Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Od wczoraj były lekkie problemy techniczne.

Miało to związek z przeniesieniem strony, ponieważ co prawda strona była przeniesiona na nowy serwer, to funkcjonowała jeszcze na starym serwerze.

Warto było, ponieważ teraz blog powinien szybciej śmigać. 🙂

 

Za utrudnienia przepraszam a firmie przenoszącej bardzo dziękuję .

 

 

Updated: 29 grudnia 2016 — 11:14

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Hej! Czytam twojego bloga od trzech miesięcy?Sam nie wiem, nie pamiętam. Bardzo Ci dziękuję za to co robisz dla szerzenia słowa Jezusa. Mi osobiście bardzo pomagają codzienne nauczania. Wiem, że warto iść za Jezusem… mimo trudności, młodego wieku itd… Cieszę się, ilekroć wchodzę na tą stronę. I robię to nie po to, aby dowartościować się, albo poczytać porcję teorii spiskowych. Robię to, bo czuję, że zawsze się dowiem czegoś pięknego, choć czasem może uderzyć w moje ego, czasem wzruszyć… po prostu dziękuję Piotrze.

  1. Chwała Bogu Jakubie za Twoje zdrowe podejście.

 2. Ktoś kiedyś na blogu się pytał o “rozmowy przy stole” Marcina Lutra.

  http://www.ntslibrary.com/PDF%20Books/Luther%20Table%20Talk.pdf

  Nie jestem pewny czy chodzi o to, tak mi się wydaje. Książka po angielsku. Zachowam sobie na czas, gdy już nauczę się angielskiego 😉

 3. Witam wszystkich nowo narodzonych chrześcijan, pisałem o tym już w jednym poście ale przez te problemy techniczne usuneło się. A więc chciałbym się przywitać. Mam 12 lat, biblijnym chrześcijanem jestem od tak naprawdę jednego miesiąca. Dobra to przywitanie mam za sobą, to mam jeszcze jedno pytanie: jak powiedzieć rodzicom że w tak młodym wieku nie chcę być już katolikiem, myślałem że powiem im jak będę starszy ale po świętach już nie wytrzymuję.
  Serdecznie pozdrawiam.

  1. Witaj. To jest bardzo dojrzala wypowiedz jak na tak mlodego czlowieka jak Ty. Jedno Tobie moge poradzic. Staraj sie unikac stylu zupelnie konfrontacyjnego czyli otwartego konfliktu z rodzicami. Nasza wspolnota musi sie o to pomodlic. Z Bogiem.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Witaj 🙂 Najlepiej będzie jeśli po prostu zauważą w tobie przemianę zachowania i podejścia na lepszą, no i warto od czasu do czasu przeczytać im jakieś mądre wersety z Biblii, żeby wiedzieli, że droga którą chcesz iść ma solidne podstawy, a nie jest tylko wymysłem ludzkiego umysłu jak np to, co mówią księża, a czego nie mogą w żaden sposób podeprzeć Słowem Bożym 😉
   Powodzenia i Bożego prowadzenia w wierze i pamiętaj, że problemy które nam się czasem przytrafiają po tym kiedy decydujemy się iść za Jezusem to tylko świetna okazja do tego, aby pokazać Bogu, że może być zadowolony z naszej wytrwałości i decyzji zgodnych z Jego Słowem 😉

   1. Dzięki, z tymi wersetami z Biblii dobrze się składa bo jutro mam zamiar przeczytać księgę wyjścia to będę mógł im przeczytać drugie przykazanie.
    A i jeszcze pytanie czy jeśli pójdę z rodzicami do kościoła (na szczęście że względu na to że nasz ksiądz mamrocze pod nosem i nie sposób go zrozumieć chodzimy tylko w rocznicę śmierci dziadka i święta), ale bardzo tego żałuję i cały czas proszę Boga o wybaczenie że uczestniczyłem w tym bałwochwalstwie to mam jakieś biblijne usprawiedliwienie.

 4. Cieszę się, że i te problemy udało się rozwiązać! 🙂

 5. Dziękuję Adminie. Chwała Bogu za to, że wszystko jest już z tym jak należy 🙂 Co ciekawe, akurat te problemy przytrafiły się nam w “okresie świątecznym”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: