Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trąba apokaliptyczna zabrzmiała 20 stycznia 2017.

“Trump” z angielskiego “trąba” wydała wczoraj swój głos.

Owa trąba  niczym pistolet startowy rozpoczęła nowy, niepowtarzalny i oryginalny okres we współczesnej historii, który może okazać się wyścigiem czasów końca. Czasów Bożej łaski.  Mr Trump nie jest osobowością mdłą jak komunista  Barack Obama. Trump to takie połączenie Palikota z Korwinem Mikke, przy czym łatwiej zidentyfikować  było poglądy Palikota, aniżeli weterana polskiej polityki jakim jest Janusz herbu Korwin.

Czy jednakowoż  czytelny jest Trump?

Oficjalnie wielki chrześcijanin. Nieoficjalnie, o czym pisałem popierały go środowiska LGBT. Te jednak mogą być ofiarą bezpardonowej polityki Trumpa czy raczej tego  teatru.

Zanim podam poniżej fakty, postawmy sobie pewne hipotezy.

Czy możliwe jest w tych zepsutych czasach, gdzie rządzą korporacje, banksterzy, Jezuici, aby znalazł się gdzieś wysoko w polityce człowiek poza systemem? Nie bądźmy naiwni. Adam oddał świat szatanowi i to on rządzi nim, co udowodnił oferując Jezusowi WSZYSTKIE  królestwa ziemi.

Przejdźmy teraz do faktów.

Trump rozważa usunięcie dziennikarzy z Białego Domu

 

Trump rozważa usunięcie dziennikarzy z Białego Domu.

Czy nie przypominam nam to walki Gazety Wyborczej z PISem, gdzie Kurski z PISu jest bratem red naczelnego wyborczej, albo jak  Lech Kaczyński zapewniał Izrael, że Polska będzie zawsze po stronie Izraela?

Jest to teatr. Nie oszukujmy się. Oni są zawsze po obu stronach konfliktu.

Niektóre witryny kłamliwie przedstawiają Trumpa jako antysyjoniste, kiedy miał on największe poparcie Żydów w swej partii.

 

Trump ma najsilniejsze żydowskie powiązania ze wszystkich kandydatów na prezydenta z partii Republikańskiej

Trump mianował Nikky Haley Gubernator Karoliny Południowej i metodystkę na ambasadora ONZ. Jest ona zapaloną obrończynią Izraela.

Niniejszy komunikat został doceniony przez ambasadora Izraela przy ONZ, Danny Danon. I Riyad Mansour, Palestyński przedstawiciel w ONZ, skarżył się, wiedząc, że nowy ambasador pro-izraelski,  zapewnieni pozycję taką jaką oczekuje Izrael.
Nikki Haley w styczniu będzie miała możliwość wpływania na głosowanie w ONZ, które przeszły szereg rezolucji przeciwko Izraelowi.

Prezydent elekt,  Donald Trump,  jasno wyrażał swe stanowisko na rzecz Izraela w swej kampanii.

 

Trump jest prezydentem mocno eksponującym swą wiarę. W piątek ustanowił rekordową liczbę modlitw podczas swojej inauguracyjnej ceremonii.

Rozpoczął dzień w kościele św Jana  o 8:30, gdzie odbyło się  sześć modlitw religijnych jako część ceremonii, trzy inwokacje i trzy błogosławieństwa.

 

Trump zostanie zaprzysiężony przy  użyciu swojej  Biblii, ale…..

Narodowa Służba Modlitwy odbyła się w sobotę z 26 przywódcami religijnymi. Większość pochodzi z wyznań wiary chrześcijańskiej, ale inne religie biorące udział  w tej modlitwie to islam, judaizm i Navajo Nation.

Czy wyobrażacie sobie, aby za czasów prawdziwego Izraela modlili się za Izrael: wyznawcy Baala, Astarte, Królowej Niebios?

 

Władza światowa zawsze będzie emanować okultyzmem. 21 stycznia Trump skończył: 70 lat, 7 miesięcy i 7 dni. Taki niby wynik Boży.

 

Nominowana na Sekretarza Edukacji  przez prezydenta elekta  Betsy DeVos, amerykańska miliarderka powiedziała:

 

 

Chce doprowadzić Amerykę z powrotem do czasów, w których wolność wypowiedzi jest tolerowana ponownie .

 

Czy jesteś chrześcijaninem, ateistą, muzułmaninem, agnostykiem, albo z jakiejkolwiek innej religii – wolność do modlitwy gwarantuje Ci  pierwsza  poprawka.

Wszyscy w jednym. Dla każdego coś…niekoniecznie dobrego.

Katolicki biskup Wayne podczas inauguracji powiedział: Prosimy, aby dać mu mądrość Salomona, wizję Józefa i łagodność Chrystusa.

Człowiek pokoju:

 

“Rosyjskie sklepy z militariami dają 10% zniżki w związku z jutrzejszą inauguracją prezydencką Donalda Trumpa.

Rosjanie szczerze wierzą w to, że nowy prezydent USA zniesie sankcje i pomoże rozwalić Unię Europejską oraz NATO. W rosyjskich talk-show mówi się nawet, że dzięki Trumpowi możliwe będzie odrodzenie Związku Radzieckiego.”

źródło: https://wrealu24.pl

 

 

 

Niebawem okaże się kto do jakiej bramki gra  na polskim podwórku biblijnym. Zwłaszcza na stronach i forach.

 

Póki co odznaczony najwyższym orderem Watykanu Orban widzi w Trumpie “zbawiciela”:

 

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych wyznacza nową epokę, w której szczerość zastąpi dyktaturę politycznej poprawności, a decyzje będą oparte na zdrowym rozsądku – oceniła węgierska partia rządząca Fidesz.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegierski-fidesz-wybor-trumpa-wyznacza-nowa-epoke/hk274wx

 

Mówi się wiele o protestach na świecie przeciw Trumpowi. Jezuici są mistrzami teatru. Zapewne Ci przeciętniacy protestujący  są niczego nie świadomymi pionkami, których emocje  odpowiednio podkręcono. Podobnie jest z nKODem. Jest masa nakręconych emocjami ludzi i kilku sponsorowanych przewodników.

http://www.blizejprawdy.pl/kto-finansuje-kod/

 

Znana satanistka Madonna powiedziała CNN, że  Sobotni protest był “początkiem”.

 

Vce prezydent Mike Pence odrzuca ewolucję na rzecz kreacjonizmu i chce aby w szkołach nauczano. Szczytny cel. Wymarzony przez chrześcijan. Przeciwnicy powiadają o nim tak: “Ponadto Pence jest niebezpiecznym ekstremistą religijnym, bez szacunku dla nauki i wartości świeckich, na której naród ten został założony. Jeśli szansę, chciał włączyć nas w chrześcijańskiej teokracji.”

 

Tu mamy esencje ich celu: wymuszony pokój, który to część świata będzie postrzegać jako dyktaturę religijną, a wtedy w obliczu konfliktów religijnych zostanie zrealizowany > Plan III Wojen Światowych. <

Tak więc trump jest prawdopodobnie kolejnym punktem programu w drodze do celu. W najnowszej części Gwiezdnych Wojen przedstawiony jest Nowy Porządek. Sceneria niczym z czasów fuhrera. Dyktator. W dzisiejszym zdemoralizowanym świecie, wprowadzenie zasad biblijnych będzie postrzegane jako dyktatura, a Bóg nie chce dyktatury, ale dobrowolnego przestrzegania Jego Prawa.

Prawdziwy chrześcijanin nie wierzy w polityka. Prawdziwy chrześcijanin wierzy w Jezusa Chrystusa, który:

 

 

Oto nadchodzi z obłokami, i ujrzy Go wszelkie oko i wszyscy, którzy Go przebili. I będą Go opłakiwać wszystkie pokolenia ziemi.” Ap 1

 

“I wtedy zostanie objawiony nieprawy którego Pan zniszczy duchem ust Jego i udaremni (dla) objawienia się przyjścia Jego” 2 Tes 2

 

Podsumowanie. Nie kupuję tego prezydenta. Kolosalne zaangażowanie wielu religii oraz podejrzanych pastorów modlących się za Trumpa wskazuje tylko na religijny i niespotykany dotychczas pokaz sił duchowych. Wielokrotnie zaznaczaliśmy, że kiedy przyjdzie antychryst będzie pokój i bezpieczeństwo oraz dostatek.

 

Tak więc są dwie opcje: nastąpi niebawem ekumenia i przejęcie przez Izrael Jerozolimy co będzie symbolem końca tych czasów, albo podsycenie konfliktu religijnego, aby pokazać, że wszystkie religie są złe i należy je zdelegalizować.

Najpierw stworzyli zasypali nas bezbożnymi rządami, aby teraz pokazać jak bardzo pobożny jest prezydent największej potęgi militarnej na świecie. Najpierw nas okradli, aby później nam łaskawie anulować długi. Najpierw stworzyli problem, aby później go rozwiązać. Tak będzie z Islamem, kredytami, rakiem itp.

Czy myślicie, że Trump jest samotną niezależną wyspą? Ja nie.

Może to ma być tak, że miało być NWO przedstawiane nam jako reżim, coś a la faszyzm, a będzie Babilon świata, w którym nietolerancja religijna będzie karana. Niby wolność, ale reżim.  Kiedy napiszemy na tym blogu, że kościół rzymski nie jest kościołem Boga będzie uważani za ekstremistów.

 

Mogę się mylić, ale póki co na dzień dzisiejszy uważam, że jesteśmy na tym etapie:

 

I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.”

 

Światowym władcą brakuje do realizacji swych celów przejęcia przez Izrael Jerozolimy oraz wyjście z obecnego systemu finansowego Nierządnicy, ponieważ jak wiemy wszystkie pieniądze świata są w rękach Rothschildów. Wyjściem z tej sytuacji jest reset finansów i uniezależnienie się od Watykanu, czyli obrót bezgotówkowy, o którym mowa jest w Biblii

_____________

Jeśli ktoś zna english i chciałby streścić, to proszę o takowe streszczenie:

 

 

Prof Veith jest raczej wierny prawdzie, a w tym odcinku mówi o spełniających sie proroctwach i ewentualnym nadejściu Jezusa jeszcze za naszych czasów. Mowa jest także o połączeniu państwa z religią.

 

 

Updated: 22 stycznia 2017 — 10:58

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Trump ma straszną osobowość, jest egoistą a ponadto cierpi na narcystyczne zaburzenie osobowości, co praktycznie widać w każdym jego przemówieniu, jego wypowiedzi jak “I’m good Christian”, “I’m smart guy” i tak tylko “ja..!” “ja..!” “ja..!”. Również jego zachowanie przed wyborami a po wyborach, jeszcze nie dawno chciał wsadzić Clinton do więzienia, a dziś są jak “the best friends ever!” 🙂

  Ostatnio czytałem trochę o kryzysach finansowych w historii i np. taka czarna środa z 1992 kiedy to Soros przepuścił atak spekulacyjny na Wielką Brytanię w rezultacie zarobił 1 mld USD, a Wielka Brytania straciła prawie 3,5 mld USD. I muszę przyznać rację autorowi napisu na jednym z murów brazylijskiego więzienia (zobaczone w filmie dokumentalnym na temat więzień w Brazylii – swoją drogą tragiczne warunki):

  “prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty pójdzie do więzienia”.

  1. Jest tylko małe “ale”. Soros nie zrobił nic nielegalnego. Wszak zarobił tylko pieniądze i to wyborny sposób. Zanim jednak je zarobił i wyniuchał nosem co się święci zapożyczył się kolosalnie na sporą sumę by wykonać swój ruch. Okazał się lepszy od przeciwnika i zyskał tytuł człowieka, który załamał bank Anglii 🙂 Psy się na nim wiesza ale to wysmienity spekulant co prawda z KODem w Polsce mu nie wyszło bo ci nieudacznicy sami się pogrążyli może sobie to wliczyć w koszty 🙂 W żadnym wypadku nie bronię go bo to człowiek pod wieloma względami wręcz odrażający i nie chodzi mi o jego fizyczność ale w przypadku, o którym mowa tj ogrania banku Anglii trzeba mu przyznać ocenę bdb 🙂 i nie było w tym przypadku powodów by wsadzić go do więzienia.

  2. Właśnie, nie przepadam ani za nim, ani za Clinton, ale co do Trumpa- dość trafne spostrzeżenie, tylko ja,ja,ja,moja racja jest najmojsza i nic innego się nie liczy… :/

 2. a ktoś z państwa może przetłumaczyć to video 🙂

 3. mielonka turystyczna

  też bym prosil o tłumaczenie, chociaż streszczenie w formie doc, jest w sieci dużo filmów Veitha ale niestety wielu na polski nie przetłumaczono, podejrzewam ze ze względu na trudne tematy jakie porusza i letniość ADSu w Polsce. Jest wielu pastorów ADSu których nauczanie jest niezgodne z oficjlną linią ich przywódców i są powoli “wyciszani”.

 4. Pokój i bezpieczeństwo…? Musimy cały czas być bardzo blisko Jezusa Chrystusa abyśmy nie ulegli zwiedzeniu. Módlmy się i czuwajmy.

 5. Publika uwielbia horory i dlatego filmy straszące widza apokalipsą zarabiaja zawsze największą kase. Ten marketingowy przekręt wykorzystywali bolszewiccy władcy od czasów Lenina sterując “iberalnymi” mediami i pozbawioną logicznego myślenia zachodnią “opinią publiczną”. Bełkot Gorbaczowa rezonuje z ogłoszonym teraz przesunięciem wskazówek tak zwanego “Doomsday Clock” najbliżej stanu “apokalipsy” od czasu wynalezienia broni nuklearnej. Ten tak zwany “Doomsday Clock” ustawiany przez pacifistycznych pseudo-naukowców w stylu Miczurina, stanowił zawsze doskonałe narzędzie wywoływania społecznych lęków by podawać zaraz trucizne jako lekarstwo na pozorny problem. To, że ruchy tych “wskazówek” nijak miały się do rzeczywistego zagrożenia pokoju nikomu nie przeszkadzało, tak długo jak pomagało w wprowadzaniu lewackiej inżynierni społecznej. Co jest najśmieszniejsze w tym medialnym zastraszniu to, że jedna teza hororu często zaprzecza drugiej. Na przykład Kanadyjska gadzinówka Toronto Star specjalizująca się w “Polskich Obozach Koncentracyjnych” zamieściła paszkwilancki rysunek przedstawiający Putinowską ekipe wprowadzającą się w przeddzień Prezydenckiej inauguracji do Białego Domu. Czyli, jak ten “dowcip” Goebbelsików Sorosa sugeruje, Putin kontroluje teraz zarówno Kreml jak i Waszyngton. No to chyba groźba wojny nuklearnej między USA i Rosją sie oddaliła – nie? Ale ten sam szmatławiec oznajmił, że : “The Doomsday Clock moves forward again — and scientists say Trump is a reason why” https://www.thestar.com/news/world/2017/01/26/the-doomsday-clock-moves-forward-again-and-scientists-say-trump-is-a-reason-why.html …czyli, trzymajcie się siedzenia zindoktrynowane lemingi bo klauny udające “naukowców” oznajmiły, że świat nigdy nie był tak blisko nuklearnego Armageddonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: