Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za Krzyśka.

Krzysiu jest jednym z najstarszych czytelników tego bloga. Jego login to  “Krzysiek żołnierz”.

Ma on przepuklinę kręgosłupa i dziś wylądował w szpitalu po tym jak kichnął i zwaliło go z nóg…

Wcześniej żył na mocnym środku antybólowym Ketanolu.

Proszę Was serdecznie o modlitwę za Krzyśka, ponieważ cierpi on wielkie bóle.

 

 

Updated: 1 lutego 2017 — 18:44

37 komentarzy

Add a Comment
 1. Krzysiu z rana wstawiałam się za ciebie do Pana i prosiłam o pomoc dla ciebie,żeby nasz dobry Bóg całkowicie cię uzdrowił
  Będziemy się wstawiać za ciebie,abyś był uleczony w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

 2. będę się modlić, Krzysiu. W imieniu Jezusa Chrystusa bądź uzdrowiony.

 3. Melduję się na posterunku. 3maj się Krzysiu 🙂

 4. Krzysztof żołnierz

  Dziękuje przjacielu,że napisałeś o tym,potrzebuję was z bólu prawie w płaczu rozmawiałem o tym z Bogiem wczoraj wieczorem prosiłem by to zakończył jeśli taka wola jego,powiedziałem że długo nie wytzymam bo ketanol po jakimś czasie zniszczy żołądek,i dziś rano już Bóg nie pozwolił mi iść do pracy na ketonalu po kichnięciu zwaliło i przygwożdziło mnie do podłogi co za ból co za siła nie da się opisać,jakby siadło setki demonów na mnie z całą siłą,zadzwoniłem po karetkę,zabrali mnie do szpitala bendę od tygodnia do 2tygodni w szpitalu,na silnych lekach takich jak tramal,póżniej rechabilitacja 3tyg,jeśli nie pomoże to operacja,wolałbym jak najszybcie wyzdrowieć bo jak dzieciątko mi się urodzi a nie bendę zdrowy to jak pomogę mojej perlre czyli żonie pozdrawiam was bracia i siostry.I tobie Piotrze jeszcze raz dziękuję,szcxzerze i z serca,tak mi przykro że nie mogę przyjechać do ciebie.

  1. Mogę do Ciebie zadzwonić? krystyna

 5. Modlitwa zaniesiona. Przy okazji proszę Was, bracia i siostry, o wsparcie mnie modlitwą w walce z szeroko pojętą nieczystością, która się we mnie toczy. Z góry dziękuję, niech Wam wszystkim Bóg pobłogosławi.

 6. Modlitwa posłana do Pana Jezusa 🙂 Krzychu, trzymaj się chłopie.

 7. Krzysztof żołnierz

  „Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali. Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa.
  2 list do Koryntian 12:9,”

  Kiedy widzisz swoją słabość, widzisz Boga moc, jeśli chcesz po nią sięgnąć.

  To Piotrze z twojego artykułu z dzisiaj czyżby mnie to się tyczyło prosiłem Boga Ojca by w imieniu Jezusa obdarował mnie tym co dla mnie przygotował bym lepiej pełnił Jego wolę,czyżby plan Boga przewidywał bym sięgnął po tę moc,ufam Ojcu On wie co kiedy i w jakim czasie będzie dla mnie odpowiednie,i za to Go kocham

  1. Krzysiu pamiętasz jak nazwałem Cię kozakiem modlitewnym?
   Teraz sięgniesz po moc Bożą w swej słabości.
   Niech Bóg Ojciec Cię uzdrowi w imię Jezusa. Niech sie tak stanie.

 8. Panie Boże Ojcze Święty nasz prosimy Cię ulżyj w cierpieniu i uzdrów naszego brata Krzysztofa. Ciebie prosimy w imieniu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Prosimy Cię Panie wysłuchaj naszej modlitwy. Amen.

 9. Arkadiusz Łódź

  Oj znam to znam sam byłem w szpitalu z powodu przepukliny ,którą mam 🙁 pomodlę się.

 10. Będę się wstawiala Krzysiu za Tobą.
  Od już.
  W Twoich sincach Panie jest Krzysia uzdrowienie, w Twoich ranach jego uwolnienie. Dziękuję Ci Boże, Tato…Amen.
  1Piotra 2,24b: Jego ranami zostaliście uzdrowieni.

 11. Niech Pan Bóg Cię uzdrowi Przyjacielu.

 12. Krzysztof żołnierz

  Dziękuje wam wszystkim z całego mojego serca,kocham was i nawet gdybym był nie mógł modlić się na klęcząco to bendę za was się modlił na siedząco,jak się nie da na siedząco bendę to robił na leżąco,nie potrafię się poddać to tylko ciało,walczy moja dusza,tak jak Piotr mnie nazwał jestem kozakiem modlitewnym 🙂 kocham się modlić,a wy jesteście cudowni i wspaniali mam łzy w oczach,tak się zastanawiam czy prawdziwi wojownicy są tak wrażliwi,zostając żołnierzem sił spadochronowych myślałem że bendę twardy,a jestem bardzo wrażliwy,uwrażliwiony na to co dzieje się drugiemu człowiekowi do takiego stopnia że muszę się ukrywać gdy coś ktoś opowiada o swoim życiu by nie widać było że łza kręci mi się w oku szczególnie w wojsku by nie uznali mnie za miękiego.Dziekuje wam moje kochane siostrzyczki,i braciszki

  1. Krzysiu, my też Ciebie kochamy.

  2. mielonka turystyczna

   Trzymaj sie Krzysiek, bedzie dobrze, w razie czego służę kontaktem do dobrego kręgarza, mi pomógł, może Tobie też pomoże, z Panem Bogiem

 13. Am 5,4-6 Otoz jak mowi Pan do domu Izraela:-Szukajcie mnie, a bedziecie zyli! Lecz nie udawajcie sie do Betel, nie przychodzcie do Gilgal i nie pielgrzymujcie do Beerszeby! Bo Gilgal pojdzie na wygnanie, a Betel obroci sie w ruine. Szukajcie Pana, a bedziecie zyli. W przeciwnym razie spadnie On jak ogien na Dom Jozefa; strawi go, a nie bedzie nikogo w Domu Izraela, kto by go gasil. Czuwaj woju.

 14. Krzysiu, pomodlę się za Ciebie do Naszego Kochanego Boga, przesyłam uśmiech 🙂 nie poddawaj się!

 15. Krzysiu ,nie wstydż się Swej postawy ,jest prawidłowa ,masz otwarte serce i tak powinno być .Jestem zdumiona Twą postawą .Niech Bóg Ojciec ześle na Ciebie i Twą rodzinę Blogosławieństwa i zdrowie ,przez Jezusa Chrystusa niech tak się stanie .Z Bogiem.

 16. Od dzisiaj komentarze uargumentowuje biblijnie. Zero marudzenia na temat tego calego grajdolu, gdyz to nic nie daje. Krzysztof, z Boza pomoca wroci do zdrowia, mowie to wam.

 17. Am 5, 14-15 Szukajcie zatem dobra, a nie zla, abyscie mogli zyc, i aby Pan, Bog Zastepow, byl z wami jak to twierdzicie. Miejcie zlo w nienawisci, a ukochajcie dobro i przywroccie w bramie poszanowanie dla prawa! Moze sie [ wtedy ] Pan, Bog Zastepow , zmiluje nad [ocalala] reszta [potomkow] Jozefa.

 18. Krzysztof żołnierz

  Nie sądziłem że jest tyle wspaniałych ludzi którzy chcą mi pomóc,przed chwilą i ja pomogłem wyszedł jaakiś pacjent też chory na kręgosłup starszy około 70na korytażu pyta pielęgniarek czy nie ma co jesć bo jest głodny one mówią że kolacja już była,zaniosłem mu 2 banany choć mnie nie zna może muto pomoże troszkę,pielęgniarki się tylko zaśmiały ze mnie 🙂 dobranoc kochani,niech Bóg Ojciec będzie z wami i waszymi rodzinami.

  1. Trzymaj się bracie 😊 modlitwy zanosimy za ciebie do Pana.Zdrowiej prędziutko 🙂 zanoś dobre słowo tam w szpitalu jak prawdziwy wojownik.
   No i nie myśl,ze tak długo tam poleżysz.Justynka ciebie potrzebuje i nie ma to tamto 😊.
   Jak walczysz o nas wszystkich w modlitwach tak teraz zacznij o siebie.Jesteś już zdrowy w imieniu Jezusa Chrystusa.
   Bożych obfitych błogosławieństw dla ciebie.

 19. Bóg na dzień. Będzie modlitwa , będę pamiętać. Krzysiu Ty trzymaj się mocno Jezusa Chrystusa i się nie poddawaj . Wszyscy razem damy rady. Chodzi mi o modlitwę.

 20. Za Ciebie Elisheva też zaniose modlitwę. Trzymaj się. Ja teraz tez muszę ostro walczyć z sobą bo się wszystko pomieszało. Jest nas wszystkich dużo tutaj i wszyscy kochamy Jezusa i z jego pomocą i z jego mocą damy radę . Chwała Chrystusowi.

  1. Dokładnie😊 damrafa wystarczy tylko dwoje jak zgodnie się modlą i Pan to uczyni.
   A ty kochana napisz o co konkretnie prosić Pana Jezusa Chrystusa,z czym masz problem.
   Jak chcesz to napisz do mnie llena3998@gmail.com
   Bożych błogosławieństw dla ciebie❤

 21. Krzysiu modlę się często o Wasze dzieciątko, a od teraz i Ty będziesz w moich modlitwach. Pan Bóg Cię uleczy.

 22. Trzymaj się dzielnie Krzysiu. Jezus wszystko może. On pokonał śmierć i z każdej choroby uzdrawiał ludzi. Wstawiamy się za Tobą. Moja modlitwa juz szybuje do nieba. Niech ból ustąpi, a przepuklina się cofnie, ucisk zniknie, kręgosłup niech będzie zdrowy na każdym jego odcinku. W imieniu Jezusa, Niech Tak Się Stanie.

  1. niech się tak stanie

  2. ale fajny niedźwiadek 🙂

 23. Będę się o Ciebie modlić. Jesteś dzieckiem Bożym, wszystko będzie dobrze 🙂

 24. Wierz Krzyśku w moc modlitwy. W sobotę pomodliłam się i nałożyłam ręce na babcię, która leży w szpitalu. Wczoraj pomodliliśmy się jeszcze z grupą biblijną i… zrosła jej się ręka, która była poważnie złamana. Babcia czekała na operację, ale z ręką wszystko dobrze i jutro wypiszą ją ze szpitala :))

  W zeszłym tygodniu moja grupka pomodliła się o dziewczynę, której po tej modlitwie zniknęły guzy na piersi. Nasz Bóg jest Bogiem cudów 🙂

 25. Dziękuję Lenka . Adresik zanotuje. Odezwę się na pewno . A mnie przede wszystkim dręczą stare nałogi. Różnie to bywa ale się nie poddaje. Z resztą nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Nauczyłam się już mieć swoje grzechy w nienawiści i to jest dobre. Dużo już przeszłam w swoim życiu nie wypuszczając do niego Jezusa i mimo to żyję a teraz gdy Pan kroczy przy mnie nie mam się czego bać. Uczyć się, słuchać, czytać i do przodu . Jestesmy trochę jak modlitewni muszkieterowie ☺. Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego .

  1. Ależ oczywiście,że jest łatwo😊 z Panem Bogiem chodzenie to przywilej.
   A ze starymi nałogami zrób transakcje z naszym Panem.Oddaj Mu te wszystkie nałogi i uwierz w sercu swoim,ze jesteś wolna od tego.A w zamian weź lekkie brzemię Pana Jezusa Chrystusa.To już się dokonało,jesteś wolna.😊.Wysoka cena za to zapłacona,abyśmy stawali się święci.Chwała Bogu!
   Wypędź demony,kiedy tylko coś będą chciały ci podpowiadać i już.
   Ciesz się i dziękuj Bogu za to,ze jest Dobry!

 26. 😮 a ja nie wiedziałam o tym… oczywiście że się pomodlę! trzymaj się człowieku, bądź zdrowy i szczęśliwy 🙂
  i niech twoje dziecko się urodzi zdrowe 🙂

 27. Uczniowie Jego zadali Mu pytanie: «Rabbi, kto zgrzeszył, że się urodził niewidomym – on czy jego rodzice?» 3 Jezus odpowiedział: «Ani on nie zgrzeszył, ani rodzice jego, ale [stało się tak], aby się na nim objawiły sprawy Boże………

  Dlatego trzykrotnie prosiłem Pana, aby odszedł ode mnie, lecz /Pan/ mi powiedział: Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali. Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa. Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny……….

  Podobnie także Duch przychodzi z pomocą naszej słabości. Gdy bowiem nie umiemy się modlić tak, jak trzeba, sam Duch przyczynia się za nami w błaganiach, których nie można wyrazić słowami. Ten zaś, który przenika serca, zna zamiar Ducha, [wie], że przyczynia się za świętymi zgodnie z wolą Bożą. Wiemy też, że Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według [Jego] zamiaru.

  Trzymaj się Krzysiu…

  Arturze tak trzymaj… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: