Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PISowski minister grzecznie wykonuje rozkazy NWO blokując marihuanę leczniczą.

– Nie ma dobrych dowodów na to, aby marihuana była lekiem na jakąkolwiek chorobę onkologiczną, albo w ogóle na jakąkolwiek chorobę – mówił dziś Konstanty Radziwiłł. – Są dość słabe dowody na to, że pewnych okolicznościach można stosować marihuanę jako środek zmniejszający dolegliwości. Są po prostu lepsze leki również i w tym obszarze.”onet.pl

To katolicy wybrali taki rząd, takich ministrów. Teraz przychodzi płacić rachunek. Rachunkiem tym jest brak dostępu do leku zabijającego raka w różnych stadiach. Ważne, że jest 500plus. Niech ludzie umierają. Ważne, że obniżono wiek emerytalny i to nie poprzez cięcia w budżecie, ale poprzez zadłużenie.

Im dalej od Boga tym bliżej głupoty. Efekt “mądrości” Polaków jest widoczny co wybory. Jednak ostatnio najbardziej widoczny był w momencie ujawnienia niejasnych rozliczeń Kijowskiego z KODem

https://www.wprost.pl/kraj/10037497/Firma-Kijowskiego-otrzymywala-pieniadze-od-Komitetu-Spolecznego-KOD-Co-miesiac-taka-sama-kwote.html

 

Po tym NAGLE  gusta wyborcze Polaków się zmieniły:

 

ewybory.eu

Nowoczesna zanotowała spadek aż 7%. W ciągu kilku dni prawie 10% Polaków obraziło się na nowoczesna.pl. O jak wielkim braku dojrzałości to świadczy.

Niestety, ale katolicyzm u zarodka jest religią pełną kłamstwa. Pozmieniali przykazania, potworzyli niebiblijne dogmaty, a więc cała Polska żyje w kłamstwie, a wszystkie kłamstwa pochodzą od tatusia kłamstwa – szatana.

 

 

“Nie ma dobrych dowodów na to, aby marihuana była lekiem na jakąkolwiek chorobę onkologiczną, albo w ogóle na jakąkolwiek chorobę – mówił dziś Konstanty Radziwiłł.”

 

Jeśli tak, to odwróćmy pytanie: czy są dowody na to, że to zioło od Boga w takiej formie jak marihuana lecznicza szkodzi?

 

Jak widzimy nie są reprezentowane interesy Polaków, ale interesy korporacji medycznych i wszystko jedno czy będzie rządził PIS czy PO. Zawsze będą to ludzie namaszczeni przez Watykan.

 

Przykłady:

“Współzałożyciel PO: Tusk wziął ślub kościelny, bo chciał być premierem”

http://niezalezna.pl/58257-slub-tuskow-niewazny-wspolzalozyciel-po-tusk-wzial-slub-koscielny-bo-chcial-byc-premierem

Dziennik Zachodni:

 

Przemyska Platforma Obywatelska chce uczcić niemieckiego kolaboranta – wyniesionego na ołtarze przez Jana Pawła II

[…] 24 kwietnia 2001 w obecności Jana Pawła II odbyło się w Watykanie ogło- szenie dekretu o męczeństwie Jozafata Kocyłowskiego. Beatyfikowany przez papieża Jana Pawła II 27 czerwca 2001 na hipodromie we Lwowie podczas Mszy Świętej, połączonej z beatyfikacjami męczenników[4] Kościoła katolic- kiego obrządku bizantyjsko-ukraińskiego, odprawionej w obrządku bizantyj-sko-ukraińskim, podczas pielgrzymki Jana Pawła II na Ukrainę.[…]

W 70. rocznicę ludobójstwa na Wołyniu radni Platformy Obywatelskie w Prze myślu (w jej składzie są członkowie Związku Ukraińców w Polsce) proponuje nazwanie jednej z ulic imieniem grekokatolickiego biskupa Jozafata Kocyło-wskiego.

Biskup Jozafat Kocyłowski po wkroczeniu Wehrmachtu do Przemyślą podjął aktywną współpracę z okupantem niemieckim.

Jako obywatel II Rzeczpospolitej dokonał zdrady stanu. Błogosławił oddziałom SS Galizien i zachęcał Ukraińców do wstępo- wania w szeregi tej formacji, która następ- nie brała udział w ludobójstwie Polaków na Kresach Wschodnich.

https://forumemjot.wordpress.com

 

Polacy mają pozór wyboru. No może poza mniejszym złem Kukiz15 i Korwin. Partie najbliższe prawdy są najmniej popierane. O czymś to świadczy….

 

Updated: 23 stycznia 2017 — 12:55

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Oni chca tylko dobrze zyc ( na czyjs koszt ) i upokarzac ludzi ( by sie lepiej poczuc ). Mowa o tych, ktorzy swiadomie i na zimno krzywdza ludzi m.in. o roznych prominentach, ale nie tylko.

 2. w ostatnich wyborach głosowałem na Kukiz’15 za anty-systemowe hasła oraz wprowadzenie JOW, które moim zdaniem wprowadzają ten element kontroli posłów przez obywateli, w tym również odwołanie danego posła za okręgu, gdy będzie głosował nie pomyśli obywateli z danego okręgu, a nie jak to ma miejsce teraz według partyjnej linii. Tak czy inaczej na następne wybory nie pójdę wcale, nie ma sensu.

  Dlaczego minister nie chce leczniczej marihuany? bo jest naturalna i przez to tańsza w produkcji niż te podobno “lepiej działające” zamienniki. Mam w rodzinie, chłopca chorego na niezdiagnozowany dotąd rodzaj epilepsji, od niedawna jego rodzice starają się o leczenie leczniczą marihuaną i na chwilą obecną jest to utrudnione, może lekarze w Warszawie zlitują się.

  1. Też mnie smuci gdy czytam taki teksty jak ten u Radziwiłła…ale co się dziwić, jeśli to ci sami co znani z historii, to zawsze stali ze zdrajcami… :/ Medyczna marihuana mogłaby pomóc wielu ludziom, ale co ja poradzę na krótkowzroczność tego człowieka 🙁 [nie obrażając krótkowidzów, bo sama nim jestem 😀 ]
   Gdybym nie była chora w dniu wyborów, myślę że też bym zagłosowała na Korwina lub Kukiza…

 3. Galeusz napisz do mnie na maila . Admin Ci poda adres. Podam namiar na dobrego lekarza. W mojej rodzinie też jest takie dziecko chore.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Co do poziomu na jakim znajduje się nasz rząd to chyba nic nie przebije tego wydarzenia:
  “Cząstkę krwi św. Jana Pawła II wprowadził do sejmowej kaplicy kard. Kazimierz Nycz. – Niech stanie się wzorem dla innych – mówił metropolita warszawski.”
  Przepraszam za sarkazm, ale metropolita (cokolwiek to słowo oznacza) miał na myśli to, że wszyscy mają zostać papieżami, czy wszyscy mają do domów wnosić ludzką krew która ma jakieś nadnaturalne moce? 🙂

 5. Marcin dolnośląskie

  Już Stalin wiedział, że jeśli wybory by mogły coś zmienić to by ich zakazano. Ludzie maja pozorny wybór. Ja bynajmniej nie widzę żadnej różnicy po 89 roku, a może jedna z roku na rok jest coraz gorzej. Nieważne kto przy tzw. korycie.

 6. Jak wiesz mam podejscie socjalne do wielu spraw i popierałem takie rozwiązania które pomagają Polakom ale miałem nadzieje ze np 500plus czy inne sprawy jak obniżenie wieku emerytalnego(w zasadzie to przywrócenie do stanu z dawniejszych lat),planowany wzrost na zasiłki dla bezrobotnych,ubezpieczenie każdego obywatela polskiego bez wzgl.czy pracuje czy nie itd itd -że to będzie pochodziło z innych źródeł ,z dobrego zarządzania a to wszystko okazuje sie że za to zapłacą obywatele bo ceny rosną ,zarobki nie ,składki na zus rosną a miały maleć itd .

  1. Sytuacja bytowo-ekonomiczna w Polsce ludzi nie uprzywilejowanych jest ogolnie nieciekawa i nie do pozazdroszczenia. Panstwo ( okupowane duchowo przez pewna religijna korporacje ) wyciaga chciwa lape po pieniadze, ktore zamiast wykorzystac marnuje, wydajac na bzdury, zamiast na przyszlosciowe rzeczy.

  2. Mało tego, każda firma będzie rozliczana elektronicznie, każda operacja handlowa będzie na bieżąco monitorowana podłączona pod internet.
   Pętla się zaciska.
   Moja intuicja nigdy mnie nie zawodziła i czuję, że nie potrwa to długo.
   Każde słowo Trampa okraszone jest trzema szóstkami i literką L jak Lucek.
   Wszyscy wiemy , że oni maja bzika na punkcie symboli a on bez tych swoich gestów nie powie ani słowa, jakby je pieczętował.

 7. Socjalizm zabija w ludziach jakakolwiek inwencje tworcza. No bo po coz sie starac robic cokolwiek porzadnie ( dbac o przyszlosc bliskich nam ludzi ) skoro panstwo o ciebie zadba? ( sarkazm ).

  1. a skrajna niby demokracja zabija w ludziach jeszcze więcej plus rodzi przestępstwa .Przykład Polska .Ludzie zaradni pracowici ale niezbyt dobrze opłacani,na śmieciówkach ,bez pewnosci zatrudnienia ,zwijają sie i spadają stąd do innych krajów lub inni bardziej przedsiębiorczy ,otwierają biznes tu ale zbyt duże opłaty (np zus i inne ) i zbyt duża konkurencja i wytrwają tylko nieliczni reszta zamyka interes lub wyjeżdża jak wyżej wymienieni .Tak to prawda -rozdawnictwo rozleniwia ale wyścig szczurów zabija wielu .

 8. Edukacja finansowa to wazna rzecz. Bez niej czlowiek jest przeciekajace wiadro. Niby trzyma wode ( pieniadze ), ale w “tajemniczy” sposob owego waloru ubywa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: