Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowa obrzydliwa “komedia” na kanale FOX pokazuje 6-letniego chłopca mającego na sobie knebel.

Scena niczym z chorego filmu “Blue Velvet”. Ohyda, degeneracja, świństwo i bezbożność. Każdy kto nawet nie uważa się za chrześcijanina powinien bojkotować takie stacje TV. Nie wyobrażam sobie aby chrześcijanin w tej sytuacji opłacał TV satelitarną promującą takie kanały jak FOX.

 

Oto sceny z filmu:

 

Transeksualny chłopiec:

 

 

Jeśli dobrze to przetłumaczyłem serial odtwarzany był w prime time.

 

źródło: http://www.infowars.com/fox-comedy-features-6yo-trans-boy-wearing-bondage-gag/

 

Co można mądrego do tego dodać? Sodoma i Gomora. Dlatego powinniśmy stronić od świata ciemności jeszcze bardziej. W tym wszystkim trzeba byc radykalnym, dlatego nigdy nie wykupię kablówki, a i tak prawie wcale nie oglądam darmowej TV.

 

Kochany Panie Jezu prosimy Cie  przyjdź choćby ze względu na dzieci.

 

 

 

Updated: 8 stycznia 2017 — 10:54

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Takie treści w filmach niestety mają na celu zasymilowac z takims czymś i wmówic, że to jest normalne…Potem nie ma co się dziwić że co raz więcej takich przypadkow.

  1. Przyzwyczajenie druga natura… Robta co chceta…

 2. Jakie to okropne… chłopiec z kneblem???? 😮 w sukience? bardzo dziwne… Mimo że prawie nie oglądam TV, to i tak bardzo dziękuję za ostrzeżenie 🙂
  Czym innym jest, jak pożyczy od siostry lalkę, bo np. brakuje mu kogoś do roli kierowcy/innej postaci w konkretnej zabawie 😀 albo jak sam pożyczy “lalkę-bobasa” i chce się nią bawić, przy okazji ucząc się, jak ważną rolę odgrywa prawidłowa opieka nad dzieckiem (zwłaszcza małym) 🙂 – ale nosić sukienki i malować się? serio? nawet jakby chciał sobie w pewien sposób zażartować z siostry- to nie byłoby już tak zabawne… 😀

  1. *prawie nie oglądam TV- raz na jakiś czas zerknę np. na dokument o przyrodzie konkretnego miejsca, ale nie zawsze mam czas 🙂 no, może jeszcze jakiś starszy serial…z rzadka obejrzę coś animowanego 😀 ale co trzeba znajdę też w necie, a bez denerwujących reklam przerywających często akcję w najlepszym momencie 😀 😀

  2. W kraju postępowym w imię walki z dyskryminacją w szkołach chłopczykom zakłada się sukienki, jest i u nas kilka takich incydentów, pod koniec minionego roku:
   http://www.tvp.info/28333600/gpc-alarmuje-dzialacze-lgbt-demoralizuja-dzieci
   i wcześniej:
   http://supernowosci24.pl/przebieraja-chlopcow-w-sukienki-i-przekonuja-ze-fajnie-byc-dziewczynka/

 3. To jest straszne i skandaliczne. Ale już nie takie rzeczy widziałem :/ ciekawe dlaczego Pan Jezus przedłuża okres czekania do jego powrotu.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Też się zastanawiam. Ale jakiś cel w tym jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: