawdziwe nauki Chrystusa? Słyszałem, że administrator robił kiedyś takie spotkania w Kielcach, czy to jest nadal aktualne? Sam boję się szukać, nie wiadomo na kogo natrafię, boję się, że zostanę zwiedzony, a widzę, że Wy macie większe doświadczenie 🙂 Chwała Jezusowi, że wskazał mi właściwą drogę.

  1. A gdzie mieszkasz Wiktor :)?

   1. Kraków/Kielce 🙂

    1. My (ja i Asia) mieszkamy w Krakowie 🙂

     1. My właściwie nie mamy tu żadnego sprawdzonego zboru/kościoła…możemy zawsze …wspólnie stworzyć taki 😉

      1. No można się jakoś umówić i spotkać 🙂 Tylko kiedy 😛

       1. Moja poczta: skymansky@wp.pl. Tam możemy coś ustalić 🙂 Napisz, pozdrawiam.

        1. Oczywiście adres bez tej kropki po “pl” 🙂

        2. Wojtek sprawdź maila 😉

       2. Upoważniam Piotrka, żeby podał Ci email lub tel do mnie lub Wojtka i śmiało pisz/dzwoń 🙂 pozdrawiam cieplutko!!

 5. Oz 5, 1-7 Sluchajcie tego, kaplani, sluchajcie uwaznie, Domu Izraela, nadstawcie tez ucha, wy, z dworu krolewskiego, bo to nad wami odbywa sie sad! Staliscie sie sidlami dla Micpy i siecia rozciagnieta na Taborze; w Szittim wykopali gleboki dol-0przeto ukarze ich wszystkich. Znam Ja Efraima, a Izrael nie ma dla mnie nic skrytego; ty nadal cudzolozysz, Efraimie, a Izrael okryl sie nieslawa. Ich postepki nie daja im nawrocic sie do swego Boga, bo duch rozpusty jest wsrod nich, Pana zas nie znaja. Pycha Izraela swiadczy przeciwko niemu; nieprawosc ( Izraela i ) Efraima doprowadzi go do upadku, a wraz z nim upadnie i Juda. Ze swa trzoda i bydlem pojda szukac Pana, ale Go nie znajda; odstapil od nich! Sprzeniewierzyli sie Panu, splodzili potomstwo nieprawe; dlatego wiatr goracy wysuszy ich pola.

 6. mamy wiele dowodów na to, że ziemia jest taka jakbyście wywrócili globus na lewą stronę a w środku zamknęli księżyc i słońce. opis ruchu księżyca i słońca jest opisane w księdze Henocha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: