Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie bądź w swym duchu porywczy do gniewu, bo gniew mieszka w piersi głupców

“Nie bądź w swym duchu porywczy do gniewu, bo gniew mieszka w piersi głupców”  Koheleta 7

 

 

Updated: 15 stycznia 2017 — 12:37

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Czymze jest osobnik, ktory jest przyczyna gniewu slug Jezusa Chrystusa w oczach Boga? Nedznym prochem, ktory nigdy nie zyl?

 2. “Gniew głupca objawia się niezwłocznie; jednak mądry ukrywa zniewagę.”
  Przysłów 12,16

  1. Dobre uzupełnienie do tematu 🙂

 3. Jak możliwe jest po chrzcie bycie pod wpływem Izabel? To pewnie ona takie mi głupoty do głowy wsadza. Coś jest ze mną nie tak Piotrze.

  1. Ludzie mysla, że chrzest załatwi wszystko. Gdyby tak było, to wszyscy protestanci byliby chodzącymi ideałami a tak nie jest. Ba… jest gorzej. wielu jest zdemonizowanych i nawet sprawy sobie z tego nie zdaje.
   Dobrze, że Bóg pokazuje Ci Twoje grzechy.
   Post, modlitwa, post, Biblia, modlitwa itd.

   1. Mnie zastanawia czy nowonarodzony może być pod wpływem demonów? Odpowiedź, która mi się nasuwa brzmi “nie”, ale spotkałam się z różnymi naukami m.in. Dereka Prince, że niby chrześcijanie mają demona.

    1. nie pamietam roznicy dokaldnie, ale tj tak, że nie może być opetany, ale może byc pod wplywem demonicznym. Sam fakt jak wielu osobom jest ciężko wyjść z nałogów, depresji itp

     1. Ale czy ten wpływ demoniczny to nie jest po prostu kuszenie? Pan Jezus też był kuszony, ale wygrał z ciałem. Ale jakoś nie wyobrażam sobie aby w chrześcijance mógł mieszkać duch Jezebel.. Jeśli faktycznie narodziła się na nowo z Ducha.

      1. kwestia sporna.
       Czasem są pozorne nawrócenia również.
       Jednakże z mojej obecnej wiedzy wynika, iż ducj jezebel jest w kościołach także, a jesli w kościołach to dlaczego nie w chrześcijanach.

       1. Ja po chrzcie czułam się dobrze do czasu kiedy zaczęłam słyszeć dwa głosy. I strasznie to oslabilo moją wiarę. To nie tak jak gdyby coś siedziało we mnie tylko to były głosy,miałam wybór, później wplatanie myśli. .. Czuję się jak gdybym obudziła się ze snu. Jaki wstyd

        1. jak się budzisz, to znaczy że jesteś na dobrej drodze 🙂

   2. Wczoraj modlilam się i poscilam bo czułam że coś jest nie tak. I dziś Bóg mi pokazał kurcze nie bądź na mnie zły… Nie spodziewałam się że to ona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: