Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stan wojenny w Szwecji? Gangi przejęły miasto!

Ochrona policyjna w szwedzkim Malmö załamała się – bandy imigrantów i lokalne gangi przejęły kontrolę nad miastem – donosi „Daily Express.

Całe Malmö jest już obecnie tzw. „strefą no-go”, gdzie policja nie kontroluje sytuacji. W reakcji na to opozycyjna partia Szwedzcy Demokraci żąda zbrojnej interwencji w tym trzecim co do wielkości mieście kraju, aby przywrócić ład i porządek.

„Nadszedł czas wezwania wojska w celu zakończenia fali brutalnych przestępstw” – oświadczył działacz tej partii Magnus Olsson. Ludzie giną w Malmö w strzelaninach, w wybuchach granatów, w wyniku morderstw – alarmuje polityk.

źródło: http://reporters.pl/5039/stan-wojenny-w-szwecji-gangi-przejely-miasto/

 

Wypisz wymaluj scenariusz III wojen światowych. Zainstalowali w krajach quasi chrześcijańskich muslimów, pozwolili im budować meczety a teraz będą rozwiązywać problem. Patrząc po działaniach Trumpa, którego notabene krytykują już przywódcy islamscy, ma dojść do konfrontacji Isalmu z tym niby chrześcijaństwem aby… zaprowadzić ekumenię a wcześniej stan wojenny i ustawy antyterroystyczne celem ograniczenia wolności pod Wielki Ucisk. Tak to widzę.

 

 

Updated: 25 stycznia 2017 — 19:17

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Póki co informacje w żaden sposób nie potwierdzone, brak innych “poważniejszych| zródeł ale wcale nie oznacza to, że coś takiego nie będzie miało miejsca w najbliższym czasie a takie “newsy” maja tylko przyzwyczaić opinię publiczną do tego i sprawić by to zjawisko po prostu spowszedniało i zostało zmarginalizowane. Ot kolejna wojenka a ty siedz w domu 🙂

 2. W pelni sprawnym ludziom nie wolno nic dawac za darmo. Tak to sie potem z reguly ( choc nie zawsze ) konczy. Bez wymagania ( od siebie i innych ) nie ma duchowego wzrastania.

 3. Ja też nie potwierdzam tej wiadomości, jedyne o czym piszą to że ktoś tam sobie strzelił w nogę :). A w dużych dziennikach cisza choć oni zawsze piszą po tym jak coś już się stanie i dostaną pozwolenie.
  Krótko dodam tylko że coś w końcu się stanie bo z takim roszczeniowym podejściem w końcu uchodźcy stwierdzą że wszystko jest dla nich i o nich a jeżeli nie dają samowolnie to trzeba sobie zabrać samemu.

 4. Jednak podtrzymuję, trochę pochopnie napisałem a teraz czytam tu i tam że to jest dopiero postulat Demokratów którzy maja coraz większe poparcie. I jeszcze po tym co tam się działo w Sylwestra to wcale się nie dziwię ich posunięcia.

 5. mielonka turystyczna

  Czy spotkał sie ktoś może ze statystyką pokazującą odsetek przestępstw popełnianych przez członków różnych wyznań, w tym chrześcijańskich? Jestem o tyle ciekaw, że byłby to niezły argument w dyskusji z zagorzałym fanem blędnej doktryny, gdyby okazało się np. że członkowie powiedzmy ADSu mają o,05% przestepców w śród swoich członków a powiedzmy katolicy około 2%.Nie chodzi mi o faworyzowanie jednej z grup, to tylko założenie, być może całkiem błędne(choc realnie patrząc raczej nie). Niekiedy ludziom brakuje namacalnych dowodów na temat słuszności podążania w danym kierunku a taka statystyka pokazałaby dość wyraźnie tendencję i stan ducha w ramach wyznań. Oczywiście to tylko statystyka ale duża rozbieżność odsetkowa dałaby niektórym do myslenia. Nie wiem czy w ogóle są prowadzone tego typu statystyki ze względu na źle rozumianą poprawność, prawdopodobnie to sam krk mial w tym interes żeby nie ujawniać takich danych, reputacja poszłaby mocno w dół…

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Statystyki krk powinny im sukcesywnie szybować w dół z wielu powodów. Masa afer, nadużyć finansowych, pedofilia, pycha, bałwochwalstwo i wiele innych.
   Jaki jest powód, że tak się nie dzieje? (2Tes 2:17)

   1. mielonka turystyczna

    Rozumiem że nie ma tego w oficjalnych statystykach GUS ale sa prowadzone podobne badania nawet przez psychologów i socjologów, ale nikt tego nie ujawnia

    1. Jaka szkoda… może ludzie by coś wreszcie zrozumieli… :/

 6. Wiecie co jest w tym najlepsze? Że żyjąc z Bogiem tak mało Cię takie wydarzenia ruszają. Wiemy, że mamy się modlić i trwać silni w wierze. Żadne burze nas nie przemogą.

  1. Cześć Marta. Właśnie kilka dni temu myślałam o Tobie. Mogłabyś dać mi adres swojego zboru? A nawet jak masz to numer do pastora. .Bo Ty z Warszawy jesteś jak dobrze pamiętam. ..

   1. Pewnie, odezwij się tylko na mojego maila, bo nie chcę tu podawać żadnych danych 🙂
    marta@stronaomilosci.pl

   2. I właśnie dlatego nie chciałam podawać żadnych danych:

    “Witaj, piszę do ciebie tego maila, ponieważ zauważyłem na jednym z forum, zainteresowanie z twojej strony, Panem Bogiem. Chcę cię poinformować, że Pan Jezus Chrystus jest Bogiem- jedynym, tj. Bogiem Ojcem Wszechmogącym, który sam, wyłącznie sam odkupił swój lud, ziemską krwią, a także uprzednio stworzył wszechświat (SAM), wyzwolił Izraela z niewoli, a w przyszłości przyjdzie na SĄD (SAM, zgodnie z JEGO Odwiecznymi Postanowieniami, którymi nas zapewnił), oraz będzie wiecznym KRÓLEM, JEDYNYM KRÓLEM, któremu tylko i wyłącznie będziemy oddawac część i chwałę.
    Wszyscy inni bogowie, którzy nie stworzyli nieba ani ziemi (wszyscy poza Panem Bogiem Jezusem Chrystusem) zostaną spod nieba zgładzeni przez rękę Pana Jezusa Chrystusa, który przyjdzie po swój lud.
    Nie jestem z żadnej religii, ani nie jestem chrzescijaninem – zarówno chrzescijanstwo jak i demokracja została utworzona przez szatana w celu realizacji swoich postanowień sprzeciwiająych się woli Pana Jezusa Chrystusa i przede wszystkim bluźnienia Jego imieniu.
    Załączam 2 linki z mojego bloga, które myśle ze najbardziej mogą Cię zainteresowac. Jednak jest wiecej tematów , które również polecam.:
    http://www.kot…/

    Jeju…

    1. Wystarczy mi Wystarczy mi “zarówno chrzescijanstwo jak i demokracja została utworzona przez szatana w celu realizacji swoich postanowień…” Nie muszę nawet czytać dalej ani wchodzić na stronę.

    2. kocie, czy to ładnie tak spamować?

    3. Dobrze ze wy jesteście tacy idealni

     1. W Jezusie jesteśmy nawet święci 😀

      To o spamie nie było do Ciebie, spokojnie. No chyba, że Ty jesteś tym kotem, który do mnie pisał o szatańskim chrześcijaństwie. Już widzę mail od Ciebie i postaram się pomóc 🙂

      1. Właśnie zobaczyłam tą twoją świętość aż mnie powaliła. Mam dla ciebie rade. Zjedz trochę czekolady bo ci chyba cukier spadł skoro w ludziach widzisz koty. ..i szatanskie chrześcijaństwo? Nie wiem czy takowe istnieje ale ty wiesz lepiej jak do kościoła chodzisz. 🙂

 7. Jak przyjechali amerykanie do nas i przemawiala P. Kopacz och “dziękujemy ze przyjechaliscie nas bronić, jesteście największą najwspanialszą armią świata…” Napadl mnie wtedy ironiczny smiech.Nasi żołnierze zawsze gdzieś w “delegacji” ale wy amerykanie, fajnie ze przyjechaliscie -posiedzieć. Jeśli nawet będą walczyć z islamem to wiadomo kogo tam posla wpierw sojuszników a potem staną oni wbija flagę i trampki powiedzą zwyciezylismy. Wtedy pewnie nas podzielą na 10krolestw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: