Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

STWORZONO PIERWSZE ŚWIŃSKO-LUDZKIE EMBRIONY

Jak podaje portal interia.pl:

 

“Naukowcy stworzyli świńskie zarodki, które są w mniej niż 0,001 proc. ludzkie. To pierwszy krok w stronę kreacji międzygatunkowych chimer, łączących materiał genetyczny człowieka i innych zwierząt.

Nazwa chimery pochodzi od ziejącego ogniem potwora z mitologii greckiej, który miał głowę lwa, ciało kozy i ogon węża. W biologii chimery to organizmy powstałe z dwóch zapłodnionych komórek lub zygot pochodzących od różnych gatunków. W tym przypadku to komórki człowieka i świni. Istnieją istotne powody, dla których naukowcy chcą je tworzyć. Najważniejszy to brak narządów do przeszczepów, zwłaszcza serc i nerek. Chimery mogą stanowić rozwiązanie tej sytuacji, bo istnieją przesłanki, że po odpowiednich manipulacjach genetycznych, można by hodować ludzkie narządy w ciałach świń.

Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-stworzono-pierwsze-swinsko-ludzkie-embriony,nId,2343832#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-stworzono-pierwsze-swinsko-ludzkie-embriony,nId,2343832#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Nie wierzę, aby Bóg dopuścił do powstania świata pełnego chimer niczym w pubie gdzie Han Solo w “Gwiezdnych wojnach” dobijał targów z pół ludźmi pół zwierzętami.

 

 

 

 

 

Updated: 29 stycznia 2017 — 17:01

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Mam problem
  Seria “Dylematy Muzyki” zainspirowała mnie do porzucenia “chrześcijańskiej” muzyki. Ta muzyka zagłuszała moją depresję po porzuceniu tego bożka depresja oraz pustka wewnętrzna powróciły. Proszę o modlitwę bo jedyne co teraz przychodzi mi do głowy.

  1. *bo to jedyne co teraz mi przychodzi do głowy

   1. i przepraszam za brak przecinków 🙂

 2. Adminie Piotrze, czy machnalbys cos o postrzeganiu tego swiata przez naszych zwiedzionych przez rzym polskich bliznich? O ich duchowosci ( nie mylic z religijnoscia ) tzn. sposobie myslenia w stylu: Jakos to bedzie, nie jest tak zle, nie zginiemy. O rozumieniu przez nich tej rzeczywistosci ( ktory ich po prostu gubi )?

  1. Jestem za 🙂

 3. wlasnie leci na zywo relacja ze stanow : marsz “pro life” za zyciem w stanach a przeciw zabijaniu nienarodzonych swietych. Baaardzo duzo ludzi na tym marszu.Niekonczacy sie tlum w Waszyngtonie
  http://www.ewtn.com/prolife/
  relacja pod “watch live”
  Potezna manifestacja .ludzie caly czas maszeruja od ponad godziny nie widac konca marszu. S Z O K

 4. tam nie tylko katolicy ida.Sa tez protestanci i ogolnie protestujacy za zyciem.
  Pieknie odpowiedzieli Madonnie ktora wulgarnie byla za wyborem (czytaj za zabijaniem) i uzyla brzydkiego slowa fy

 5. Mozna wyslac sms popierajacy prawo swietych maluszkow do zycia
  ale umknelo mi jaki numer prawdopodobnie
  90999 (moze komus uda sie sprawdzic dokladnie jaki to numer)
  wow caly czas ida w tym pochodzie i konca nie widac
  Ktos to relacjonuje oprocz ewtn tv?

 6. Okropność. Też nie wierzę, że Bóg na to pozwoli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: