Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czcionka i zapowiedź tragedii

Brat w wierze Lajcik wytropił taki oto ślad kodu masonerii zapowiadającego pewne wydarzenie:

 

 

1. Otwórzcie sobie Microsoft Word
2. Wybierzcie czcionkę „Wingdings”
3. Zmieńcie rozmiar czcionki na 72
4. Wciśnijcie enter
5. Włączcie Caps Locka
6. Wpiszcie: Q33NYC
7. Powiedzcie mi, że teorie spiskowe to fikcja

 

To jest ich ulubiona zabawa wskazywać na ich plany wymordowania ludzi.

Updated: 12 stycznia 2017 — 09:57

37 komentarzy

Add a Comment
 1. Nawet pisze o tym wikipedia. Ciekawe gdzie leży prawda. Z tego co pamiętam to liczbą 33 posługują się masoni, a to Q nie wiem jak rozgryźć.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Q33_NY

  1. Tak to sie interpretuje

  2. fiz. symbol ładunku elektrycznego

   https://pl.wiktionary.org/wiki/q

   INNY UKRYTY KOD TO ZAKODOWANA liczba Bestii :

 2. Q to jakość od quality. Może to przechwalanie się swoją skutecznością? Pycha charakterystyczna dla osób oddalonych od Boga.

 3. Wiecie, mam takie ostatnio przemyślenia na temat człowieczeństwa i tego do czego człowiek jest zdolny, parafrazując słynną autorkę medalionów: człowiek człowiekowi potrafi zgotować istne piekło na ziemi. W ostatnim stuleciu miliony ludzi zostało zabitych, ba żeby jeszcze zostali zabici, że tak powiem w „humanitarny sposób” kulka w „łeb” i po bólu, ale miliony osób zostało zakatowanych w tak okrutny sposób, że to się normalnemu człowiekowi w głowie nie mieści. Nie będą podawał przykładów, ale w samej Europie są to miliony ofiar nieludzkich katuszy gdzie szubienica lub kulka w „łeb” było wybawieniem, wybawieniem od bólu i krzyków zarzynanych i męczonych dzieci, kobiet, mężczyzn i starców. Płakać mi się chce. Wiecie i najgorsze jest to, że tak naprawdę ludzie od tysiącleci się nie zmienili.
  Przyjdź Panie Jezu, przyjdź ze względu na dzieci.

  1. tak słuszne spostreżenia, dlatego uważam, ze takie akcje jak chrześcijanin z bronią Chojeckiego służą szatanowi.
   Nie z ciałem i krwią..

   1. Masz rację. chrześcijanie z bronią już byli, Bałkany są przykładem, najpierw w II wojnie światowej, a niedawno w byłej Jugosławii. Myśląc tak jak Chojecki rzeziom nigdy nie będzie końca,

  2. Mam identyczne przemyślenia, ogrom okrucieństwa, porażał i poraża także dziś. Przychodzi mi na myśl Wołyń, ale prawda jest taka, że do niesamowitych okrucieństwa dochodzi cały czas, w domowym zaciszu. Ofiarami padają dzieci, osoby starsze… Płakać się chcę od nadmiaru masakrycznych informacji 🙁

  3. Wojciechu to jest naprawdę straszne okrucieństwo 🙁
   Zgłębiam teraz historię reformacji i to co robili papieże z “heretykami” i tak samo chce mi się płakać…jak człowiek ukochał władzę, bogactwo i wyższość nad innymi, a życie drugiego człowieka ma za nic…

  4. To wręcz straszne, gdy się o tym słyszy…aż przypomina mi się refren z jednego z lubianych przeze mnie utworów (co ciekawe, z nawiązaniem właśnie też do innych słów autorki Medalionów):
   “Ludzie przeciwko ludziom
   To wszystko działa jakby na złość
   Sami sobie życie burzą
   Przez głupotę i zazdrość
   Ktoś już mówił o tym dawno
   Jakby sumienia głos
   Wiesz co,
   To ludzie ludziom zgotowali ten los”
   :/

  5. I dlaczego Bóg na to wszystko pozwala?…
   Ogólnie trzymam się forum “zbawienie”, bo dzięki nim w ogóle uwierzylem w Boga i za to im dziękuję, ale ostatnio natrafiłem na forum Brainbreakera i zacząłem się bardzo zastanawiać nad wszystkim od nowa. Pozostawiam kwestię Jezusa, bo wiemy, co ten człowiek na ten temat myśli, ale jak ciągle powtarza, niech wytłumaczy mu ktoś, dlaczego obecnie jest tak, a nie inaczej, i nikt nie potrafi tego wyjasnic. Ciągle myślałem, ze Bóg jest cudowny, kochajacy, miłosierny, ale skoro wierzymy w cuda, i przypisujemy mu to, ze potrafi wyleczyc jakąś kobietę z raka, starszego pana z choroby serca, jakaś staruszka z Ameryki wstaje na nogi, będąc wcześniej kilkadziesiąt lat na wózku… A nie potrafi zatrzymać jadącego vana z dziećmi, ktore nie mają wpływu na nic i me wiedzą, kim jest Bóg, które będą przeznaczone na gwałt, rzeź, eksperymenty…
   Temat dzieci zawsze będzie się pojawiał, bo to jest zadziwiajace. Wiem, że Bóg dał wolna wolę, ale dlaczego pozwala rządzić upadłym, dlaczego pozwala zabijać niewinnych, dlaczego nie zakończył tego na samym początku, chociaż mógł? NIE ROZUMIEM, POMOCY

   1. Witaj Dignity,
    Rozumiem co czujesz, bo niedawno sama przechodziłam przez te same myśli, wątpliwości, aż do bezsensu wszystkiego….ale Bóg przyciągnął mnie z powrotem do swojej miłości i wierzę, i modlę się że tak będzie i z Tobą.

    Przede wszystkim Dignity, nie ustawaj w modlitwach, staraj się trwać sercem przy Bogu, i najważniejsze w tej chwili – módl się do Pana o nadzieję. Tak mi właśnie pokazał Pan Bóg, że te myśli wiążą się z brakiem nadziei. I ja się także modlę o to dla Ciebie.

    Jeśli chodzi teraz o te wątpliwości.
    Trzeba nam zrozumieć (ja także uczę się dopiero to rozumieć), że
    1.myśli i drogi Pana nie są naszymi myślami i drogami. To że my postępujemy w pewien sposób nie oznacza że Bóg postąpiłby tak samo.
    2.Bóg dał nam wolną wolę. Czy ingerowanie Boga w zachowania i czyny bezbożnych nie byłyby ingerowaniem w wolną wolę?

    Dignity, ale mimo tego że Pan nie ingeruje i dozwala żeby pewne rzeczy się działy, to jednak prawdą jest to co mówi Pismo, że Bóg troszczy się o swoje dzieci, które są przy Nim – naprawdę się troszczy i zależy Mu!

    „A wiemy, że Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują „ Rz 8,28
    „czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć,
    jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.” 1 Kor 2,9

    I na przykład ja nie mogę się nie zgodzić z tym co powyżej, ponieważ wszystko co mam dobrego, to naprawdę są dary od Boga, czuję Jego opiekę itd. nie boję się o swoje życie bo wiem że On ma zawsze nade mną opiekę.

    Rozumiesz co mam na myśli? Że mimo tego wszystkiego, co się dzieje dookoła, Boże dzieci pozostają zaopiekowane przez Tatusia.

    Kolejną rzeczą do zrozumienia jest – także nie wiem czemu tak jest, ale Boży sąd jest przeciągnięty w czasie. Bóg czeka, aż sprawiedliwy będzie się oczyszczać, a niegodziwy będzie dopełniać miary swojej nieprawości. Np. Ap 22,11:
    „kto plugawy niech się nadal plugawi (…) , a kto święty niech się nadal uświęca”
    Czeka, aż dobry i zły plon urośnie aż dojrzeje do żniwa – dnia sądu:
    „Pozwólcie im rosnąć razem aż do żniw. A w czasie zniw powiem żniwiarzom: Zbierzcie najpierw chwast, zwiążcie go w snopy i spalcie. Pszenicę natomiast zanieście do mego spichlerza.” Mt 13,30

    Myślę, że tu chodzi o to, że sąd Boży będzie zupełnie jawny dla wszystkich ludzi, tak że każdy będzie mógł spojrzeć na czyny innych ludzi z całego ich życia i sam zobaczyć, że Bóg wydał sprawiedliwy wyrok.

    Nawet jeśli tego nie rozumiemy, nie możemy dać się przeciwnikowi zastraszyć, zasiać w nas wątpliwości, doprowadzić do utraty nadziei. Bo dzięki nadziei możemy ufnie patrzeć w przyszłość, widząc mimo wszystko sens we wszystkim dookoła a przede wszystkim widzieć przed sobą wieczność z Jezusem Chrystusem. Zwiąż te myśli wątpliwości w imieniu Jezusa i rozkaż im zniknąć Dignity.

    D.Z.Phillips pisał:
    „Nadzieja człowieka wierzącego nie jest nadzieją na cokolwiek, na przykład na poprawę moralną […]. Jest to zwyczajnie nadzieja, nadzieja w sensie zdolności do życia ze sobą […]. Postrzegać świat jako boskie stworzenie to dostrzegać sens życia. Ów sens nie zostaje zburzony przez obecność zła w świecie, ponieważ nie dochodzi się do niego drogą wnioskowania z tamtego.”

    Pozdrowienia 🙂

   2. Jak tam Dignity? Jak się czujesz?

 4. wow…
  Co oznacza w tym rebusie ta tzw. “gwiazda Dawida”?

  1. plemię żmijowe ktore reprezntuje gwiazda Ramfana

   1. Ciekawe, że ta gwiazda w świadomości ludzi funkcjonuje jako symbol ludu Bożego. A to tak naprawdę symbol plemienia żmijowego.

  2. Piotrze, pomyliłeś trochę znaki..

   Powinno być “Q33YNC”

   Ciekawym jest, że jak wpisałem tak jak podałeś, to miałem kompletnie inne znaki niż teraz (w sensie już po “q33.”

   1. A nie, sorki, to ja przypadkiem wyłączyłem Caps Lock.

 5. Zwarcie krtaniowe
  Po rozwarciu strun głosowych, sprężone powietrze uwalnia się gwałtownie, czemu towarzyszy plozja, tj. charakterystyczny „wybuchowy” dźwięk.

  a wiadomo ,że masoni lubią zagadki

 6. nie dopisałam Q w języku maltańskim właśnie oznacza to zwarcie krtaniowe

 7. swoją droga bez podtekstów, ale trochę zabawne, że główne schody w sejmie mają za poręcz węża… mało kto zwraca na to uwagę, ale wąż pasuje tam idealnie 😀

  http://www.sejm.gov.pl/media8.nsf/photos/MGOK-ACVA4A/$File/schody1.view.jpg

  http://static.prsa.pl/images/f6edf42f-2050-42c3-8a7a-b9e3db180005.jpg

  1. tak widzidzialem to kilka lat temu i bylem w szoku

   1. tym bardziej, że wąż to nie jest zwierze jakoś szczególnie eksponowane w polskiej kulturze, folklorze.. jakby poręcz była zrobiona z drewna jabłoni (chociaż trudne w obróbce) to miałoby to większy sens.

 8. Marcin dolnośląskie

  Jakieś chore umysły wymyślają zagadki i łamigłówki, my dajemy się w to wciągnąć i też pewnie o to im chodzi. W zasadzie co nas obchodzi, co oni mają w zamyśle, co nas obchodzi ten chory świat. My jako chrześcijanie powinniśmy się skupić na naszym zbawicielu, na ratowaniu innych przed potępieniem, a nie na zaprzątaniu sobie głowy rzeczami, które i tak niczego nam nie przydadzą.

  1. Marcin, nie rozumiesz, tu chodzi o to, aby pokazać np nowym czytelnikom, ze ludzie z pod bandery znaku Ramfana to zbrodniarze, ktorzy w swym szale i chorych umysłach planują mord niewinnych ludzi.

   1. Marcin dolnośląskie

    Rozumiem,rozumiem tylko, żeby Ci młodzi czytelnicy nie zaczęli spędzać za dużo czasu na teoriach spiskowych, a za mało na poznawaniu Pana Jezusa. To miałem w zamyśle pisząc swój komentarz.

 9. W moim mieście Grudziądzu przystanki komunikacyjne są fajnie pomalowane,ale na moim osiedlu na wiecie tramwajowej jest tramwaj a w tle budynek który nie jest symbolem osiedla i posiada 33 okna krzyźowe i 11 pełnych nie jest to przypadkiem.Zauwaźyłem 2 samochody straźy miejskiej z tablicami rejstracyjnymi zawierającymi 666 nie jest to zbieg okoliczności ,tym bardziej źe miałem raz do czynienia z nimi byli pod wpływem demonów albo z nasienia węźa.świadkowie Jehowy w swojej publikacji Przebudźcie się z roku 2010 w artykurze o imieniu Boźym przedstawili tetragram JHWH jako www oczywiście w języku hebrajskim co oznacza 666=www.litera “w” szosta w alfabecie hebrajskim dokładnie to samo co przedstawia firma Monster chociaźby energetyki trzy hebrajskie literki w.www=666.byłem świadkiem Jehowy masońska sekta.pozdrawiam

 10. Kilka lat temu czytałem artykuł o równoleźniku 33 stopni jest on nazwany rownoleźnikiem śmierci,poludniowy i północny oczywiście.Polecam w języku angielskim.Moźe jeszcze jest.

 11. Mam pytanie do wszystkich znających się na znakach, liczbach i wszystkich innych gusłach: z czyjego stołu się karmicie ?
  Ps. Czytam tę stronę w wolnych chwilach, często znajduję krzepiące słowa, dziś zamykam ją smutny i przygnębiony.

  1. To co napisales to nie są Zbyszku zadne wróżb y. To anagramy, kody satanistow

   1. Zapytałem. Odpowiedziałeś.

  1. Dobre 😉

   Co oznacza, K + M + B?

   http://ifotos.pl/z/aenqwhx/

 12. Witam, czy ktoś może sprawdzić czy te Q33NYC też tak działa w wordach z przed 2000 roku?

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Tu nie chodzi o Worda samego w sobie, ale o symbole przypisane do tej konkretnej czcionki. Wybierając tę czcionkę w każdym programie litery i cyfry zostaną przedstawione jako te symbole.

 13. Samolot – ustawy – śmierć – Izreal – jest okej.
  Bardzo ciekawe.
  Q – w fizyce oznacza najczęściej ciepło albo ciężar ciepła – ciekawe i pasuje w końcu do samolotów czy wież i reszty,
  33 – wiadomo, masoneria. Mistrzowska liczba najwyższych masonów (prawdopodobnie to właśnie ci masoni są illuminatami)
  NYC – tu nie trzeba wyjaśniać

  Samolot – wiadome, pismo, książki to ustawy – wiadomo jakie weszły po WTC, śmierć – wojna. Gwiazda Dawida jest w fladze Izraela… kto w temacie wie kim jest Izreal na tym świecie. No i “okej” – wszystko jest w porządku, tak ma być.
  Bardzo, bardzo ciekawe… z chęcią poszukam czegoś podobnego.
  PS. Jak działało to w wordach przed słynnym wtc to jeszcze dodatkowy puzzel do opinii, że wtc to nic innego jak false flag, dramatyczny teatrzyk dla mas, żeby stworzyć światu nowego wroga itd.

 14. Po wpisaniu “666” mamy klepsydry. Odliczanie czasu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: