Andrews University jest  amerykańską szkołą wyższą w Berrien Springs, w stanie Michigan założoną w 1874 roku przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Była to pierwsza wyższa szkoła, jaką założyli adwentyści dnia siódmego. Obecnie jest sztandarową uczelnią adwentystycznego systemu edukacyjnego i można rzec kuźnią liderów adwentystycznych.

Cenię sobie bardzo nauczania adwentystów, aczkolwiek mam świadomość  iż do nich mogą przeniknąć agenci Jezuiccy.

Takim człowiekiem był Samuele Bacchiocchi – były adwentysta i Jezuita nauczający w Andrews University.

http://omega77.tripod.com/bacc1vf.htm

Podobno jest to teoria spiskowa, ale czy ta okładka jest teorią spiskową?

 

Oto jedna z okładek pisma ad7 dla pastorów ministry international journal ad7:

 

666 razi na kilometry.

Nie twierdzę, że wszyscy adwentyści są agendą watykańską, bowiem większość członków tej religii jest Bogu oddanymi ludźmi tak, jak w innych znanych denominacjach. Sam prof Veith, adwentysta powiedział ostatnio o skręcaniu adwentystów…

Pragnę tylko jak to się mówi chuchać na zimne i uczulić tych, którzy są w zborach adwentystycznych, na wszelkie odstępstwa.

Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Wobec powyższych informacji należy mieć na uwadze fakt jezuickich infiltracji każdych większych grup chrześcijańskich, w tym także  forów internetowych.

Podobno jest kilka wersji Ellen White – Wielki Bój. W tym dwie spreparowane. Nie wiem ile w tym prawdy.

Tylko czysta nauka pozbawiona wszelkich -izmów połączona z modlitwą i relacją z Jezusem gwarantuje pójście za naszym pasterzem Jezusem Chrystusem.

Swoją drogą jestem ciekaw postawy świadków Jehowy wobec kandydatury Trumpa…