Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bez wiary nie można podobać się Bogu.

 

Mem Joanny. Dziękuję w imię Jezusa.

Co za wspaniałe i pokrzepiające słowa!

 

Updated: 29 stycznia 2017 — 16:38

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Ludzie chca nagrody tu i teraz ( wszelakiego powodzenia doczesnego ), podczas gdy nia jest szczescie wiecznego przebywania z Bogiem.

 2. Nasi ludzi czesto myla wystawne zycie z dostatnim. To pierwsze jest okazale niczym pokolorowana wydmuszka jaja strusiego, ale bez duchowej zawartosci puste ( czesto konczace sie zle ). A to drugie mimo, iz na pierwszy rzut oka zwyczajne i szare jak polny kamien to w zgodzie z Bogiem czyli udane.

 3. Istotnie, piękne to słowa…i mem bardzo dobrze wykonany 🙂

 4. Tak jest. Wolę być “szary i zwyczajny” ale z Panem Bogiem, niż “wystawny”, a bez Niego.

  Chwała Panu.

  1. Nie możesz być szary i zwyczajny:
   13 Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. 14 Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. 15 Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. 16 Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Mat 5
   Z powyższego wynika że mamy być widoczni, o określonym smaku i temperaturze wiary. Paliwo do podtrzymywania swego żaru czerp z Biblii i z obserwacji dzieła stworzenia, nie z manifestów detmolda, Jemu już zwracałem uwagę…

   1. Zbigniew, chodzilo mnie o to, aby nie byc taki jak swiat, gdyz on uznaje tylko szatanskie widowisko-wszeteczenstwo, a nie Jezusa Chrystusa igrzysko-dostojenstwo.

    1. Poprzyj swoje słowa jakimś fragmentem Pisma Świętego, a możliwe że znajdziemy płaszczyznę do rozmowy. Póki co bredzisz sennie o 9:24.
     Co to jest za zwrot:
     >> Jezusa Chrystusa igrzysko-dostojenstwo.<<????
     Czytasz czasem to co napiszesz ?
     Szczęść Boże.

 5. Dlaczego Jezus Chrystus jest taki znany ( no bo chyba nie dzieki zbiegowi okolicznosci )? Wielu bedac z nim wyczulo bijaca od Niego moc Boga ( oczyszczajaca i uzdrawiajaca ), obecna w Jego slowach. Na marginesie. Nie mozna czcic ludzkiego rozumu, jak to oswieceni racjonalisci ( chyba przez diabla ) robia, gdyz jest zalezny od ulomnego i popedliwego ciala.

 6. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Bez wiary Bogu nie można się podobać, bo podoba się Bogu ten kto Go szuka. A jak ma szukać Boga człowiek który klasyfikuje Go z jakąś budowlą, modlitwą na pamięć, lub obrazem czy figurką.
  Bóg jest bardziej niesamowity niż cały wszechświat razem wzięty. I jeśli wierzymy właśnie w takiego Boga, to poszukiwanie Go nie jest jedynie wydeptaną drogą do kościoła, a przygodą która nigdy się nie kończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: