Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Benoit Hamon Skrajny socjalista chce zostać prezydentem. Opodatkuje roboty, wprowadzi dochód gwarantowany i trzydniowy weekend.

Francja będzie kolejnym po Finlandii krajem z dochodem podstawowym:

 

Benoit Hamon pokonał w prawyborach partyjnych byłego premiera Manuela Vallsa i zostanie kandydatem socjalistów na prezydenta. Po jego propozycjach śmiało można stwierdzić, że Hamon jest skrajnym lewicowcem z masą złych pomysłów, jak na socjalistę przystało. 

wolnosc24.pl/2017/01/30/uwaga-francjo-skrajny-socjalista-chce-zostac-prezydentem-opodatkuje-roboty-wprowadzi-dochod-gwarantowany-i-trzydniowy-weekend/

 

 

Chce on opodatkować roboty. Nie robotę jako pracę, ale roboty-maszyny ….

Poza tym wpadł na „genialny pomysł aby weekend trwał 3 dni, ale przy wszystkim zakazałby pracodawcom obniżenia pensji, ta należy się taka sama….

Jak widać światowy system dąży do likwidacji przedsiębiorczości, do uzależnienia od państwa, aby za niedługi czas wszyscy zechcieli przyjąć znak bestii.

Tylko ktos pozbawiony mądrości Bożej może zagłosować na polityka chcącego opodatkować roboty i dać ludziom 3 dniowy weekend.

Sześć dni będziesz pracował, a siódmego odpoczywał powiedział Bóg.

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
Updated: 31 stycznia 2017 — 10:58

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Czerwony powiada: rzućcie wszystko w cholerę, połóżcie się plackiem, a pieczone gołąbki same wpadną do gąbki… A u nas? http://www.gazetawroclawska.pl/500-zlotych-na-dziecko/a/pracowalam-przy-500-poznajcie-prawde-list,10062186/

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Polska się wyludnia przez urzędniczą tyranię oraz rzesze roszczeniowych grup społeczno-zawodowych, które pasożytują na autentycznych i prawdziwych wytwórcach oraz producentach.

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  W Polsce nawet gdyby weekend trwał 4 dni to ludzie pracowali by i tak 7 dni.
  Kiedy obserwuję jak ludzie polegając tylko i wyłącznie na sobie i nie myśląc nawet o tym, że Bóg może im pomóc biegają 20 godzin na dobę, to często nie zauważam że jakoś super im się powodzi.
  Wniosek z tego taki, że bez Boga możesz pracować i 7 dni w tygodniu po 20 godzin i albo nie będziesz czuł satysfakcji z tego co masz, albo nie będziesz miał zbyt wiele korzyści materialnych z tego.
  Za to z Bożym błogosławieństwem możesz sobie pozwolić na sobotni odpoczynek od pracy bez obawy o to czy będziesz miał za co opłacić rachunki.
  Często też praca staje się bożkiem, i człowiek tylko myśli czego więcej będzie miał kiedy poświęci całe życie pracy bez nawet chwili przerwy.

  No votes yet.
  Please wait...
 4. Na socjalizm stać kraje bogate ( który je prędko wyniszcza gospodarczo i degeneruje moralnie ). Polska gdyby nie leżała tak blisko Niemiec ( centrum wyższej cywilizacji, niestety… ) byłaby w takim syfie jak np. Ukraina. Po Niemcy prostu chcą mieć spokój u swych granic, a nie nieprzewidywalną barbarię, dlatego nas w miarę „dobrze” traktują.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. No bo sami powiedzcie co chętniej kupuje Polak: rodzimą produkcję czy w/w ( często tylko z nalepką Made in Germany ) . Często motywacją ( absurdalnie głupią ) jest jedynie zrobić na złość naszym…

   No votes yet.
   Please wait...
 5. Czasem mnie sie wydaje, iz Polacy ( zdziecinniali od katolicyzmu ) chca ultra socjalizmu tzn. nic nie robic, nie miec zmartwien, chlodne piwko w cieniu pic. Problem w tym, iz to jest nie tyle nie mozliwe na tym padole, co gleboko amoralne. Oprocz tego nasi roznych „groszorobow” maja za chamow albo frajerow… Czesciowo maja racje, gdyz takich rzymska Polska promuje i premiuje…

  No votes yet.
  Please wait...
 6. Ciekawa rzecz ( i ponura zarazem ). Przez te wszystkie pincset plusy ludziom wydaje sie, iz panstwo o nich dba ( gorzki smiech ). Nie zauwazaja jednak, iz takie szalone rozdawnictwo socjalne doglebnie dewastuje stosunki towarowo-pieniezne ( a z waluty robi makulature ).

  No votes yet.
  Please wait...
 7. Czy czlowiek majacy mentalnosc parobka ( ktory o nic nie umie dbac ) moze byc zbawiony? Nie.

  No votes yet.
  Please wait...
 8. Sa ludzie budzacy sympatie wsrod innych ( normalnych duchowo ) i tacy, ktorzy budza antypatie. Jak to rozpatrywac wedlug Biblii? Literalnie czy duchowo? Jezus Chrystusa wszak powiedzial, iz wszyscy was znienawidza z powodu mojego imienia. Wedlug punktu widzenia tego upadlego swiata sympatyczny=przystepny natomiast antypatyczny=wyniosly. Wszystko to takie pokrecone.

  No votes yet.
  Please wait...
 9. Polegac na zmiennych jak wiatr ludziach zwiedzionych ( normalnych duchowo ) to jak pisac palcem po wodzie. Zawierzac nadzieje mozna tylko w Bogu.

  No votes yet.
  Please wait...
 10. Rzymskim sposobem postrzeganie rzeczywistosci narobilo niezlych szkod w polskiej narodowej swiadomosci. Przysporzylo i przysparza nie potrzebnych ofiar i strat. Nic co katolickie ( omylkowo brane za chrzescijanskie ) nie moze byc dobre.

  No votes yet.
  Please wait...
 11. Nasi ludzie uwazaja sie za nie wiadomo co tylko jakos rozne przejawy rzeczywistosci krajowej tego wysmienitego mniemania o sobie nie potwierdzaja ( wyjazd za granice jest dla wielu jak cholernie bolesne otrzezwienie ). Wielomilionowy kraj w ktorym produkcja przemyslowa oparta o wlasne koncepcje ledwo zipie, a naprawde innowacyjny przemysl rodzimy tonie wsrod tego calej zalewu nijakosci typu produkcja palet ( czyli wytworczosc malo skomplikowanego technicznie barachla ). Czy o to chodzilo „szermierzom transformacji ustrojowej” ( uczynic z zacofanego kraju przemyslowo-rolniczego totalny syf )?

  No votes yet.
  Please wait...
 12. W pełni zdrowych mentalnie społeczeństwach, państwo właściwie oprócz utrzymania praworządności, sprawiedliwości oraz obronności w zasadzie nie ma nic do roboty. Owe wspólnoty potrafią się po prostu SAMOORGANIZOWAĆ, czego nasi nie za bardzo potrafią robić.

  No votes yet.
  Please wait...
 13. Chyba brak mi mądrości albo pracowitości, bo z 3-dniowego weekendu bym się cieszyła. Można popracować w domu. A Ty nie, Piotrze? 😀

  No votes yet.
  Please wait...
  1. tylko ze jest kosztem pracujących i klasy sredniej

   No votes yet.
   Please wait...
   1. w sumie racja… :/ pomysł jak pomysł, ale koszty zbyt wysokie… :/

    No votes yet.
    Please wait...
 14. „Belgia upadła na głowę? Robot otrzymał obywatelstwo. Wręczono mu nawet akt urodzenia”
  http://wpolityce.pl/swiat/325618-belgia-upadla-na-glowe-robot-otrzymal-obywatelstwo-wreczono-mu-nawet-akt-urodzenia

  No votes yet.
  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: