Tytuł jest zapożyczony z artykułu źródłowego, ale Hartman zapewne nie jest potomkiem Jakuba ale Ezawa, czyli czerwonych.

Powiedział on:

Niech żyje 16 grudnia! W Polsce zaczęła się rewolucja. Wydarzenia 16 grudnia to nie incydent, o którym za tydzień zapomnimy. To przełom, który wprowadza nas w fazę kryzysu politycznego, mogącego zakończyć się wyłącznie w jeden sposób: upadkiem Kaczyńskiego i przedterminowymi wyborami.”

 

http://www.ekspedyt.org/redakcja/2016/12/20/56726_znany-polski-zyd-czlonek-bnai-brith-szczuje-do-rewolucji-w-polsce.html

 

Każdą rewolucję zaczynali Żydzi, którzy Żydami nie są. Tak tez i było z rewolucja październikową.

Apeluje wiec do rozsądku wszystkich Polaków:

 

NIE DAJMY SIĘ WCIĄGNĄĆ W ICH GRĘ.

 

Oto język osoby, której tytuły naukowe nadaje książę tego świata:

 

 

Profesor piszący “spieprzaj dziadu”.

Ubolewam nad trym, jak ludzie dają się wciągnąć w wojnę, która może doprowadzić do tragedii w imie interesów nie naszych, ale wąskiej elity Moniki Olejnik, Wojewódzkiego, Petru, Olbrychskiego, i innych “autorytetów”.

Oni zarabiają ponad 10 tysięcy miesięcznie, ale Ty możesz po owej rewolucji zarabiać jeszcze mniej niż teraz, a może nawet dojść do wojny.

Warto? No nie.

Ubolewam jeszcze bardziej, dlatego, że wciągnęli się w tę wojnę wyjątkowo niektórzy polscy pastorzy. Totalna porażka. Nie chciałbym być nauczany o Bogu, kto jest przeciwnikiem pokoju:

https://chnnews.pl/kraj/item/3609-polscy-pastorzy-zabrali-glos-w-sprawie-kryzysu-parlamentarnego.html

 

Jak widać wychodzi teraz mnóstwo szydeł z niejednego worka.

Kogo interesy są bronione. Dlaczego w wielu zborach sa reprezentanci Towarzystwa Polsko-Izraelskiego.

Niestety, ale ludzie kompletnie nie sa uczeni w zborach PRAWDY, która ma ich wyzwolić.

W zborach są wilki w owczej skórze i teraz to powoli zaczyna wychodzić. Uczą Was tego, czego chcą aby was uczono. Jeśli zbory reprezentują interesy Żydów, to jaką masz gwarancję na czystość nauczania uśpiony ekstatycznym uwielbionkiem Boga?

Goje są prowadzone jak owce na rzeź.