Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Andrews University i Jezuici.

Andrews University jest  amerykańską szkołą wyższą w Berrien Springs, w stanie Michigan założoną w 1874 roku przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Była to pierwsza wyższa szkoła, jaką założyli adwentyści dnia siódmego. Obecnie jest sztandarową uczelnią adwentystycznego systemu edukacyjnego i można rzec kuźnią liderów adwentystycznych.

Cenię sobie bardzo nauczania adwentystów, aczkolwiek mam świadomość  iż do nich mogą przeniknąć agenci Jezuiccy.

Takim człowiekiem był Samuele Bacchiocchi – były adwentysta i Jezuita nauczający w Andrews University.

http://omega77.tripod.com/bacc1vf.htm

Podobno jest to teoria spiskowa, ale czy ta okładka jest teorią spiskową?

 

Oto jedna z okładek pisma ad7 dla pastorów ministry international journal ad7:

 

666 razi na kilometry.

Nie twierdzę, że wszyscy adwentyści są agendą watykańską, bowiem większość członków tej religii jest Bogu oddanymi ludźmi tak, jak w innych znanych denominacjach. Sam prof Veith, adwentysta powiedział ostatnio o skręcaniu adwentystów…

Pragnę tylko jak to się mówi chuchać na zimne i uczulić tych, którzy są w zborach adwentystycznych, na wszelkie odstępstwa.

Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Wobec powyższych informacji należy mieć na uwadze fakt jezuickich infiltracji każdych większych grup chrześcijańskich, w tym także  forów internetowych.

Podobno jest kilka wersji Ellen White – Wielki Bój. W tym dwie spreparowane. Nie wiem ile w tym prawdy.

Tylko czysta nauka pozbawiona wszelkich -izmów połączona z modlitwą i relacją z Jezusem gwarantuje pójście za naszym pasterzem Jezusem Chrystusem.

Swoją drogą jestem ciekaw postawy świadków Jehowy wobec kandydatury Trumpa…

 

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2017 — 15:46

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie wiem czy takie tematy nie utrwalaja w swiadomosci zwyklych ludzi chrzescijan jak odrealnionych sekciarzy? Raczej powinnismy sie skupiac na gloszeniu czystej doktryny Jezysa Chrystusa.

 2. Myślę, że przychodzi taki czas, że niezależnie czy będą to Adwentyści, Świadkowie, Baptyści itd. to następuje wśród ich własnych środowisk swoisty przesiew – kto pozostanie niewzruszony a kto skręci ku odstępstwu…

 3. Te wszystkie denominacje protestanckie dzialaja w mysl ducha amerykanskiego dzialania ( czynnego ustosunkowania do zycia, a nie biernego ). Dlatego za bardzo nie przyjely sie w Polsce ( sj to nie jest kosciol ). O co mnie chodzi? Po prostu dla przecietnego rzymskiego Polaka fakt, iz ktos jest protestantem jest anomalia-dziwactwem ( wrecz fanaberia ) miast rzecza normalna-powszednia.

 4. Przykladowo. Taki adwentysta, baptysta, zielonoswiatkowiec itd. ( prawdziwie pobozny ) zyje wiara na codzien, co dla naszego przecietnego ( w kraju i na emigracji ) rzymskiego Polaka jest rzecza tak absurdalna i glupia, iz niemozliwa. Tych pierwszych ( wrogich ekumenii ) wiara nie jest po prostu pod wzgledem jej wyznawania tak anachroniczna jak katolicka.

  1. To co wykształciły religie “chrześcijańskie” to mentalność budowlana, ludzie wiążą Boga z czymś co jest organizowane przez ludzi, ciało chce widzieć ciało, oczy chcą widzieć budowlę i faje świece, mistyczny klimat, dopiero to nazywają kościołem, stąd też płaczą nad robieniem z budynków sakralnych dyskotek i innych świeckich przedsięwzięć, zamiast płakać nad tym co robi się ze Słowem Bożym.

 5. Praktycznie wszyscy wiemy jaka groteska sa obrzedy-ceremonie katolickie i jak bardzo obrazaja zdroworozsadkowych ludzi. One sa tak nie przystajace do wyzwan spolczesnosci, iz odpychajace.

 6. Na głupotę nie ma lekarstwa…

  Koszulki: ” Żaden Ukrainiec nie jest moim bratem!”
  http://onrlodz.com.pl/publicystyka/artykuly/11-aktualnosci/400-koszulki-zaden-ukrainiec-nie-jest-moim-bratem

  1. Lekarstwo jest – Jezus!

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Inaczej mówiąc, a raczej doprecyzowując można by napisać slogan rozpoczynający się od słów:
   “Każdy człowiek urodzony pomiędzy szerokością geograficzną A i B oraz długością geograficzną X i Y jest …” 🙂
   Świat zarzuca nas setkami głupich sloganów, i przykre jest to, że dużo osób przyjmuje je tylko dlatego że brzmią rytmicznie i marketingowo, bez żadnej analizy ich treści.

  3. Dla mnie to jest dziwne… :/ Zresztą co ciekawe, widziałam kiedyś stronę na Fejsie z podobną nazwą… :/
   tylko co z pewnymi zaszłościami historycznymi? traktować je jako przestrogę na temat tego, na co lepiej uważać? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: