Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świat bez Chrystusa.

Updated: 8 lutego 2017 — 11:26

2 komentarze

Add a Comment
 1. Na ponad 5 tys. wyświetleń tylko 35 łapek w górę i proporcjonalnie dużo bo aż 14 łapek w dół. Wydaje mi się, że skuteczność ewangelizacyjna takich filmików chyba nie jest zbyt duża.
  Chyba całkiem sporo jest ludzi, którzy po prostu uważają się za dobrych. Zdecydowana większość ludzi na świecie nikogo nie zabiła ani w spektakularny sposób nikogo nie okradła. Jakieś tam drobne kłamstwa, pożądliwości też przecież są ok. Czasami się zapali, wypije, z kogoś pośmieje czyli nic złego się nie robi. Wszystko w ramach normy. Większość tak się zachowuje czyli nie ma problemu. Przecież też chcę aby nie było wojen, aby nie było chorób, głodu itp. nieszczęść czyli jestem dobry. Na orkiestrę Owsiaka też daję, więc generalnie zły nie jestem. Nawet jak jest Bóg i będzie sąd to jest tylu zbrodniarzy, złodziei, że ja przy nich to jestem jak kryształ. Nie ma się co przejmować.
  Tak z reguły myśli o sobie zdecydowana większość Polek i Polaków. Oni raczej nie będą się chcieli rodzić na nowo.
  Szkoda, że na końcu filmu nie ma fragmentu rozmowy Pana Jezusa z faryzeuszem Nikodemem:
  “(3) Odpowiadając Jezus, rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego.(4) Rzekł mu Nikodem: Jakże się może człowiek narodzić, gdy jest stary? Czyż może powtórnie wejść do łona matki swojej i urodzić się? (5) Odpowiedział Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do Królestwa Bożego.” Ew.J.3.

 2. Ciekawa realizacja, trzeba przyznać 🙂
  Kris-co do twego komentarza-poniekąd masz rację… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: