Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szykuje się inwigilacja ciąż Polek.

Państwo, czytaj PIS na zlecenie Watykanu będzie inwigilować ciąże Polek.

Oto najważniejsze cele państwa zawarte  w zmianie zapisów w ustawie „Prawo o aktach stanu cywilnego”, które mają wejść w życie z początkiem 2018 roku.:

 

– Przy punkcie o obywatelstwie rodziców pojawia się potrzeba poznania również danych o stanie cywilnym matki i dacie zawarcia małżeństwa.  Niewinnie brzmiąca zamiana kropki na średnik w punkcie 122 otwiera drogę do zapisu: „przekazywanie służbom statystyki publicznej danych dotyczących stanu zdrowia dzieci urodzonych na terytorium Rzeczypospolitej, informacji o ciąży i porodzie oraz o poprzednich ciążach i porodach matki, miejscu zamieszkania rodziców dziecka oraz wykształceniu rodziców dziecka; przekazywanie służbom statystyki publicznej danych dotyczących zgonów, w tym informacji o przyczynach zgonów i osobach stwierdzających zgony, wykształceniu i miejscu zamieszkania zmarłego”.

do tej pory mieliśmy dwa rodzaje składanych w USC kart urodzin żywych i martwych. W tych drugich trzeba było wpisać jedynie dane matki oraz płeć, datę i godzinę urodzenia martwego dziecka.

Po zmianie przepisów trzeba będzie wpisać o wiele więcej. Długość i ciężar jego ciała. Gdzie, po ilu miesiącach i jak zostało urodzone. Ile razy wcześniej jego matka była w ciąży, ile razy rodziła. Czy martwe, czy żywe. Kiedy po raz ostatni. I czy żywe, czy martwe. Ale to nie wszystko. Dla państwa niezwykle cenna jest również informacja, gdzie jego rodzice wtedy mieszkali oraz kim są z wykształcenia.

źródłó: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1687228,1,rewolucja-w-meldunkach-szykuje-sie-inwigilacja-kobiet-na-szeroka-skale.read

 

O co tutaj chodzi?

To jest to, o czym pisuje od około miesiąca, czyli o przechodzeniu z państwa świeckiego do państwa Kościelnego. Władza będzie ściśle powiązana z religią i to zapewne niebawem światową, której centrum będzie w Watykanie.

 

Grzechy będą tożsame z łamaniem prawa kodeksu karnego.

 

Zgrzeszyłeś? to oznacza, że złamałeś prawo Papieża.

Skoro Papież przejmuje rolę Boga, to i on będzie udzielał łaski i karał.

To właśnie dlatego odsuwa się Prawo Boga, aby utorować prawo papieża na szczeblu państwowym. Polska jest poligonem doświadczalnym.

I nie dajcie się nabrać na teatr prawica-lewica. Oni wszyscy graja do jednej bramki. Bądźmy widzami, a nie statystami w tej farsie.

Bądźmy obserwatorami, a nie trzecioplanowymi aktorami.

Co ma być, być musi.

 

a oto nowa policja…kościelna policja.

 

To taki śmiech przez złość…

 

 

Updated: 19 grudnia 2016 — 15:38

32 komentarze

Add a Comment
 1. “Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach.” Mateusza 24:19

   1. Osobiście wolałabym, żeby się ów werset nie wyjaśnił…

 2. “Bądźmy obserwatorami, a nie trzecioplanowymi aktorami.” – i to jest najlepsze stanowisko jakie może zająć Boże dziecko. Niech ten upadły świat upada jeszcze bardziej.
  “Kto brudny, niech nadal się brudzi, a święty niech nadal się uświęca”.

  Módlmy się o Ducha Świętego dla naszych bliźnich, aby jak najwięcej osób dostąpiło zbawienia i radości nieba. 😀

  Pan powiedział “. Nie siła, nie moc, ale Duch mój [dokończy] dzieła. Zach.4
  Ufajmy Bogu, a wszystko będzie dobrze.:D

  1. Tak na marginesie. To przeciwko takim zapędom protestowały kobiety w tzw. czarnym proteście. Oczywiście nie wszystkie. Z pewnością były też takie, które chciały rozszerzonego prawa do aborcji (co oczywiście jest złe i naganne). Moim zdaniem większość broniła swojego prawa do wolnego wyboru i manifestowała swój sprzeciw przeciwko narzucaniu praw wymyślonych przez kler.

   1. Ten kto nie rozumie dlaczego aborcja jest złem, nie powinien nazywać się naśladowcą Jezusa Chrystusa.

   2. Aborcja pochodzi od diabła.
    Okrutny czyn bezczeszczący człowieka.
    Nie ma na to zło, żadnego wytłumaczenia.

    1. matrioszka 🙂

     Przydałaby się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Moja wypowiedź dotyczyła zupełnie innej kwestii. Nigdzie nie napisałam, że aborcja jest dobra…Napisałam, że jest złem. (patrz nawias).
     Pisałam m.in. o obronie prawa do wolnego wyboru, który jest darem Boga.

     1. I tu się zgadzam 🙂

 3. Jeśli żylibyśmy bez Boga, moglibyśmy się przestraszyć tego, co się dzieje 🙂

 4. Nasze elyty polityczne sa takie same jakim jest praktycznie caly narod w kraju i na emigracji, takie liche i mierne jakim jest zatruwajacy polska glebe duchowa toksyna katolicka. krk nie dal szczescia ZADNEMU krajowi na globie ziemskim, a caly ogrom cierpien.

 5. Proszę Was o modlitwę,aby Ojciec Niebieski uwolnił mnie z pychy i chełpliwości

  1. Jakubie pracuj nad tym. Trening czyni mistrza 🙂

 6. Zaden moralny, o twardym kregoslupie moralnym czlowiek, nie przebije sie w polityce, szczegolnie w Polsce, w tym spoleczenstwie spragnionym i zlaknionym slodkich, lecz trujacych klamliwych-fanastycznych bajek, miast gorzkich, ale oczyszczajacych twardych-realnych faktow.

 7. Personalista ma niepohamowany apetyt ( spotegowany wpojonym mu przez rzym przekonaniem o wlasnej nadzwyczajnej wyjatkowosci ) na pochlanianie dobr materialnych wszelakiego typu, przy czym ma skrajna wrecz niechec do wzmozonej pracy, aby go zaspokoic, przez co przejawia straszliwe sklonnosci do pasozytnictwa. Widac to bardzo w polskim-katolickim ogole ludzkim, ale tez np. meksykanskim.

  1. Nie umie tez odmowic sobie biezacej konsumpcji, w imie przyszlosciowych inwestycji.

 8. dobrze ze mnie to nie dotyczy

 9. Taki mamy kraj jaki potrafimy zrobic. Tylko do tego potrzeba jeszcze silnego i zdrowego poczucia obowiazku wobec wspolnoty narodowej, wyzbytego z niskich pobudek.

 10. Wielkie oburzenie budzi u mnie wciaganie w brudne spory polityczne ludzi mlodych, nieokrzeplych duchem i umyslem, ktorych trzeba przed owa manipulacja ostrzegac. Oswiata powszechna i akademicka powinny byc od tego jak najbardziej wolne.

  1. sodomia i KODomia ..

 11. Nasladowca Jezusa Chrystusa nie moze byc prozniakiem. Musi wytezac swe sily w sluzbie Bogu i bliznim. Jednak nie jest to takie latwe w tak samolubnym i nieufnym oraz zrzymszczonym spoleczenstwie.

 12. Policja kościelna, Piotrze uwielbiam Twoje poczucie humoru! 😀

  1. Mi ten mem się spodobał 😀

 13. Przepraszam że nie na temat ale może ktoś kiedyś spotkał się z tym człowiekiem 🙂 https://youtu.be/KHuXTC76NtE byłabym wdzięczna. Jest pastorem chrześcijańskich baptystow hm pytam bo na stronie niby ok ale na tej stronie http://kchb.vega.prv.pl/ napisane jest uwielbienie w obecności Ducha Świętego, aniołów hm nie wiem o jakich aniołów tu chodzi? ?

  1. osoba bardzo znana w internecie, ale np ja nie mam wyrobionego zdania. Wiem, że uzdrawia i uwalnia od demonów. Jest to rzadkie w zgromadzeniu Jezusa, co nie znaczy że tego nie ma.
   Chyba jeszcze mówi językami co do których jestem sceptyczny.

   To jest nurtujące pytanie i denominacje są podzielone w tej kwestii, czy chrzescijanie mogą nadal wskrzeszać, uzdrawiać itp.

   1. Chyba pojadę na jedną konferencje jak będzie gdzieś w Warszawie i zobaczę czy ma “To”może w jego oczach czy kłamie. Pisałam do niego ale nie odpisał mi hm ciekawe rzeczy z tymi aniołami. . Mówisz tak rzadko się zdarza? Piotrze 🙂

    1. Znam Leszka osobiście, zdanie moje jest podzielone i nie będę o tym tutaj pisać. Jednak w moim kosciele mam przyjaciółkę, która od dziecka chorowała na epilepsje. Po namowie znajomej podeszla do Leszka w czasie konferencji, bardzo sceptycznie ( wtedy była jeszcze katoliczka). Po krótkiej jego modlitwie swoją obecność ujawniły demony. Miała trzy. Jej poznieszja walka trwała kilka tygodni, nasz kościół był tego świadkiem. Ostatecznie została uwolniona przez własna modlitwę i oddanie sie Bogu. Przyjęła chrzest, od 2 lat nie miała nigdy ataku.

 14. http://www.paranormalne.pl/topic/39815-najbardziej-kontrowersyjne-apokryfy/

  najbardziej kontrowersyjne apokryfy, przypadkiem trafiłem bo czytałem o ks Henocha. Myślę, że Watykan sporo przed Nami ukrywa…

 15. Piesci oreznej nie mozna uzywac przeciwko ludziom slabym i zwiedzionym, natomiast trzeba jej uzyc gdy bezposrednio zagrozeni sa bliscy nam ludzie przez jednostki bez zasad, ktore swiadomie stosuja przemoc.

 16. Kościół czuwa nad tobą obywatelu 🙂 czy chcesz czy nie
  Pis chwali się zatamowaniem przypływu islamu do Polski a jednak szef ich ulubionego wyznania chwali ramadan islamski
  http://galatiansfour.blogspot.com/2013/07/pope-francis-ramadan-will-bear-abundant.html
  :\ schiza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: