Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miłuję cię, Panie, mocy moja. Psalm 18

” Miłuję cię, Panie, mocy moja. (3) Pan skałą i twierdzą moją, i wybawieniem moim, Bóg mój opoką moją, na której polegam. Tarczą moją i rogiem zbawienia mego, warownią moją.” Psalm 18

 

W sadze “Gwiezdne wojny” moc jest w człowieku przekazywana wybranej grupie krwi. Moc Jedi miał Anakin Skywalker (pseudonim Wader), później jego syn Luke Skywalker, a następnie w ostatniej części syn Lei i Hana Solo. Taka błękitna krew…

Świat zachodu, a więc płynący od odstępczych protestantów z USA wmawia ludziom, jakoby wszelki sukces mieli dzięki własnej wyjątkowości. Obecnie sukces jest niczym narkotyk. W Polsce mamy pomieszanie już, kultu sukcesu z USA z gospodarką socjalistyczną. Nie osiągnąłeś sukcesu, jesteś słaby. Zresztą sam Korwin Mikke powiada, że jednostki słabsze są eliminowane. Jednak w systemie Boga jest inaczej. Zwyciężają ludzie żyjący w mocy Boga. Nie swojej mocy, a mocy Boga.

W królestwie Boga na ziemi, moc mają wszyscy idący za Jezusem, ale ta moc nie służy własnym egoistycznym celom. Ta moc to nie klocki L(ego).

Moc Boga daje siłę wyjścia ze świata ciemności. Moc Boga powoduje, że zdobywasz dla niego nowych członków Królestwa Boga na ziemi. Moc Boga w końcu powoduje jeśli jest to zgodne z Jego wolą uwolnienie, uzdrowienie od chorób.

Ludzie ze świata, a więc w niewoli mówią: mam super auto, mam super mieszkanie. Gdyby nie własna operatywność itd.

Boże dzieci mówią: Bóg mi pobłogosławił i mam auto. Bóg mi pobłogosławił i skończyłem studia, które pomogą mi rozwijać pasję w tym i tym i pomagać ludziom. Nie jest istotne czy dzieci Boga mają auto za 40 tysięcy czy za 5 tysięcy. One wiedzą, że jest to od Boga, tak jak wszystko inne co mają.

 

Człowiek bezbożny na atak odpowie atakiem, ponieważ będzie liczył na siebie – ja mu pokażę. Dziecko Boże powie:

 

(3) Pan skałą i twierdzą moją, i wybawieniem moim, Bóg mój opoką moją, na której polegam. Tarczą moją i rogiem zbawienia mego, warownią moją. (4) Wołam: Niech będzie Pan pochwalony! I zostałem wybawiony od nieprzyjaciół moich.”

 

Nie swoimi działaniami zostałem wybawiony od nieprzyjaciół, ale ręką Boga. Zemstę zostaw Bogu.

Moc Boga ujawnia się także w walce z nałogami, czyli inaczej mówiąc demonicznymi zniewoleniami. W Walce z grzechem.

 

 

Albowiem jeśli przez upadek jednego człowieka śmierć zapanowała przez jednego, o ileż bardziej ci, którzy otrzymują obfitość łaski i daru usprawiedliwienia, królować będą w życiu przez jednego, Jezusa Chrystusa. Rzymian 5.

 

 

Niech moc Pana Jezusa będzie z Wami.

 

Updated: 14 grudnia 2016 — 16:25

20 komentarzy

Add a Comment
 1. 17 On wyciąga z wysoka i chwyta mnie,
  wydobywa mnie z toni ogromnej;
  18 Wyrywa mnie od przemożnego nieprzyjaciela,
  od mocniejszych ode mnie, co mnie nienawidzą.
  19 Napadają na mnie w dzień dla mnie złowrogi,
  lecz Pan jest moją obroną,
  20 wyprowadza mnie na miejsce przestronne;
  ocala, bo mnie miłuje.

 2. Ja w tym filmię widzę wszystko symbolicznie. Rebelia to masoni, Gwiazda śmierci to ich sekretna broń czyli obecnie legenda o Nibiru. Imperium to imperium Boga. Wszystkie filmy robione obecnie mają w ten czy inny sposób ukazać ich jako dobrych a Architekta tego świata w zły sposób. Same gnostyczne filmy. Przykład film Matrix. Neo to szatan a Bóg to ten Pan z białą brodą. Pomyślcie o wszystkich tych filmach. Labirynt, Kosogłos, Niezgodna. Czy inne filmy z podobnym motywem. Wszystkie te filmy mają na celu ukazać próbę ich wydostania się z zamkniętego systemu jakim jest nasz ziemski świat. Ludzie rządzący tym światem to buntownicy. Nie chcą się ukorzyć i przyjść do Pana Jezusa bo bóg tego świata zaślepił im serca. Myślą, że poznali prawdę ale nie wiedzą co z nią zrobić. Chwała Bogu, że spodobało mu się dać władzę ludziom prostym.

  1. Zgadzam się. Bardzo dobry komentarz.

 3. Chwała Bogu!
  Dzięki za ten artykuł,na chwałę Boga i dla wzrostu naszego.

  A czemu u ciachałeś tekst,tak dobrze się czytało i koniec ?.

 4. 18+: Борьба с огнем. Фильм Anna News / Fighting with fire. Anna News film Czemu tego nie pokazujecie światu. Adminie przekaż wszystkim może to ludziom oczy przemyje na temat Syri

  1. czy mógłbyś przybliżyć tematykę tego filmu?

 5. Dziękuję za ten fragment psalmu, w sam raz dla mnie na tą właśnie chwilę, bo zły tak działa, że chce nas dręczyć, ale nie ma prawa do nas. Ja i mój mąż należymy do Jezusa Chrystusa!!!! Proszę o modlitwę za nas 🙂 bo tylko moja nadzieja w Bogu!

 6. W ogóle wspaniały psalm!!! 🙂 Dziękuję w imieniu Jezusa!

 7. Dziwne się rzeczy dzieją na YouTube. Kanał Michała Mazura miałem cały czas subskrybowany, teraz słuchałem jednej z Jego piosenek na swej playliście i patrzę, a kanał nie jest subskrybowany. Komu jak komu, ale Michałowi suba bez słowa bym nie zabrał, a jakoś mało prawdopodobnym jest, bym zrobił to przypadkiem….

  1. Soundcloud i Youtube niektórym osobom nie nalicza rzeczywistych wyświetleń, wiec wiesz.

  2. Wczoraj jak na fb wrzuciłam wykład Jima Hohnbergera po chwili dotarł do mnie komunikat, czy chcę ten wykład udostępnić moim znajomym, czy tylko wybranym… Cenzura już działa. Przykre to bardzo 🙁

 8. taka ciekawostka do analizy odnosnie donalda trumpa i ewentualnego anty, ten donald z okladki z rogami, chce przeniesc ambasade usa w izraelu z tel awiw do jerozolimy… ciekawe…

 9. Praktycznie kazdy chce byc bogaty ( a przynajmniej zamozny ) materialnie, ale z reguly u nowobogackich, “Nowych Polakow”, ubostwo umyslowe daje o sobie znac ( i nic dziwnego, bo w tym panstwie powodenie zyciowe nie osiaga sie z reguly, poprzez swoje talenty/uzdolnienia poparte ciezka, planowa praca i odrobina szczescia, a “pleczystoscia”… )… A pamietajmy: Co w slowie, to w glowie.

 10. Piękne słowa! 🙂

 11. W Polsce przez nieodpowiedzialne rzady Jaruzelskiego, pozycja krk zamiast ulec oslabieniu ulegla wzmocnieniu. A ja nie o tym chcialem napisac. Po 1989 najlepszym rzadem byl I i II okres wladztwa sld. Po tym co wyprawialy rzady “solidarnosciowe” ( no moze oprocz Olszewskiego i pis 2005-07 ) ich sterowanie panstwem bylo w miare niezle. Polegalo ono na patrzeniu przez palce na rozwydrzonych rzymian polskich i ich poczynania ( czyli rozmaite ciemne interesy i sprawy… ).

 12. Czlowiek, ktory zadal sobie trud gruntownego przewertowania Bibli, a oprocz tego umie uzywac swoj umysl jak nalezy, ZAWSZE dojdzie do wniosku i stwierdzi, iz krk nie jest Zgromadzeniem Jezusa Chrystusa, a swiatynia szatana.

  1. Polegając na samym umyśle bez Ducha Świętego można się właśnie utwierdzić w przekonaniach katolickich albo w ogóle dojść do absurdu.

   1. Jasne, iz bez mocy Ducha Swietego nic nie zdzialamy. Chodzilo mnie o to, iz intelekt musi byc oczyszczony z rozkladowych nauk babilonskich wszelkiego rodzaju.

 13. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Nie swoimi działaniami, ale ręką Boga. Zemstę zostaw Bogu.”
  Dla jednych to jarzmo niewoli, dla innych droga prawdziwej wolności.
  Gdyby zgłosił się do nas jakiś człowiek i powiedział, że przejmie wszystkie nasze problemy i je rozwiąże w odpowiednim czasie, oraz obroni nas od nieprzyjaciół traktowali byśmy tę sytuację jako prawdziwą wolność i było by to jak najbardziej logiczne.
  Więc dlaczego nawet niektórzy wierzący w Boga uważają oddanie swojego życia Bogu za niewolę? 🙂 I mówią sobie “Niby Bóg wie lepiej, ale ja to zrobię po swojemu” 😉
  “Każdą waszą troskę przerzućcie na Niego, gdyż On się o was stara.” (1P 5:7 NBG)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: