Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trwa walka syjonizmu z Watykanem. Konferencja 70 państw w Paryżu okazała się fiaskiem.

“Wezwaniem Izraela i Palestyńczyków do zakończenia dzielącego ich konfliktu w oparciu o zasadę dwóch państw zakończyła się niedzielna konferencja w Paryżu z udziałem ponad 70 krajów i organizacji. Izrael skrytykował konferencję, uznając ją za “jałową“. W paryskim forum nie uczestniczyła ani delegacja palestyńska, ani izraelska. W przyjętym komunikacie końcowym wezwano obie strony, by “wykazały się zaangażowaniem na rzecz rozwiązania opartego o zasadę dwóch państw”: izraelskiego i palestyńskiego. Znalazł się tam także apel, by obie strony “powstrzymały się od jednostronnych działań, które przesądzałyby wynik negocjacji, zwłaszcza w zakresie granic, statusu Jerozolimy i palestyńskich uchodźców”. (http://www.tvn24.pl)”

 

Niby jest pat, ale intersujacą była propozycja gospodarza spotkania:

“szef dyplomacji francuskiej Jean-Marc Ayrault oświadczył, że podstawą rozwiązania konfliktu powinny być granice z roku 1967, czyli sprzed wojny sześciodniowej. Wówczas to Izrael zajął m.in. Zachodni Brzeg Jordanu i Jerozolimę Wschodnią ze Starym Miastem, gdzie znajdują się miejsca święte trzech wielkich religii: judaizmu, islamu i chrześcijaństwa. (http://www.tvn24.pl)

 

Spójrzmy  zatem na owe granice z przed roku 1967:

 

O co w tym wszystkim wiec chodzi? Jaki jest szkopuł?

Jednym z kluczowych elementów rządów antychrysta są rządy światowe w mieście Boga – Jerozolimie. Dotychczas z różnych przyczyn było  nierealnym, aby ktokolwiek z władców świata mógł rządzić niepodzielnie w Jerozolimie.

ONZ twór Watykanu, do dnia dzisiejszego nie uznaje Jerozolimy jako stolicy Izraela. Żadne z państw nie ma ambasady w Jerozolimie, a  większość z nich utrzymuje swoje ambasady w Tel Awiwie.

Międzynarodowa koalicja zrzeszająca przeszło 70 organizacji pozarządowych rozpoczęła ogólnoświatową kampanię mającą na celu wyrugowanie Watykanu z ONZ”. Watykan nie jest członkiem tej organizacji, jednak od roku 1964 ma status stałego obserwatora i jako państwo może wyrażać swe zdanie w rozmowach o autonomii Palestyńskiej. Chyba nie trzeba dodawać, iż parlament UE, złożony jest w znacznej części z CHadeków, czyli tzw chrześcijańskich demokratów (vide katolików).

Tak wiec jesteśmy u progu tego momentu apokalipsy:

 

Apokalipsa 17

” A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia nienawidzić będą Nierządnicy, spustoszą ją i obnażą, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo natchnął Bóg ich serca, tak iż wykonają Jego zamysł, ten jeden zamysł wykonają: oddadzą Bestii swoją władzę królewską, aż Boże słowa się spełnią. (18) A Niewiasta, którą widziałeś, to owo Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi”.”

 

Brakuje nam podziału na 10 królestw, ale już niebawem Trump spotka się z Putinem w Islandii, gdzie wg mnie dokonają powtórki z Jałty. Tu się mogę mylić.

Mając tytułowe informacje na uwadze, Izrael nie jest zadowolony z owego spotkania, ale owo niezadowolenie przybiera już większej rangi niż kiedyś, ponieważ mający poparcie potężnego ruchu syjonistycznego Trump dogadując się z Putinem będzie dyktował warunki, a nie Watykan.

Reasumując niebawem na całym świecie dokona się transformacja władzy światowej z rządów Watykanu na rządy Syjonistów. Stąd znakiem bestii będzie heksagram, czyli Gwiazda Remfana, zwana kłamliwie Gwiazdą Dawida. Dzieje apostolskie odrzucane tak przez wielu przeciwników suwerenności Pisma, informują nas o owej gwieździe. Gwiazda ta jest umieszczana w wielu zborach protestanckich.

Politycznie i religijnie rzecz biorąc ten rok będzie rokiem wielu zmian i niesamowitych wydarzeń.

 

 

 

 

 

Updated: 19 stycznia 2017 — 12:01

15 komentarzy

Add a Comment
 1. jeśli nie mylę się to papież ostatnio otworzył placówkę “państwa palestyńskiego” w Watykanie

 2. Z innej beczki.
  Finlandia trenuje dzieci by donosiły na rodziców ,którzy krytykują rząd….

  1. Przykra sprawa. Nie oszukujmy sie. Będzie tylko gorzej. My możemy jedynie modlic się i edukwoac naszych bliskich i znajomych

  2. to jest jeszcze nic. Za czasów tzw.rewolucji kulturowej w Chinach aparat państwowy tworzył bojówki składające się z dzieci. Coś na wzór hitlerjugent. I tak pewnego dnia Mao uznał, że trzeba zreformować szkolnictwo więc co zrobił – zaatakował publicznie nauczycieli, poddał ich krytyce. Skutek był taki, że te dzieci wręcz polowały na nauczycieli w biały dzień.

  3. W Szwecji to już ponoć działa od baaaaaaardzo dawna, i to całkiem sprawnie… :/
   Aż szkoda, że i ten badziew wchodzi do Finlandii, bo to całkiem ciekawy kraj… 🙁

 3. Płakać mi się chce nad tym światem, jeśli rzeczywiście zaczyna się WU co z bliskimi? Ciągle ktoś odchodzi zanim zdąży się nawrócić.. Czy wytrwamy? Co jeśli zaszantażują nas zabiciem bliskich albo coś podobnego? Przerażające to wszystko..

  1. Doskonale Cię rozumiem, mam małe dziecko…

   Trzeba Ufać Panu z całych sił.
   Nic innego nie pozostaje.

  2. Spokojnie. Bóg czuwa. Jeszcze nigdy w historii świata nie było tak, aby świat szatana masowo mordował lud Boga.
   Kiedy przeczytałem Twój komentarz ten cytat w głowie mi się pojawił z Jana 14
   “(1)Niech się nie trwoży serce wasze: jeśli wierzycie w Boga, wierzycie także we mnie’

   Nasza rolą jest:

   (24) Lecz ja zgoła nie cenię sobie życia, bylebym tylko dokończył biegu i posługiwania, które otrzymałem od Pana Jezusa: /bylebym/ dał świadectwo o Ewangelii łaski Bożej.

   (Dzieje Apost. 20:24

   Wytrwać w biegu, gdyz zbawienie jest utracalne.
   Reszte zostawmy Bogu

 4. Marcin dolnośląskie

  Czy aby na pewno ówczesna Jerozolima jest tą biblijną?
  Co sądzicie o tym ?
  https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/06/08/1575/

  1. ściema do Ntej potęgi. Przesyłałeś mi to Marcinie na mail. Zweryfikowałem. Ten mariusz bardzo często opiera sie na takich rewelacjach z ZSRR.
   Szkoda czasu.

  2. oj znowu ta nieszczęsna fałszywa Jerozolima z tym nieszczęsnym niebocentryzmem oraz nową chronologią Fromienki. Ciekawostką jest to, że nowa chronologia idealnie wpisuje się w datowanie tzw. całunu turyńskiego na okres średniowiecza,ale co zrobić jeśli jedni jednym ciachnięciem wyrzucają 90% Nowego Testamentu to dlaczego inni nie mają wyrzucić 1000 lat z historii świata.

   Nowa chronologia, fałszywa Jerozolima i inne tego typu to jest nic innego jak tylko broń ideologiczna. Delikatnie przypominam, że pewne państwa komunistyczne mają zapisaną tzw. dezinformację jako rodzaj taktyki wojennej w sferze duchowej…

   1. dosadnie i na temat ładnie powiedziane…
    No comments

 5. Kiedyś zapoznałem się z “twórczością” Mariusza Szczytyńskiego i potwierdzam, że szkoda czasu. Według mnie ma sponsorów podobnie jak np. ntv pana Zagórskiego.

  1. i kanał tego Jezuity

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: