Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pobudka dla fanów Trumpa: “Henry Kissinger doradcą Trumpa ds. polityki zagranicznej”.

Jak podaje onet.pl:

 

“Były sekretarz stanu USA Henry Kissinger będzie doradzał nowemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w sprawach polityki zagranicznej i ma m.in. opracować plan ustabilizowania sytuacji na Ukrainie – poinformował dziś niemiecki dziennik “Bild”. Na nominację Kissingera pozytywnie zareagował Kreml. Rzecznik Władimira Putina stwierdził, że jest to “jeden z najmądrzejszych polityków”.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej/mny59pf

 

 

Kissinger jest znanym syjonistą.

Poniżej jest informacja w języku angielskim o preferencjach seksualnych Kissingera. Ponoć jest on homoseksualnym pedofilem:

 

 

Ciekaw jestem co powiedzą na to fani pana Chojeckiego zwolennika Trumpa…Kłóciliście się na tym blogu broniąc Chojeckiego, a teraz sami widzicie kim jest Trump i broniący go Chojecki.

Co na to powie charyzmatyczny portal chnews.pl gloryfikujący osobę Trumpa pozornego chrześcijanina?…….

Teraz widzicie jak to wszyscy pastorzy mówią o Bogu, ale znaczna część z nich jest wilkami w owczych skórach.

Henry Kissinger powiedział, za 10 lat nie będzie Izraela. Było to w 2012 roku.

 

Nowym Izraelem (nową Chazarią) będą więc z pewnością tereny zachodniej Ukrainy, a być może (jak nie będziemy czujni) i wschodniej Polski. Cała wschodnia Polska jest już bowiem od dawna przygotowana pod przyszłe nowe zasiedlenia:

 • przemysłu po prawej stronie Wisły nie ma żadnego;
 • rolnictwo indywidualne – prawie zupełnie zniszczone („nie ma już rolników, teraz sąproducenci”);
 • tereny wyludnione przez zmasowane deportacje ekonomiczne ludzi młodych, aktywnych, kreatywnych, żądnych wiedzy, wykształconych – deportacje na skutek celowo stworzonych tej grupie ponad dwadzieścia lat temu w Polsce specjalnych warunków ekonomicznych…

Zachodnia Ukraina ma więc bardzo dużą szansę stać się wkrótce Nową Chazarią, Nowym Izraelem, a jej zachodni sąsiedzi (czyli Polska) – przejąć funkcję sąsiedzką obecnej Palestyny, na tych samych co Palestyna warunkach…

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/henry-kissinger/

 

Wynika z tego, że niegdysiejsi Mongołowie, Żydzi, którzy Żydami nie są rządzą światem:

 

Jeśli istotnie Polska i zachodnia Ukraina ma byc nowym Izraelem to faktycznie ma sens katolickie “proroctwo” mówiące o iskrze wychodzącej z Polski.

 

Bez względu na realizację owego planu Henry Kissinger jest jednym z największych przeciwników Boga na ziemi. Fakty:

Znany polityk, członek szwajcarskiego parlamentu wezwał w oficjalnym liście najwyższe władze Szwajcarii do aresztowania Henry Kissingera za udział w zbrodniach wojennych, w trakcie gdy będzie brał udziału w spotkaniu Grupy Bilderberg rozpoczynającym się 10-6-2011 w szwajcarskiej St. Moritz, w hotelu Suvretta. Dominique Baettig jest posłem Kantonu Jury z ramienia Partii Szwajcarów, największej partii Zgromadzenia Narodowego, szwajcarskiego odpowiednika Sejmu. W swym liście do Kanclerza Federalnego i Kantonalnego domaga się respektowania i wykonania międzynarodowych nakazów aresztowania wydanych przez sądy i sędziów wielu krajów. W tym liście oprócz byłego Sekretarza Stanu USA wymienia się Georga Busha i Mikołaja Sarkozy, ale wiadomo, że ani były prezydent USA ani obecny Francji nie pojawią się w Szwajcarii. Henry Kissinger, Sekretarz Stanu i Doradca Bezpieczeństwa Narodowego w administracji Nixona i Forda, jest oskarżany o współudział w przestępstwach wojennych w Indochinach, Bangladeszu, Chile, na Cyprze i Wschodnim Timorze. Wielu aktywistów od lat próbuje  doprowadzić tego polityka przed sąd w oparciu o prawa zawarte w Konwencji Genewskiej. W książce The Trial of Henry Kissinger, jej autor Christopher Hitchens udokumentował osobistą odpowiedzialność Kissingera za kampanię bombardowań, których skutkiem były tysiące ofiar cywilnych,  jak i wykazał, że podpisał on zgodę na użycie “Czynnika Pomarańczowego” (Agent Orange), śmiertelnej trucizny chemicznej.”

https://prokapitalizm.pl/tag/henry-kissinger

 

 

W poniższym anglojęzycznym linku jest tego więcej.

‘Great American villain’ Henry Kissinger faces citizen’s arrest inside a Senate hearing room

Niestety owe informacje martwią ponieważ Kissing jest oskarżony przez Pink Code o zbrodnie wojenne:

W imieniu mieszkańców Chile

W imieniu mieszkańców Wietnamu

W imieniu narodu Timoru Wschodniego

W imieniu mieszkańców Kambodży

W imieniu mieszkańców Laosu

‘Great American villain’ Henry Kissinger faces citizen’s arrest inside a Senate hearing room

 

To oznacza, że może dojść do wielkiego przelewu krwi na świecie.

 

Updated: 27 grudnia 2016 — 13:12

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Mamy obowiazek dochowac wiernosci Jezusowi Chrystusowi, a nie ziemskim autorytom.

 2. “Człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie” Kazn. 8:10
  Pobudka Kochani…

 3. Bardzo ciekawy i dużo wnoszący artykuł. Sami ukraińcy też pochodzą od chazarów ( kto jak nie oni mogli by tak bezwzględnie mordować ?), jest to kraj umiłowany przez syjonistycznych żydów, przedwojenna ukraina to ich dom, normalne, że będą chcieli go odzyskać, wybudowali już tam największą na świecie synagogę.
  W grupie możnych tego świata t.zw. Bilderberg do której należy Kissinger jest nasz założyciel Platformy Obywatelskiej Andrzej Olechowski, który jak coś się dzieje według nich nie tak w Polsce, to wyskakuje w telewizji jak z kapelusza i tłumaczy polakom jak żyć. Żona Radosława Sikorskiego byłego ministra PO, też jest w tej szatańskiej grupie.

 4. Ależ ma doradcę, no nie mogę…
  Niemniej jednak trzeba mieć oko i ucho otwarte na ich poczynania, dobry strateg powinien umieć obserwować co się dzieje 🙂
  (co nie znaczy, że zachęcam do interesowania się polityką 😀 )

  1. *nadmiernego interesowania się polityką- warto dodać 🙂

 5. Nie pamiętam dokładnie ale czy to nie ten gagatek w jakiejś swojej analizie czy innym chorym zwidzie powiedział, że Polska do 2020 czy któregoś tam roku osiągnie pozycję mocarstwa przy jednoczesnym prawie upadku Rosji? Jesli teraz ma się zająć Ukrainą, dodatkowo głosi takie bzdury o przyszłej mocarstwowości Polski i wszystkim znana przepowiednia o której wspomniałeś no i dodatkowo ludnośc Izraela ma się już niebawem skurczyć o połowę to fakty wygladają nieciekawie gdy to wszystko się doda. Co do Chojeckiego pisałem już ostatnio jakie miałem koszmary przez tego zwodziciela a poza tym sposób w jaki się zachowuje jest odpychający jest butny i chamski! Poza tym głosi fałszywą naukę a jego proamerykańskość jest niezwykle irytująca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: