Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

We Francji zakaz nieograniczonych dolewek napojów.

Jak podaje Pulsbiznesu:

“Od piątku francuskie restauracje będą łamać prawo jeśli pozwolą swoim klientom na nieograniczone dolewki napojów. Nowe przepisy mają pomóc w walce z plagą otyłości. Zakazują sprzedaży napojów po ustalonej cenie, ale bez wskazanej ilości, lub oferowania nieograniczonych dolewek za darmo. ”

https://www.pb.pl/we-francji-zakaz-nieograniczonych-dolewek-napojow-853246?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb

 

 

Oto socjalizm w najwyższej postaci. Uczynili z człowieka bezrozumne zwierze, które nie potrafi samo kontrolować pragnienia, a więc musi o to zadbać państwo. Nowe nadchodzi…

 

 

Updated: 30 stycznia 2017 — 11:30

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Co to ma być 😀 Ludzie się kontrolują, przecież nikt na siłę nie pije hektolitrów napoju. Myślę, że to lobby spowodowało, że że rząd zajął się taką głupotą. Klienci przywykli, że za daną cenę mają nieograniczony dostęp do napoju, zmiana tej oferty wiązałaby się z ich niezadowoleniem. Gdyby jedna sieciówka np KFC wycofała się z dolewek, istniałoby zagrożenie, że klienci porzucą KFC na rzecz jadłodajni, w której tę dolewkę dostaną.

  1. Ja i tak tego nie piję (no chyba że “ice tea”, ale i to rzadko… niezbyt przepadam za napojami gazowanymi), ale dla mnie ten pomysł mimo wszystko jest dziwny… choć słyszałam o przypadkach w KFC, że ludzie nalewali sobie picie…do pustych kubełków, gdzie wcześniej były frytki, “kurczaki” itp. , ale jeszcze i tak nie piją aż tak mnóstwo…

 2. Klasa srednia buduje i utrzymuje kazde zdrowe spoleczenstwo. Bogacze nadwyzki “inwestuja” w dobra luksusowe ( fanaberie ) typu antyki, jachty, dacze. Biedacy natomiast swoje “zasoby” przejadaja i przepijaja na podstawowa konsumpcje. Natomiast sredniacy robia wszystko z mysla o przyszlosci, u nich wiekszosc zamierzen gospodarczo-ekonomicznych ma przyniesc dlugofalowy zysk.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  To samo rozumowanie działa już od średniowiecza – nie pozwolimy ludziom czytać Biblii, bo nie są w stanie jej zrozumieć. Dlatego msze będziemy odprawiać po łacinie i tyłem do zgromadzonego ciemnego ludu. A za próbę chociażby tłumaczenia fragmentów na języki ojczyste czeka śmierć na stosie.
  To dziwne, bo Jezus nie wybrał za uczniów filozofów, tylko zwykłych pracowników fizycznych.
  Jednak jeśli z góry założymy że trzeba karmić ludzi mlekiem bo nie są przystosowani do stałego pokarmu, to niestety ich układ pokarmowy przystosuje się tylko i wyłącznie do mleka. Co zresztą widzimy rozglądając się dookoła.

  1. Tak to dobre porównanie. Do biblii należy mieć wyszktałcenie wg krk

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Znam osobę, która z chęcią słuchała prawd zawartych w Biblii, i nawet układała to sobie w logiczną całość (jakże mogło by być inaczej, przecież Biblia tworzy logiczną i prostą drogę do Boga) i nie chce już nic słyszeć o tym co jest napisane w Biblii po tym, gdy ksiądz “po kolędzie” ostrzegł ją, że niebezpiecznie jest samemu czytać Biblię, bo można nieźle pobłądzić.
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że powiedział to człowiek, reprezentujący instytucję, która już chyba gorzej pobłądzić nie może.

    1. Otóż to! :/

 4. Karol Szulawiak

  Ok.

  Zatem trzeba zrobić limity w stylu “1000 litrów na dobę.”
  Limit jest? Jest..A że nikt nie wypije 1000 litrów w ciągu doby…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: