Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kontrowersje wokół rogów Trumpa w magazynie Time.

Donald Trump, amerykański prezydent-elekt, został wybrany przez Time na Człowieka Roku. Okładkę jednak tak zaprojektowano, iż litera M nad Trumpem tworzy rogi.

czj-bghwgaaqwkg

 

Na Twiterze zawrzało od komentarzy:

 

https://twitter.com/GeorgeTakei/status/806846306446675968/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Time oficjalnie wyjaśnił o wielu innychj takich okładkach w swej historii.

Problem leży jednak w powtarzalności owych rogów symbolizujących diabła u dwóch naczelnych postaci tego systemu” Trumpa i Franciszka:

 

donaldTrump

 

cornerfranciszek

 

W przypadku p. Bergoglio katolicy dają się nabrać na tłumaczenie tego znaku jako gestu miłości w języku migowym.

Sytuacja podobna jest do pentagramu. Jest on znakiem szatana, ale i jest tzw gwiazdką na choince boga narodzenia.

 

Oni zawsze muszą podstawiać ludziom pod nos ich symbole, które pozornie są niewinne.

 

Updated: 13 grudnia 2016 — 15:22

21 komentarzy

Add a Comment
 1. a co się znajduje na fotelu kłos czy pszenica? takie mam skojarzenie

 2. Kojarzy się z bogactwem, dostatkiem i zyskiem. Ale także odradzaniem się życia.

  U pogan właśnie kłosy podkreślały ciągłość istnienia we wszystkich cyklach natury. Zostawiano je w grobowcach, by zmarły miał co jeść podczas wędrówki w zaświaty. Albo też, by mógł się odrodzić w przyszłym życiu. Chrześcijanie przejęli tę symbolikę – ziarna zbóż stały się symbolem wieczności i Eucharystii.

  Z kłosami wiązało się wiele zwyczajów, których jeszcze do niedawna przestrzegano na wsi. Na przykład pierwsze ziarna wysiewane we wrześniu, które miały przynieść urodzaj, pochodziły z poświęconych wieńców dożynkowych. W czasie Wigilii zaś wyciągano spod obrusa kłosy, by wywróżyć sobie, co przyniesie najbliższy rok.

  Łany dojrzałego zboża niosły w sobie też groźbę. Zamieszkiwały je bowiem demony, które napadały na żniwiarzy. Zwłaszcza tych, którzy ucięli sobie drzemkę w trakcie pracy.

  Srogi Żniwiarz, czyli Śmierć

  W mitologii słowiańskiej bóg urodzaju Jaryłło nie miał zbyt łagodnego usposobienia. W jednej dłoni trzymał kłosy obiecujące obfitość plonów i mówiące o sile więzi rodzinnych, ale w drugiej – odciętą głowę zimy, którą uśmiercił, ogłaszając nastanie wiosny.

 3. W starożytnym Egipcie ziarna pszenicy wykorzystywane były w misteriach poświęconych Ozyrysowi[15] – przed zasiewami lepione były z ziemi figurki przedstawiające bóstwo, w które następnie wkładano ziarna zboża. Po pewnym czasie cała figurka pokrywała się zielonymi pędami co nawiązywała do mitycznej śmierci i odrodzenia boga, która miała zapewniać cykliczne wylewy Nilu.
  W mitologii greckiej kłosy pszenicy były atrybutem bogini Demeter[16].
  W czasach biblijnych pszenica była w Egipcie i na Bliskim Wschodzie najważniejszą rośliną uprawną. W Biblii wymieniona jest ponad 70 razy

 4. Nic mi się na tym zdjęciu nie podoba. Ani te rogi, ani spojrzenie spod byka/władcze, cień na ścianie, podniszczony fotel i pół twarzy w cieniu i próbuję odgadnąć co tam z tyłu na tym fotelu jest.

  1. Także i we mnie to zdjęcie wzbudza negatywne uczucia. Jakieś takie mroczne jest. Na pewno cała ta stylizacja to nie przypadek. Najbardziej daje do myślenia cień w tle. Poza tym pół twarzy w cieniu, a pół odkrytej to tak jak dwoistość charakteru. Trochę dobrego i trochę złego, trochę prawdy i trochę kłamstwa. Pachnie diabłem na kilometry.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Cień na ścianie na pewno nie należy do niego, bo gdyby tak było miałby oświetloną tą część twarzy, która jest właśnie w cieniu.
   Idąc tropem źródła światła postać która rzuca ten cień stoi za nim (za fotelem).
   Szatan lubi gdy ludzie są przerażeni jego mrocznymi sztuczkami. Ale Bóg ma o wiele potężniejszą i bardziej przerażającą władzę, przy której te wszystkie “Jagi” i inne złowrogie cienie są niczym. I tylko Jego powinniśmy się obawiać.

 5. A gdzie jest napisane w Biblii, że szatan (diabeł) ma rogi? Oczywiście symbolicznie, bo wydaje mi się, że całe te legendy o diable z rogami, kopytami, ogonem i widłami to wytwór jakiś średniowieczny jest. Może właśnie tak KRK straszył ciemny lud zamiast gościć im prawdziwe Słowo Boże!

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Jasne że nie ma rogów, ba – nawet pojawia się jako anioł światłości. Np objawienia maryjne – piękna kobieta ubrana w białą szatę.
   Oczywiste jest, że gdyby szatan pojawił się jako przerażający demon nie zjednał by sobie takich mas ludzi jakich ma do tej pory.
   Rogi są oczywiście symbolem i synonimem cech które posiada.

 6. Chyba, ze chodzi o bestie z rogami np z Apokalipsy Św Jana itd. A dalej to już przeinaczenia aż doszło do diabełka z różkami.

 7. Na onecie zapewne sponsorowany artykuł pokazujący Polaków jako liderów wśród szkodników zatruwających planetę. Pamiętam, że jak im pasowało podnieść wiek emerytalny to ukazał się artykuł, że wszędzie w Europie wiek emerytalny jest wyższy niż w Polsce żeby przygotować nastroje przed podwyżką.
  Dobry komentarz jednego z czytelników:

  ~poprawka : Zauważyliście. Najwięcej pyłów PM2,5 występuje w dzikiej, pozbawionej przemysłu Afryce, a najmniejsze w USA. Czyli najbardziej szkodliwe jest życie w naturalnym środowisku, a najzdrowsze jest życie w kraju wysoko uprzemysłowionym i zurbanizowanym.
  Oto do jakich absurdów doprowadza analizowanie tylko jednego aspektu rzeczywistość. Aby ocenić stan faktyczny, teżeba badać wszystkie możliwe elementy.”
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/najbardziej-zanieczyszczone-kraje-swiata-infografika/bq5eqdj

 8. Oj, coś mi się ta okładka nie podoba- zbyt mroczna, i te niby-rogi… :/

 9. Uwaga jutro prawdopodobnie w pelnie skiezyca eskalacja wojny w Syrii a 23 krach swiatowy gdy rynki zareaguja sniezna kula .Nie mają wspólne wcześniej, bo nie chcą wywłaszczyć film Matta Pracuje on,
  ale skoro wspomniał jeszcze było dni z dala, pomyślałem, że podzielę.

  Ponadto w ten kanał, wysłałem 14.12.2016 był związany bardzo mocno z największych katastrof w historii w 2001 i 2008 roku.
  konflikt zbrojny z pewnością jest jednym, z wielu, powoduje dla trema rynku. Jest to absolutnie NIE przewidywania, bo jeśli rozkazy Donald Trump tajskie jedzenie na obiad, media powie obsłudze, że jest prowokacją Chin do wojny z Tajwanu i USA.

  Jednak ze względu na Izajasza 17: 1, a wszystkie walki, które już miały miejsce w Syrii, spojrzałem, aby zobaczyć, czy są jakieś powiązania między Syrią a datą 12/14/16, a tam wielokrotność.

  Pierwszy termin ustanowienia Syrii jest 08 marca 1920:
  Założona 3/8/1920 – 12/14/2016 =

  1. 96 lat, 9 miesięcy, 6 dni później (9696)
  2. 96x9x6 = 5184 | + 4815 = 5184 (9999)
  3. = 35,345 dni później | 35345 + 54353 = (89698)
  4. = 5049 tygodni, 2 dni później | 549×2 = 1098 | + 8901 = 1098 (9999)

  Dowiedziałem się również, że to interesujące, jak dokładnie 43 lat później, 08.03.1963, Partia Baas przejmuje:
  Partia Baas 08.03.1963 – 14.12.2016:

  1. = 2805 tygodni, 5 dni później | 285×5 = 1425 | 1425 + 5241 = (6666)
  2 .. = 53 lat, 9 miesięcy, 6 dni później | 53x9x6 = 2862 | 2862 + 2682 = 5544 | + 4455 = 5544 (9999)

  Co to wszystko znaczy? ABSOLUTNIE SQUAT, dopóki to się dzieje. Może to zrobić przyzwoitą autopsji, łącząc dwie daty, po fakcie, ale tylko czas pokaże. Izajasza 17: 1 mówi Damaszek przestanie być miastem, ale nie powiedzieć, kiedy.

  Szczegółowe współrzędne Damaszku, Syria:
  33,30 N 36,18 E | 33x30x36x18 = 641520 | 641520 + 025146 = (666666)
  33 N 36 E | 33×36 = 1188 | + 8811 = 1188 (9999)

  CNN będzie absolutnie orzechy, z predykcyjnego programowania wojną sianie na wielu frontach, więc myślę, że “coś” jest gotowy?

  Mam wrażenie, rynki reagują na wojskowej eskalacji / imprezy na 12/14, z bankowych lub waluty kryzysu śledź na 12/23.
  14/23 to numer przyporządkowany białej supremacji (14×23 = 322); tajne stowarzyszenia motocyklowego gangu, jak to się Nocne Wilki (W / Putin),
  (N = 14) (W = 23), którzy dzielą tę samą złą program jako Skull & Bones (322) i masonów. Hallelujah wszystko pasuje wszystko jest wokol nas . Wszystko przed koncem prezydentury obamy . Obama mowil wygram wojne na swieta . rok temu w listopadzie .

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Dziś na pierwszej stronie Gazety Wyborczej “Putin uderzył w Syrii, by pokazać pięść Ameryce”…

 10. No i widać tylko jedno oko.

 11. Priest skąd bierzesz te daty? 🙂

 12. Tak poza tematem. Niedługo będę pewnie w Kielcach, w sumie nigdy nie byłem w tym mieście. Może jakieś spotkanie da radę zorganizować, ale raczej ferie zimowe bo grudzień to odpada?

 13. Według rabina Bergera od początku było dla niego jasne, że wybory w USA były częścią nadejścia moshiacha. “Będąc duchowym potomkiem biblijnego narodu Edomu, Ameryka ma bardzo ważną rolę w nadejściu moshiacha” – powiedział rabin.
  Cały artykuł:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rabini-mowia-zdecydowane-zwyciestwo-trumpa-boga-2016-12

  1. ha to juz się przyznają że nie są z Jakuba tylko z Ezawa. Nieźle…

   1. Rabini albo nie znają Izajasza (w co wątpię), albo nie rozumieją (raczej mało prawdopodobne), albo nie wierzą Bogu (to bardzo prawdopodobne), albo…wyznają innego boga. Gdyby wierzyli Bogu Biblii raczej nie obnosiliby się z tym, że są potomkami Ezawa bo:

    9 Potoki Edomu obrócą się w smołę,
    a proch jego w siarkę;
    ziemia jego stanie się smołą płonącą3.
    10 Nie zagaśnie ni w nocy, ni w dzień,
    jej dym wznosić się będzie ciągle4.
    Kraj pozostanie opustoszały z pokolenia w pokolenie,
    po wiek wieków nikt go nie przemierzy.
    11 Pelikan i jeż go posiądą,
    puchacz i kruk go zamieszkają;
    Pan rozciągnie nad nim sznur nicości
    i ołowianki opustoszenia5.
    12 6.
    Nie będzie jego dostojników
    ani królestwa tam nie obwołają,
    wszyscy jego książęta będą niczym.
    13 Ciernie wyrosną w jego pałacach,
    pokrzywy i osty w jego warowniach;
    będzie to nora szakali,
    dziedziniec strusich samic.
    14 Zdziczałe psy spotkają się z hienami
    i kozły będą się przyzywać wzajemnie;
    co więcej, tam Lilit7 przycupnie
    i znajdzie sobie zacisze na spoczynek.
    15 Tam się wąż gnieździć będzie i znosić jaja,
    wysiadywać młode i zgarniać je pod swój cień.
    Tam i sępy się zlecą” Iz.34

    Wszystko wskazuje, że PAN WSZECHŚWIATA jest blisko 😀 Nadchodzi dzień, kiedy na JEGO imię zegnie się każde kolano 😀 A my podnieśmy głowy, bo zbliżą się nasze odkupienie i powrót do domu 😀

    1. Ciekawe. Czyżby kończyli ustawianie pionków na szachownicy ? Jak myślicie ?

     http://fakty.interia.pl/polska/news-jaroslaw-kaczynski-spotkal-sie-z-rudolphem-giulianim,nId,2322902

  2. https://en.wikipedia.org/wiki/Trump_%28card_games%29

   Jest coś takiego jak “karta Trump” która jest alegorią osoby lub broni zaczynającej reakcje łańcuchową prowadzącą do ostatecznego zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: