Świat dąży do biblijnego obrotu bezgotówkowego i do uzależnienia się od państwa. Wprowadzany jest komunizm tylnymi drzwiami z elementami faszyzmu, w którym to isitoną role pełnią korporacje.

W Grecji zamiast pensji jest bon. Coraz więcej pracowników w Grecji otrzymuje część wypłaty w bonach. Szacuje się, że dotyczy to ponad 200 tysięcy zatrudnionych. Specjaliści ostrzegają, że tendencja ta będzie rosnąć.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/ue/pensja-w-bonach-towarowych/y92f59

Jak słusznie zauważa dziennikarz onet.pl na całym świecie bony, które można zrealizować w supermarketach, są dodatkiem do pensji. Tymczasem w Grecji pojawiły się jako część wypłaty, która pokrywa nawet 20–25 proc. wynagrodzenia.

Na razie jest to 20-25% ale za jak długo będzie to 100% lub przydział na konkretne sklepy. Powiedzmy 40% na supermarkety, 20% na media (energię, wodę itp) reszta na inne konkretne wydatki w konkretnych firmach korporacjach.

Świat JEST PIJANY, TAK JAK PIJANI BYLI KATOLICY I PROTESTANCI W NIEMCZECH KIEDY DOSZEDŁ DO WŁADZY HITLER, którego oba nurty pseudchrześcijaństwa wspierały nie potrafiąc rozpoznawać ….. owoców Ducha.